Top 10 Baby Head Protector – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ALPINA

#ad

49–54 cm, ALPINA XIMO – Lehká, bezpečná & nerozbitná cyklistická přilba s volitelným LED světlem pro děti, bílý medvěd gloss

#ad
ALPINA #ad - Plochá zadní část zvyšuje komfort v dětské sedačce a přívěsu. Optimální viditelnost díky volitelnému Multi-Fit Light. Strategicky optimálně uspořádané větrací otvory udržují sluneční paprsky mimo hlavu, ale zároveň zaručují velmi dobré větrání. Run system classic slide umožňuje trojrozměrné přizpůsobení hlavě. Reflexní prvky zajišťují vynikající viditelnost.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška8.27
Délka11.42
Hmotnost0.46
Šířka6.69
Číslo díluA9711213
ModelkaA9711213
Záruka2 roky manufacturer

2. RDX

#ad

Ochrana obličeje, thajský box, bojový sport, boxerská přilba, kůže Maya Hide, ochrana nosu, RDX Ochrana hlavy Boxy MMA, Head Guard Boxing,, trénink, ochrana hlavy, kickbox, Muay Thai Taekwondo

#ad
RDX #ad - Odnímatelný gril na obličej – muay thai headguard nabízí díky pvc mřížce, soustředěné zorné pole, kterou lze podle libosti sundat, kompletní zakrytí obličeje. Malé a střední velikosti se doporučují pro děti do 14 let. Optimální polstrování – tato sparringová ochrana hlavy má třívrstvé pěnové polstrování EVA, které zajišťuje intenzivní absorpci nárazů a odolnost.

Díky tomu je ochrana hlavy boxu ještě odolnější a trvanlivější. Tuto ochranu hlavy nabízíme v různých velikostech, roztřepit nebo trhat. Kromě toho má tato ochrana hlavy MMA polstrování pro uši, abyste mohli bez obav trénovat. Prodyšný design – otevřená horní strana a otevřené uši chrániče hlavy boxu umožňují dobré větrání a rychleschnoucí vnitřní podšívka minimalizuje pocení a maximalizuje vlastnosti odvádějící pot. Tato ochrana hlavy pro sparring nabízí bezvadné, se kterým máte pohyby a údery soupeře vždy na očích.

Přibližně přizpůsobitelnost: nastavitelný řemínek pod bradu chrániče hlavy kickboxu nabízí individuální tvar, abyste se při každém tréninku mohli soustředit na tvar a techniku. Tato ce certifikovaná ochrana hlavy je ideální pro MMA, od malých až po extra velké. Vynikající trvanlivost – chránič hlavy rdx box je vyroben výhradně z maya hide leather materiálu, box, kickbox, který nelze rozdělit, muay thai a další. Suchý zip quick-ez zajišťuje bezpečné a nastavitelné sezení, které snižuje nebezpečí uklouznutí a přesvědčí sportovce svou snadnou nasazením a odkládáním.
ZnačkaRDX #ad
VýrobceRDXA8|#RDX #ad
Výška10.83
Délka9.84
Hmotnost1.1
Šířka9.45
Číslo díluHGR-T1B-L
ModelkaHGR-T1B-L

3. ProCase

#ad

Mládež, pro 3–12 dětí, skládací ochrana sluchu do kapslí pro malé, ProCase Ochrana sluchu, dětská ochrana proti hluku, sluchátka Noise Cancelling, zvuková izolace, chránič uší NRR 25 dB, nastavitelná

#ad
ProCase #ad - Sluchátka na ochranu sluchu lze dobře složit a vejde se tak do batohu, aniž by zabírala mnoho místa. Ergonomický design pomáhá vašim milovaným malým osobám cítit se bezpečně a bezpečně. Extrémně měkké a příjemné na nošení: měkká pu kůže a polstrovaný pásek na hlavu snižuje tlak na hlavu vašeho dítěte a zajišťuje vynikající komfort při nošení.

Je to perfektní zachránce života pro děti, ohňostroje atd. Autorizovaná certifikace: chrániče sluchu vyrobené z pevné abS skořepiny a zesílené pěnové hmoty tlumící hluk mají klasifikaci podle NRR 21dB SNR 26dB. Kompaktní skládací design: zasuňte sluchátka jednoduše zpět do hlavového oblouku, abyste je mohli kompaktně uložit a pohodlně přepravovat.

Uchovávejte chrániče uší bez námahy pro život vašeho dítěte. Jednotná velikost: zapuštěné náušníky z ušlechtilé oceli a 360° otočné náušníky s pohodlnou pěnovou hmotou lze přizpůsobit každé dětské hlavě různého věku. Efektivní ochrana sluchu: sluchátka pro snížení hluku pro malé děti tlumí zvuky, které jsou citlivé na Monster Jam / Monster Trucks, kina, sportovní akce, koncerty, Disneyland, aby se zabránilo poškození sluchu.
ZnačkaProCase #ad
VýrobceProCase #ad
Výška3.15
Délka7.28
Hmotnost0.4
Šířka4.92
Číslo díluPC-08363924
ModelkaPC-08363924

4. GripGrab

#ad

UV ochrana, čepice na kolo, ochrana proti mouchám, podvlékací čepice, GripGrab UPF 50+ lehká letní cyklistická podhelma, ochrana proti slunci

#ad
GripGrab #ad - Lehká a rychleschnoucí – tak lehká, že si tuto čepici sotva všimnete; měkká kšiltovka se snadno udržuje a po vyprání nebo pocení rychle opět uschne. Pohodlně se vejde pod vaši helmu – tato lehká a tenká letní čepice se dá pohodlně nosit pod helmou a chrání před UV zářením a potem.

Zabraňte spálení sluncem – tato čepice s lsf 50+ je tvoje uv ochrana při jízdě na kole na letním slunci; UV paprsky mohou být škodlivé pro pokožku, proto byste se měli chránit. Multitalent – v létě udrží pot a chladí hlavu v létě; elastický materiál se navíc dobře přizpůsobí různým velikostem hlavy, aniž by omezovala volnost pohybu. Dné přehřátí – koncipováno pro použití v horkém létě jako ochrana před spálením na hlavě, tenká síťovina této čepice je vysoce prodyšná a zabraňuje hromadění tepla.
ZnačkaGripGrab #ad
VýrobceGripGrab #ad
Výška0.75
Délka11.61
Hmotnost0.04
Šířka5.31
Číslo dílu502102207
Modelka5021
ZárukaZákonná záruka

5. SafeheadBABY

#ad

Getestet und zertifiziert, Krabbel- und Laufhelm für Babys, Kopfschutz für Kleinkinder, ultraleicht, SafeheadBABY: Preisgekrönter Sicherheitshelm für Kleinkinder, erweiterbar und verstellbar

#ad
SafeheadBABY #ad - 15. 8 in -205 in. Mehrfach preisgekrönte kopfbedeckung für babys und kleinkinder, die krabbeln und laufen lernen - perfekt für unsichere Füße und unabhängige Köpfe! Perfektes geschenk perfektes und sinnvolles Geschenk für ein 1-Jähriges! Handwäsche ist vorzuziehen; sie kann aber auch problemlos in der Waschmaschine gewaschen werden.

Maximaler luftstrom unser schaumstoffhelm verfügt über mehr als 30 Belüftungsöffnungen und ein atmungsaktives Baumwollfutter, das den Kopf des Babys kühl hält und die Belüftung gewährleistet, während die Körperwärme begrenzt wird. Getestet und zertifiziert unser kopfschutz besteht aus ¾ Zoll hochdichtem, geschlossenzelligem Schaumstoff aus umweltfreundlichen Stoffen und Materialien, die von SGS getestet und zertifiziert wurden. Bequemer kinnriemen unsere kopfbedeckung für kleinkinder hat einen sicheren, weichen V-Kinnriemen, der für einen guten Sitz sorgt und die Kopfbedeckung an Ort und Stelle hält. Ultraleichtgewicht unser schutzhelm wiegt weniger als 100 g und schützt den wachsenden Kopf Ihres Babys und verursacht keinen Druck auf die Nackenmuskeln während der Bewegung.

Bitte verwenden Sie KEINE Bleichmittel oder scharfen Reinigungsmittel. Der kinnriemen ist außerdem mit Baumwolle gefüttert. Die gepolsterte innenseite hilft, Verletzungen durch Stürze oder Stöße beim Krabbeln oder Laufenlernen zu vermeiden. Empfohlenes alter für babys und kleinkinder im alter von 7 Monaten bis 2 Jahren. Strategische polsterung unser babyhelm ist patentiert und so konzipiert, dass er eine zusätzliche Schutzschicht für die Fontanellen und den Hinterkopf Ihres Babys bietet.
ZnačkaSafeheadBABY #ad
VýrobceSafehead #ad
Výška5.3
Délka7.2
Hmotnost0.21
Šířka6.6
Číslo dílu1610
Modelka1610

6. GAGAGIGO

#ad

Red Dinasor …, Baby Fallschutz, Baby Sicherheitshelm zum Krabbeln und Gehen, Baby Kopfschutz für Jungen und Mädchen Fit für 6 bis 20 Monate

#ad
GAGAGIGO #ad - Es sorgt für luft, damit ihr baby nicht viel schwitzt. Wenn sie es besitzen, sich mit Ihrem kleinen Baby zu beruhigen, ihn / sie erkunden zu lassen. Es ist ein perfektes Geschenk für 1 Jahr altes Baby. Er schützt ihr baby vor Kopfverletzungen, wenn es lernt zu kriechen.

Helfen eltern dabei, prellungen und stürzen aus seiner eigenen höhe zu schützen, werden sie sich besser fühlen, sich Sorgen über wachsende Babys zu lindern – niedlicher Helm, der ihr baby vor stößen, wenn es unsicher auf den Füßen ist. International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.4

40, 1 cm – 52, 1 cm Kopfumfang. Es ist verstellbar genug, um Ihr Baby zu schützen. Verdickter Schwamm mit Stoßdämpfungsfunktion. Beste passform für Babys von 6 Monaten bis 20 Monaten. Niedliches design – verschiedene Arten von Mustern zur Auswahl. Ihr baby wird es gerne tragen. Das nicht sperrige Design sorgt für einfache Kopfbewegungen. Rundum-schutz – weich, leicht und bequem.
ZnačkaGAGAGIGO #ad
VýrobceGAGAGIGO #ad
Hmotnost0.15

7. ProCase

#ad

černá, ProCase Unisex ochrana sluchu Chránič uší

#ad
ProCase #ad - Elegantní ochrana sluchu je ideální pro střelbu, lov, sportovní akce, pro učení, pro projekty zpracování dřeva a pro péči o trávník. Chrániče sluchu vyrobené z masivní bds skořepiny a zesílené pěnové hmoty absorbující zvuk mají NRR 28 dB a jsou certifikovány podle ANSI S3.

19 us. Kompaktní skládací design pro snadné skladování a pohodlnou přepravu; sluchátka s potlačením hluku lze dobře složit a na malém prostoru se vejdou do sportovní tašky, batohu nebo aktovky. Zvuková izolace sluchátek: ergonomická čelenka s měkkým polstrováním snižuje tlak na hlavu a zajišťuje vynikající komfort.

Nastavitelný třmen na hlavu a 360° otočné náušníky s pohodlnou pěnou lze nastavit na všechny velikosti od dětí až po dospělé vytáhněte/přitlačte chrániče uší z kovové šňůry pro přizpůsobení velikosti. Velkorysé místo v ušních mušlích zajišťuje prodyšnost, zatímco měkká umělá kůže zajišťuje hustou zvukovou izolaci.
ZnačkaProCase #ad
VýrobceProCase #ad
Výška0.6
Délka6
Hmotnost0.56
Šířka4
Číslo díluPC-08361503
ModelkaPC-08361503

8. Winline

#ad

Mládež, jasný výhled, Winline Polarizované plavecké brýle pro dospělé, vodotěsné, ochrana proti zamlžování, pro muže i ženy, UV ochrana, snadné nastavení s měkkými nosními můstky

#ad
Winline #ad - Dodatečný bonus a 100% záruka vrácení peněz: 1 15 * 15 cm prémiový čisticí hadřík z mikrovlákna pomáhá při čištění skvrn, obraťte se na nás, prachu a otisků prstů na povrchových sklech. Technologie bezpečnostního skla chrání skla také před pádem a roztříštěním.

Je ideální volbou pro plavání v přírodě, surfování a jiné sporty s otevřenou vodou. Vynikající vodotěsnost: 3d silikonové těsnění z bezpečného a nealergického silikonu nabízí pohodlné vyrovnávací podložky a perfektní vodotěsné utěsnění vašich očí. Speciální polarizační čočky a uv ochranné nátěry: odfiltrují nepravidelné světelné podmínky, aby se zabránilo oslnění, a chrání vaše oči před škodlivým UV zářením. Optimalizovaný design zlepšuje váš jemný plavací výkon. Abyste viděli jasněji a dosáhli zřejmého stereoskopického obrazového efektu.

Zakřivené čočky proti zamlžení a aerodynamický design: pc čočka odolná proti nárazu s nejmodernější technologií proti zamlžování a nabízí jasný a pohodlný výhled 180° bez zkreslení. Plně silikonový rám a neobsahuje pvc: hypoalergenní, měkký a odolný, přizpůsobí se různým tvarům obličeje s maximálním komfortem. Dné starosti s vniknutím vody a očima mývala. Protiskluzové dvojité popruhy snižují tlak na vaši hlavu a zvyšují komfort.
ZnačkaWinline #ad
VýrobceWinline #ad
Hmotnost0.33

9. ProCase

#ad

ProCase Dětská ochrana sluchu NRR 21 dB ochrana proti hluku pro 3-12 let Chránič sluchu Kapsle Ochrana sluchu pro spánek, cestování a karnevalové průvody Autismus Noise Cancelling

#ad
ProCase #ad - Uveďte prosím děti do správného nošení chráničů uší, aby si nepřiskřípaly prsty. Kompaktní skládací design ramínka lze pro kompaktní uložení a pohodlnou přepravu jednoduše zasunout zpět do hlavového ramínka; chránič sluchu lze složit pro prostorově úsporné uložení v batohu.

Bezpečná a účinná nrr 21 db. Naše chrániče sluchu poskytují vynikající ochranu sluchu, ohňostroje, ideální na koncerty, letadla, vysokoškolské fotbalové hry a kina. Robustní abs skořepina + pěna tlumící hluk, bezpečných materiálů šetrných pro děti, vyrobeno z netoxických, bez zápachu. Pomůcka vhodná i pro děti s autismem. Ultra měkké a pohodlné polstrovaný třmen hlavy snižuje tlak na hlavu dítěte a zajišťuje tak vysoký komfort při nošení, zatímco měkké náušníky zajišťují perfektní padnutí.

Chraňte své děti vhodné pro děti ve věku 3 – 12 let. Jedna velikost vhodná pro všechny zatahovací a 360° otočné náušníky z ušlechtilé oceli s pohodlným pěnovým polstrováním, které lze přizpůsobit každé dětské hlavě různého věku.
ZnačkaProCase #ad
VýrobceProCase #ad
Výška0.6
Délka6
Šířka4
Číslo díluPC-08361606
ModelkaPC-08361606

10. Venum

#ad

Venum Challenger – ochrana hlavy, černá, Jednotná velikost

#ad
Venum #ad - Pěnová hmota ve třech různých hustotách pro zamezení lebečních traumat. Flexibilní dvoucestný suchý zip. Ultralehká. Skintex kožená konstrukce. Chrání hlavu, tváře, uši a bradu.
ZnačkaVenum #ad
VýrobceVenum #ad
Výška5.91
Délka9.06
Šířka9.06
Číslo díluVENUM-2052-114
ModelkaUS-VENUM-2052-114