Top 10 Biomüll Klein – Kuchyňské kompostéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RED FACTOR

#ad

Inklusive Kostenlosen Aktivkohlefiltern Matt Designer, 5 Liter, RED FACTOR Deluxe Kompostbehälter Küche Aus Edelstahl Geruchlos, Bio Mülleimer

#ad
RED FACTOR #ad - Hochwertige konstruktion – dieser red factor biomülleimer wurde entwickelt, um langfristige stabilität und Haltbarkeit zu gewährleisten, dass keine Schweißarbeiten durchgeführt werden, Risse und Abplatzungen ist. Kann leicht mit Seifenwasser gereinigt werden. Ausgestattet mit einem weichen Griff für eine einfache Handhabung. Bei red factor glauben wir an die Entwicklung hochwertiger und dennoch erschwinglicher Produkte, die ihr Leben verbessern.

Einfach zu verwenden – fasst 5 liter lebensmittelreste, er bietet genug platz für die organischen abfälle mehrerer tage, so dass sie nicht täglich zum Komposthaufen im Freien müssen. Kippen sie einfach über die woche lebensmittelreste in die Tonne mit Deckel, ohne dass Sie sich Sorgen um schlechte Gerüche, Schädlinge oder Fliegen machen müssen. Geruchlos – sie können lebensmittelreste wie obst, schädlinge oder fliegen machen zu müssen. 100% zufriedenheitsgarantie – enthält hochwertige zweischicht-filtersets, so dass sie sich über einen sehr langen zeitraum keine gedanken um den Kauf neuer Filter machen zu müssen. In den bio abfalleimer kippen, der schlechte Gerüche neutralisiert, Gemüse, dass Fliegen und andere Schädlinge angezogen werden.

Die einblechformtechnologie stellt sicher, und wird aus langlebigem Edelstahl gefertigt, der resistent gegen Rost, so dass er absolut rostfrei ist und keine Giftstoffe an den Kompost abgibt. Im gegensatz zu anderen behältern ist dieser red factor kompostbehälter mit einem zweilagigen Aktivkohlefilter und einem Deckel mit Löchern für eine gute Belüftung ausgestattet, Kaffeesatz, um zu verhindern, ohne sich Sorgen wegen übler Gerüche, Eierschalen usw. Wenn sie aus irgendeinem grund mit ihrem Kauf nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns einfach und wir senden Ihnen eine Rückerstattung oder tauschen den Bioabfall Behälter um.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSP-SMT-5L
ModelkaKCB-SSP-SMT-5L

2. OXO

#ad

CHARCOAL, OXO GG Easy-CLEAN COMPOST BIN, 1. 75 GAL/6. 62 L

#ad
OXO #ad - Chytrý design: díky jedinečné konstrukci není okraj pytle na odpadky zvenku vidět. Hygienický: speciální design zabraňující zápachu udržuje hmyz mimo obsah kbelíku a zabraňuje úniku pachů.

Oxo zÁruka: pokud máte problém s vaším produktem oxo, opravíme jej nebo vyměníme. Praktický: se svým objemem 6, 6 l je odpadkový koš OXO Good Grips perfektně vhodný pro sběr bioodpadu ve větších kuchyních. Snadná údržba: hladké vnitřní stěny usnadňují čištění kompostovacího kbelíku. Jsme vděční za příležitost poučit se ze zkušenosti a dělat to lépe. Efektivní: během zpracování potravin můžete víko zafixovat v otevřené poloze, abyste okamžitě pohodlně hodili do kbelíku.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO #ad
Výška7.6
Délka7.75
Hmotnost1.63
Šířka7.3
Číslo dílu13294600UK
Modelka13294600

3. RED FACTOR

#ad

5 litrů, RED FACTOR Prémiová nádoba na komposty do kuchyně z ušlechtilé oceli bez zápachu – bio odpadkový koš – včetně bezplatných filtrů s aktivním uhlím matná měď

#ad
RED FACTOR #ad - U red factor věříme v vývoj vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných produktů, kontaktujte nás jednoduše a my vám zašleme vrácení peněz nebo vyměníme nádobu na bioodpad. Vybaveno měkkou rukojetí pro snadnou manipulaci. Lze snadno čistit mýdlovou vodou. Pokud nejste s nákupem z jakéhokoli důvodu spokojeni, takže si nemusíte dělat starosti s nákupem nových filtrů po velmi dlouhou dobu.

Atraktivní design – atraktivní zpracování s kopulovitým víkem, lze tento stylový kompostér z kovu umístit přímo na vaši kuchyňskou pracovní desku, aby byl kdykoli snadný přístup a dodal vašemu kuchyňskému zařízení elegantní vzhled. Bez zápachu – zbytky potravin jako ovoce, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemným zápachem, skořápky atd. 100% záruka spokojenosti – obsahuje kvalitní dvouvrstvé filtrační sady, které zlepšují váš život. Můžete naklápět do bio odpadkového koše, kávová sedlina, které neutralizuje špatné pachy, zelenina, škůdci nebo mouchami. Vysoce kvalitní konstrukce – tento odpadkový koš red factor byl vyvinut pro zajištění dlouhodobé stability a trvanlivosti a je vyroben z ušlechtilé oceli s dlouhou životností, že se neprovádí žádné svařování, která je odolná proti rzi, prasklinám a odlupování.

Snadné použití – pojme 5 litrů zbytků potravin, nabízí dostatek místa pro organický odpad několik dní, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemnými pachy, takže nemusíte denně používat kompostu venku. Na rozdíl od jiných nádob je tato nádoba na komposty red factor vybavena dvouvrstvým filtrem s aktivním uhlím a víkem s otvory pro dobré větrání, aby se zabránilo přitahování much a jiných škůdců. Technologie formování plechu zajišťuje, takže je absolutně nerezavějící a nevydává žádné toxické látky do kompostu.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSE-CM-5L
ModelkaKCB-SSE-CM-5L

4. MUGYPYR

#ad

Odpadkový koš na pracovní desku, polypropylen, pro vnitřní použití, kompostér, 5 l, Malý koš na kompostování do kuchyně, modrý, nádoba s víkem

#ad
MUGYPYR #ad - Pro zavěšení na dveře s háčky nad dveřmi. Rozměry: 19 × 14, objem: 5 l; odpadkový koš se snadno instaluje, 5 cm, 5 × 24, montážní příslušenství 1 háček, 1 lepicí háček a 20 sáčků na odpadky součástí dodávky.

Náš kompostér je vybaven uzávěrem proti zápachu, takže nejen uzavřete svůj biologicky odbouratelný odpad, ale také nežádoucí pachy. Dva způsoby instalace k zavěšení na každou stěnu pomocí lepicích háčků. Dný nepříjemný zápach, žádné pilníky na ovoce – pouze čistá kuchyně zaručena! Kompostovací nádoba funguje skvěle s opakovaně použitelnými nákupními taškami, koupelny, prádla, vhodná do kuchyně, obytného vozu, atd.

Vytvořte si pohodlí: zavěste jej na dveře skříně, spížových dveří, abyste házeli věci. Tloušťka dveří: 238, 8 cm, pokud se použije nad dveřní háček. Je malý, nemusíte se ohýbat, krájíte a krájíte čerstvé potraviny, velmi vhodný pro většinu dveří skříní, když vaříte, skříní.
ZnačkaMUGYPYR #ad
VýrobceMUGYPYR #ad
Výška9.53
Délka7.09
Hmotnost1.12
Šířka5.71
Číslo díluTR
ModelkaTR

5. TanteSoe

#ad

Koš na bioodpad teta SOE do kuchyně – 3L Kompostovací koš s víkem na biomodpad – vč. filtru s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu a vnitřní kbelík

#ad
TanteSoe #ad - Kompaktní velikost – s objemem 3 litry zve tato stylová nádoba na bioodpad k deštivému použití v kuchyni. Tak zůstává nádoba vždy nerezavějící a zabezpečená proti vytečení. Praktická sada 4 v 1 – jedinečná nádoba na bioodpad do kuchyně: v naší sadě vše v jednom se nachází stylový venkovní kbelík, vnitřní kbelík a víko s integrovaným a vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím.

Tím nabízí koš na kompost tety Soe dostatek místa pro bioodpad během několika dní. Díky modernímu nápisu, soustruženým dřevěným držadlům a matně bílému vnějšímu kbelíku je tento bio odpadkový koš stylový a přesto nadčasový! Robustní a dlouhá životnost – vnější kbelík s práškovým nástřikem zdobí robustní vnitřní kbelík, který lze snadno mýt v myčce.

Jedinečný design – tento odpadkový koš se opravdu hodí do každé kuchyně. Neutraizovaný zápach – konečně bez páchnoucího biomodu: aby kuchyňský odpad nezanechal v kuchyni žádné nepříjemné pachy, je víko navíc vybaveno filtrem s aktivním uhlím a silikonovým kroužkem.
ZnačkaTanteSoe #ad
VýrobceN&F Products #ad
Výška26
Hmotnost1.85
Šířka26

6. WENKO

#ad

Z kovu, Koš na komposty Nero 6 l, víko se silikonovým kroužkem, černý, se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci pachů, rozměry Š/H x V: Ø 22,5 x 22,5 cm, popisovací štítek

#ad
WENKO #ad - Filtry s aktivním uhlím obsažené v dodávce neutralizují pachy, než se nepříjemně rozšíří. Rozsah dodávky: kompost nero 6 litrů od wenko v černé barvě, vhodné k zásobním nádobám řady nero, Š/h x v: Ø 22, se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu, 5 x 22, z práškovaného kovu, 5 cm, víko s kovovou rukojetí a otvory pro cirkulaci vzduchu, černá.

Vysoce kvalitní: robustní kompostový kbelík je vyroben z práškovaného kovu v matné černé barvě. K nošení je nádoba navíc vybavena stabilním kovovým držadlem. Moderní nostalgie: tvarově krásný kompostový kontejner řady nero je ideálním kuchyňským pomocníkem. Spojuje moderní funkčnost s nostalgickým retro šarmem a upoutá pozornost v každé kuchyni. Hygienické: otvory ve víku zajišťují efektivní větrání obsahu kbelíku a zabraňují předčasnému kvašení uvnitř.

Víko je navíc utěsněno silikonovým kroužkem. Praktické skladování: dekorativní kompostovaný koš nero od wenko v černé barvě se výborně hodí pro krátkodobé skladování kompostovatelného kuchyňského a grilovacího odpadu. Vhodné zásobní dózy řady Nero najdete v sortimentu WENKO. Víko lze hygienicky otevírat a zavírat pomocí praktické rukojeti z chromovaného kovu. Vyměnitelný filtr s aktivním uhlím ve víku neutralizuje pachy.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost1.32
Šířka8.66
Číslo dílu54045100
Modelka54045100

7. YourCasa

#ad

Nádoba na bioodpad, nádoba na kompost, YourCasa® Kuchyňský odpadkový koš – akátové dřevo a ušlechtilá ocel pro každodenní organický odpad – vhodný do myčky nádobí – vyjímatelný odpadkový koš, malý

#ad
YourCasa #ad - Náš stolní odpadkový koš s víkem je vybaven vysoce kvalitní vložkou z ušlechtilé oceli a víkem a lze jej snadno mýt v myčce. V otevřených miskách nebo papíru. Bez použití plastů! odpadkový koš s víkem je vhodný pro každou pracovní desku a dělá z něj perfektní dekoraci.

Kompostér pro bioodpad tak zůstane vždy čistý a hygienický. Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu. Naše nádoba má velikost přes 4 l. Vyrobeno z akátového dřeva a kvalitní nerezové oceli. Díky tomu nabízí kuchyňský kompostér s víkem dostatek místa pro váš bioodpad a je přesto dostatečně malý na to, aby jej mohl postavit na pracovní desku.

S nádobou na bioodpad yourcasa do kuchyně můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty. Víko odpadkového koše může blokovat pachy a současně zajistit, aby se mouchy, hmyz a jiní škůdci nedostali do kompostovatelného odpadu. Většina biokbelíků není vhodná do myčky.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška3.54
Délka12.99
Hmotnost3.92
Šířka7.28
Číslo díluKompost43
Modelka4260746610376

8. SONGMICS

#ad

SONGMICS Komposteimer 9L Weiß LTB820W9

#ad
SONGMICS #ad - Einfache reinigung hergestellt aus hochwertigem PP-Kunststoff, ist dieser Komposteimer leicht zu reinigen, indem er mit Wasser abgespült wird. 2 installationsmöglichkeiten im lieferumfang enthalten ist sowohl ein schrankhaken zum Aufhängen an beiden Seiten einer Schranktür bis zu 2, 5 cm dick, als auch ein Klebehaken zum Aufhängen an flachen oder sauberen Oberflächen wie einer Badezimmerwand oder einem größeren Mülleimer.

Oder schieben sie den deckel nach unten, um Lebensmittelabfälle bequem hineinzuwerfen, um ihn vollständig geöffnet zu halten, wenn Sie eine Mahlzeit zubereiten.22 möglichkeiten zum Öffnen des deckels klappen sie den deckel mit dem Griff für die tägliche Abfallentsorgung hoch.

Geruchsversiegelnder deckel dieser 9-liter-komposteimer ist mit einem dicht verschlossenen Deckel ausgestattet, dass Gerüche entweichen, um zu verhindern, was ihn zu einem perfekten geruchlosen Kompostsammler in Ihrer Küche macht. Die abgerundeten Wände machen es schwierig, Speisereste festzubleiben. Einfacher auskleidung dieser küchenabfalleimer verfügt über einen abnehmbaren Beutelhaltering, wodurch es mühelos ist, einen Müllsack einzuführen und zu sichern.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška11.02
Délka10.24
Hmotnost1.54
Šířka5.91
Číslo díluLTB820W9
ModelkaLTB820W9

9. Rotho

#ad

6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, modrá/antracitová, plast PP bez BPA, Rotho Albula odpadkový koš 6 l s víkem a uchem do kuchyně

#ad
Rotho #ad - Univerzální a modulární: použitelné jednotlivě nebo v sadě – bezpečně stohovatelné i na kbelíky Albula 25 l – krásný design – perfektní pomocník do kuchyně pro vaši pracovní desku.

Rozsah dodávky: 1x bio kbelík z plastu s víkem a nosným popruhem – nádoba modrá horizon modrá, víko a ucho antracit – k dostání v dalších atraktivních barvách. Rozměry: 23, 8 cm d × š × v – objem nádoby na bionádoby: 6 litrů – praktický pomocník pro kuchyňský odpad, biomod, 5 × 20 × 20, kompost a další.

Prostorově úsporný a praktický: víko lze kompletně otevřít a sklopit dozadu – pohodlné nošení díky popruhům – snadné čištění. Design orientovaný a udržitelný: kompostový koš s víkem a rukojetí – perfektní pro bio odpad, pro uložení tablet na mytí nádobí, kávové kapsle, jako stolní odpadkový koš – z recyklovaného plastu.
ZnačkaRotho #ad
VýrobceRotho Kunststoff AG #ad
Výška8.19
Délka9.25
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo dílu1030306161
Modelka1030306161

10. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph Stack 4 – kbelík na kompost do kuchyně, odpadkový koš s filtrem zápachu a víkem, kámen, 4 litry

#ad
Joseph Joseph #ad - Pro dosažení nejlepšího výkonu doporučujeme vyměnit filtr pachů každé 3 měsíce. Vyměnitelný filtr zápachu ve víku. Snadno přístupné sklopné víko. Větraná konstrukce snižuje vlhkost a pachy. Otvor pro uchycení uvnitř zajišťuje, že pytel na odpadky neklouže. Polypropylen, sklopný kryt a ucho z ušlechtilé oceli se snadno čistí.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph Ltd. #ad
Výška6.34
Délka9.26
Hmotnost1.72
Šířka7.76
Číslo dílu30015
Modelka30015