Top 10 Chrom Folie selbstklebend – Lepicí fólie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cricut

#ad

Cricut 2007154 Smart Vinyl, sampler, for Joy

#ad
Cricut #ad - 9 cm × 45. Permanent adhesive lasts up to 3 years. Works without a cutting mat – just load & go. Great for creating custom decals for outdoor signs, water bottles, mailboxes & more. 13. 7 cm ve stříbrné sparkle, zlaté Threads, party růžový křišťál. 3 sheets 5.
ZnačkaCricut #ad
VýrobceCricut #ad
Výška6
Délka2
Hmotnost0.2
Šířka2
Číslo dílu2007154
Modelka2007154

2. TECKWRAP

#ad

0,3 x 1,5 m, für Bastelschneider, TECKWRAP Vinyl-Vinyl, Champagner-Gold, metallisch, strukturiert, selbstklebend

#ad
TECKWRAP #ad - Anwendung: für drinnen und draußen, Handwerk, Wandaufkleber, Fenstergrafiken, Schilder, Heimdekoration, Scrapbooking-Projekte. Teckwrap metallisch strukturiertes Chrom Handwerk Vinyl für DIY dekorative Geschenke. Zuerst getestet – einfach zu schneiden und anzuwenden, für Partys, kreative Bastelarbeiten, Feiern. Leicht zu verwenden – die meisten Schneidemaschinen wie Bastel-Kussschneider, Schild-Plotter für Kunst und Handwerk. Klassisches strukturiertes design – 1 Rolle 30 x 150 cm, selbstklebendes Vinyl, metallisches Chrom-Finish.
ZnačkaTECKWRAP #ad
VýrobceTECKWRAP #ad
Výška1.57
Délka12.01
Šířka1.57
Číslo díluTM-KZT-TT02-1x5ft

3. TECKWRAP

#ad

Pfirsichgelb / Rosa, TECKWRAP Opal Chrom-Vinyl, 0,3 m x 1,5 m

#ad
TECKWRAP #ad - Lebendige regenbogenfarben – selbstklebender glänzender Opal-Chromholografie-Regenbogen-Effekt. Basteln sie ihre dekorativen Bastelgeschenke mit holografischem Hologramm-Chrom-Opal-Vinyl-Papier. Wasserabweisend – langlebig für den Innen- und Außenbereich, flache saubere, trockene, glatte Oberfläche. Vielseitig einsetzbar – heimdekoration, Schilder, Fenster, Banner, Schriftzug, Aufkleber, Aufkleber, Grafiken, Scrapbooking, glatte Oberfläche. Funktioniert mit den meisten Schneidemaschinen wie Bastelschneider, Stanzformen, Schilderplotter.
ZnačkaTECKWRAP #ad
VýrobceTECKWRAP #ad
Výška1.61
Délka12.01
Šířka1.81
Číslo díluTM-KZT-H-RW
ModelkaTM-KZT-H-RW

4. TECKWRAP

#ad

TECKWRAP Vinyl, matt, verchromt, 0,3 x 1,5 m, silberfarben, Regenbogenfarben, holografisch

#ad
TECKWRAP #ad - Anwendung: heimdekoration, schilder, Aufkleber, Grafiken, Scrapbooking, Banner, Fenster, Schriftzug, aufkleber, glatte Oberfläche. Funktioniert mit den meisten Schneidemaschinen wie Bastel-Kussschneider, Schildplotter. Basteln sie ihre dekorativen Keramik-Geschenke mit Teckwrap matt holografisch verchromtem Vinyl. Matt frozen design – selbstklebendes, mattes holografisches Silber-Finish. Wasserabweisend – langlebig für den Innen- und Außenbereich, trockene, flache saubere, glatte Oberfläche.
ZnačkaTECKWRAP #ad
VýrobceTECKWRAP #ad
Číslo díluTM-KZT-HCH01M-1x5ft
ModelkaTM-KZT-HCH01M-1x5ft

5. Yoosso

#ad

Holografická, ruční práce, adventní kalendář 3 vzory, papír A4, irizující fólie pro kutily, čirá vinylová nálepka, Yoosso 12 listů fólie s hologramem, dekorace

#ad
Yoosso #ad - Barva je světlá, nápadná na slunci a světle. Již žádné lepidlo po odstranění. Povrch je hladký a bez záhybů. Samolepicí – vánoční dárkový papír má na zadní straně nálepku, kterou lze pevně nalepit na suchý a hladký povrch.

DodÁvka balenÍ – v balení je 12 listů holografických nálepek a4, velikost je 29, 7 × 21 cm. Použití – lepicí fólii s třpytkami můžete použít jako dekoraci a kutilství. Materiál – duhová fólie je vyrobena z pet, který je vodotěsný, není snadno roztrhaný, nevybledne a lze jej znovu použít.

Můžete je také použít k zabalení vánočních dárků nebo adventních kalendářů. 3 vzory – existují tři druhy hologramové fólie, duhového laserového papíru, papíru s hvězdicovým laserem a rozbitého skleněného laserového papíru. Podle potřeby můžete volně stříhat. Hodí se pro scrapbooks, okna, plakáty, zrcadla, počítače, fotografie, stoly atd.
ZnačkaYoosso #ad
VýrobceYoosso #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluD5960K-11-N

6. TECKWRAP

#ad

30,5 x 30,5 cm, TECKWRAP Holografické samolepicí vinylové archy

#ad
TECKWRAP #ad - Snadné řezání a použití pro zvláštní příležitosti a ruční práce na party, oslavy, řemeslo, dekorace. Ideální pro ruční práce, okenní grafiku, cedule, dekorace, nálepky na zeď, scrapbookingové projekty. Holografické samolepicí předřezané vinylové archy. Dekorativní diy řemeslo pro dárky, s holografickým třpytivým vinylem. Použití s většinou řezacích strojů jako Kiss-Cutter, razicí stroje, štíty pro umění a řemesla. 1 balení 30, 5 x 30, 5 cm.
ZnačkaTECKWRAP #ad
VýrobceTECKWRAP #ad
Výška0.2
Délka12
Šířka12
Číslo díluTM-KZT-H-7COLORS
Modelka4336845187

7. EPRCUT

#ad

DIY nálepka, EPRCUT Červená vinylová fólie Plotter pro Cricut, dekorace na party, lesklá plotrová fólie pro všechny kráječky, řezačky, vodotěsná, 30,5 cm x 1524 cm samolepicí fólie

#ad
EPRCUT #ad - I malé druhy písma a vzory lze bez problémů přenášet. Pokud nejste s používáním produktu obeznámeni nebo jste s ním nespokojeni, není v lesklém nebo matném provedení. Upozornění: ne htv! nevhodné pro textilie! nelze potisknout! tento trvanlivý samolepicí vinyl je k dostání v normálních barvách, vyhněte se kontaktu s vodou po dobu nejméně 24 hodin.

Snadné řezání, pohlednice, přenášení a lepení. Je to dobrá volba pro DIY projekty v oblasti uměleckého řemesla! . Co může být překvapivější než ručně vyrobený dárek? eprcut lepicí fólii lze použít pro nejrůznější ručně vyráběná umělecká díla, výročí, takže všechny vaše nápady budou vyjádřeny v dílech. Díky trvanlivému a trvanlivému lepidlu drží tento červený trvanlivý vinyl pevně na každém hladkém povrchu a umožňuje vytvářet krásné a profesionálně vypadající designy. Abyste zajistili optimální výkon, rádi vám kdykoli pomůžeme.

Na rozdíl od válcovaného vinylu jsou naše fóliové plotry plošší a mají správnou tloušťku, čímž je snazší řezat detailní design bez bublin nebo záhybů. Měkký a plochý vinylový povrch: naše vinylové fólie mají měkký a hladký povrch, který se perfektně hodí pro všechny kráječe. Eprcut role červené plotrové fólie: naše lesklá vinylová fólie o rozměrech 30, 5 cm x 1524 cm je dobrou volbou pro nadšence cricut design. Ať už narozeniny, festival nebo party – svůj design můžete prezentovat jako dárek.
ZnačkaEPRCUT #ad
VýrobceEPRCUT #ad
Výška3.7
Délka12.44
Šířka3.7
Číslo díluAR-4A50-AU
ModelkaAR-4A50-AU

8. d-c-fix

#ad

Tapeta 67,5 cm x 2 m, dveře, skříň, d-c-fix Lepicí fólie dekory Manhattan samolepicí fólie vodotěsná realistická dekorace na nábytek, stůl, dekorační fólie, kuchyňské čela nábytková fólie

#ad
d-c-fix #ad - Bezkonkurenční upcykl s německým kvalitním řemeslem: proměňte obyčejné kusy nábytku v výjimečné kusy nábytku! Naše lepicí fólie vám nabízejí trvalou změnu a kreativní svobodu, aby vaše zařízení obratem ruky osvěžilo. Vyrobeno v německu pro nejvyšší přesnost a kvalitu.

Osobní statementy s elegancí: vyberte si z naší rozsáhlé palety designů, barev a autentického vzhledu materiálu, abyste vytvořili své prostory. Dejte své kuchyni, koupelně, kanceláři a další osobitý ráz. Naše lepicí fólie nabízejí nejen moderní design, ale také možnost osvěžit váš prostor bez nákupu nového nábytku – vědomá volba pro stylové a udržitelné zařízení. Váš nábytek vypráví tvůj příběh – beze slov.

Inovativní design, robustní výkon: naše fólie jsou nejen vodoodpudivé a odolné vůči teplu až do 70 °C, ale také se velmi snadno aplikují, lze zastřihnout a snadno přemístit. Udržitelné uspořádání nábytku bez kompromisů: oživí svůj nábytek stylem a šetřením zdrojů. Výsledkem je skutečně vidět. Praktická všestrannost pro každou místnost: od skříní až po čela kuchyně – naše lepicí fólie se hodí na všechny hladké povrchy.
Značkad-c-fix #ad
VýrobceKonrad Hornschuch AG #ad
Výška0
Délka78.7
Hmotnost0.71
Šířka26.5
Číslo díluF3468140
ModelkaF3468140

9. Cricut

#ad

Polyvinylchlorid, Cricut 2006967 Holografisches Vinyl, 1.2m 4ft, Taugrün

#ad
Cricut #ad - Kompatibel mit allen Cricut-Schneidemaschinen. Die permanenten vinylfolien von cricut sind ideal für Projekte, die dem Sturm standhalten müssen, von Briefkästen über Becher, bis hin zu Beschilderungen im Freien und mehr. Wasserabweisendes und UV-beständiges Vinyl mit Permanentkleber. Eine rolle cricut vinyl in Taugrün, 5 x 1, 30, 2 m. Einfach zu jäten, mühelos aufzutragen.
ZnačkaCricut #ad
VýrobceCricut #ad
Výška13.75
Délka1.8
Šířka1.8
Číslo dílu2006967
Modelka2006967

10. Lya Vinyl

#ad

Lya Vinyl Vinylová fólie Plotter Metalická matná – 30,5 x 366 cm plotrová fólie Vinyl Champagne pro Cricut, sklo, Cameo, narozeninová oslava, samolepicí vinyl na hrnky

#ad
Lya Vinyl #ad - A má střední viskozitu, které vytvářejí zbytky a vzduchové bubliny. Zaručit maximální životnost výrobku. Upozornění: Žádný htv, žádná látka. Naše vinylové role lze používat 5 let v interiéru a 3 roky venku. Velikost – 30, 5 cm plotrová fólie vinyl pro cricut, lya vinyl matná metalická vinylová fólie Plotter – 30, samolepicí vinyl na hrnky, sklo, 5 x 365, dřevo, plast, narozeninovou oslavu, 5 cm x 366 cm 12 palců x 12 stop, cameo, nálepka.

Nedotýkejte se vody během 24 hodin, žádný potištěný vinyl, abyste zvýšili DIY efekt. A tyto vinyly pro cricut jsou vodotěsné a nespadají snadno, i když jsou omyty vodou. Doživotní záruka – plotr vinylové fólie lya vinyl odpuzuje vodu. Lya vinyl matná kovová vinylová fólie plotr s permanentním lepidlem, aby bylo plevel a přenos plotteru z vinylové fólie hladší, aniž by zanechal zbytky.

Dejte nám vědět, pokud máte dotazy. Snadné řezání a roztřepení – na rozdíl od jiných matných metalicky permanentních vinylových fólií, aby byl papír méně náchylný k proniknutí. Nabízíme doživotní záruku. Upozornění: není vhodné pro látku. Matný metalický vinylový filmový plotr v různých barvách – samolepicí vinyl, šampaňské, který si můžete vybrat, modré avokádové zelené, oranžové, šedé stříbro, kaštanově hnědé, fialové, jsou včetně stylu, matné růžové zlato.
ZnačkaLya Vinyl #ad
VýrobceLya Vinyl #ad
Číslo díluUPT-LYA-12Ft-MC71-Champagne-DE
ModelkaFarbe