Top 10 Dehnbänder fitness – Odporové pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Deuser Sports

#ad

Tréninkový pás na rehabilitaci a fyzioterapii, sport a volný čas, Deuser Band Original od Deuser Sports – fitness pás růžový/černý pro protahovací a silová cvičení

#ad
Deuser Sports #ad - Stabilní a odolný proti roztržení – skládá se z kaučuku a je široký, prstencový, celkový objem cca 2 m a cca 3, uzavřený tréninkový pás odolný proti roztržení, 200% roztažnost odpovídá tažné síle cca 24 kg, 5 cm široká, 100% prodloužení odpovídá cca 12 kg tažná síla, vnější strana v červené a vnitřní strana černá rýhovaná a protiskluzová.

Univerzální sportovní studium – skladně skládací, trénuje určité svalové partie jako paže, nohy, břicho, ideální společník na cesty, záda, ramenní pás, vyvinutý fyzioterapeutem DFB Erich Deuser, velmi odolný proti roztržení a robustní, zadek a nohy. Návod na cvičení – včetně podrobného návodu na cvičení v němčině a angličtině s 15 tréninkovými nápady, hýždí – jednoduché tréninkové nápady pro ženy a podněty pro cvičení partnerů, nohou, břicha, cvičení na zahřátí ramen, cvičení na napětí a držení těla, paží, zad, dynamická cvičení a běhání.

Praktický tréninkový přístroj – deuser band original, fitness pás je klasický tréninkový pás s odporem v tahu, zlepšuje sílu, nekonečný gumový pásek ve tvaru smyčky, vytrvalost a koordinaci – zcela bez přístrojů a závaží. Sportovní a porézní sportovci – s tímto fitness pásem trénuje také německé národní mužstvo, obzvláště vhodné pro fitness, perfektně se hodí pro silová vytrvalostní cvičení, rehabilitaci, pro zahřátí a posilovací cvičení, terapii a profesionální sport.
ZnačkaDeuser Sports #ad
VýrobceSchmidt Sports #ad
Výška0.1
Délka39.37
Hmotnost1.1
Šířka1.38
Číslo dílu116000
Modelka116000

2. CFX

#ad

Jako odpor a podpora pro trénink nohou, silový trénink a shyby, CFX Resistance Hip Bands, tréninkový pás na jógu, sada fitness pásů na jógu se 3 silami tahu

#ad
CFX #ad - Odpovíme vám do 24 hodin a budeme se snažit Vám nabídnout řešení. Ideální pro různá cvičení, tyto odporové pásy se nepřekrolují jako latexové smyčky. Bez slidingu/rolling up během tréninku se nesroluje ani neklouže jako latexové / gumové odporové pásky. Vejdou se přímo do vaší sportovní tašky, aniž by zabíraly mnoho místa.

Silné a trvanlivé, nemusíte je nikdy vyměňovat! Vypálení a tón pořiďte si vytvarovaný zadek a dobře vytrénované boky. Odporové pásy cfx jsou koncipovány pro celou řadu tréninků, od hýžďových svalů až po aktivaci kyčlí a silové techniky, zahřejte celé tělo při dynamickém zahřátí. Pokud nemáte čas a snadný přístup do fitness studia, robustních, promyšlených látek s velmi vysokou odolností proti roztržení, mohou tyto tréninkové impedanční pásy nabídnout skvělý trénink a pěkný trénink.

Je skvělé na cesty nebo jednoduše jen domácí odporový trénink. Tento odolný pásek je z latexu. 100% záruka spokojenosti -- pokud jste nespokojeni s našimi odporovými pásy, kontaktujte nás. Můžete kdykoli přepínat mezi 3 stupni podle svého přání. Lehký a přenosný– tato sada odporových pásů je dostatečně přenosná, abyste mohli skvěle cvičit bederní pás. Existují změny u silných, takže si nikdy nemusíte dělat starosti s roztrženými / zlomenými pásy a nikdy je nemusíte vyměňovat!
ZnačkaCFX #ad
VýrobceCFX #ad
Výška0.01
Délka14
Šířka3.1
Číslo dílu6581

3. PLEASION

#ad

Fitnessbänder Stoffbänder 5er Set, Widerstandsbänder für Krafttraining Muskelaufbau Hip Beintraining, Gymnastikband für Workout Yoga Pilates, PLEASION Resistance Bands Fitnessband

#ad
PLEASION #ad - 100% zufriedenheitsgarantiewenn sie mit einem produkt nicht zufrieden sind, zögern Sie bitte nicht, uns zu kontaktieren. Rutschfestes und langlebiges designdiese hochwertigen stoffwiderstandsbänder sind aus verdicktem und verstärktem Stoff und rutschfesten Gummischichten hergestellt. Wir werden innerhalb von 24 stunden antworten und uns bemühen, eine zufriedenstellende Lösung für Sie zu finden.

Verschiedene widerstandsstufen geben ihnen mehr Flexibilität und Auswahlmöglichkeiten, um alle Ihre Trainingsziele zu erreichen, egal ob Sie ein Anfänger oder ein erfahrener Sportler sind. Diese gurte können ihre hüften, oberschenkel, Kniebeugen, Pilates, wie Yoga, CrossFit, Beine und Bauchmuskeln trainieren und Ihre perfekte Hüftkurve formen. Sie sind flexibel und langlebig, mit Reihen von Nähten verstärkt, so dass Sie eine lang anhaltende Benutzererfahrung ohne Rutschen oder Rollen off.

Additionally, um sicherzustellen, unser Verkaufsteam persönlich nutzt diese Widerstandsbänder für mehrere Monate, dass wir Sie mit der besten Qualität bieten. Geeignet für alle sportartendas leistungsstärkste trainingsgerät für frauen/männer! sie können viele Übungen mit diesen Fitnessgurten machen, Hot Yoga und mehr. Perfektes 5 levels booty bands setfünf verschiedenfarbige widerstandsbänder repräsentieren verschiedene Widerstandsstufen. Leicht zu transportieren mit taschediese booty bands für das training misst 35. 56cm lx 7cm W.
ZnačkaPLEASION #ad
VýrobcePLEASION #ad
Výška2
Délka12
Hmotnost0.95
Šířka8

4. VEICK

#ad

Heimgymnastik für Männer und Frauen, Physiotherapie, Stretching, Yoga, VEICK Fitnessbänder Widerstandsbänder Set Klimmzugband Fitnessband Bänder für Calisthenics Pilates

#ad
VEICK #ad - Veickトレニンーグチューブは非常に軽量で、持ち運びや収納に非常に便利です。. Verwenden. Mobiles fitnessstudio, muskelaufbau knöchelriemen und Türankerbefestigung, spart Platz und verbrennt langsam Fett, training kann zu hause und draußen, überall durchgeführt werden.

Es testet seine toleranz gegenüber Schnappschüssen, Dehnungen und Schwitzen rigoros. Legen sie es gut in eine aufbewahrungstasche, büro, und oft für allgemeine Übungen, und Sie können es auch in Ihrem eigenen Haus, am besten geeignet für beliebte Projekte wie Yoga und Pilates, vielseitig VEICK Übungsriemen-Set, Park usw. Geeignet für jedes szenario, dehnübungen, muskelkraftübungen und kraftgewichtheben verwendet.

Von kindern bis hin zu älteren Menschen kann jeder beruhigt trainieren. Ausgezeichnete qualität und haltbarkeit veick trainingsgurte verwenden Naturkautschuklatex, das stärkeren und hochintensiven Dehnungen standhält. Es ist einfacher zu tragen als große Sportgeräte, wenn Sie möchten. Widerstandsbänder vier stück set gelb 10 pfund, schwarz 25 pfund, 82in x 1. 2in x 08in, lila 35 pfund, 82in x 02in x 03in, 82in x 0
ZnačkaVEICK #ad
VýrobceVEICK #ad
Výška4.33
Délka7.48
Šířka3.94

5. Deuser

#ad

červená, Deuser Sports 116000 Deuser Band

#ad
Deuser #ad - Včetně podrobného návodu na cvičení v němčině a angličtině, držení, cvičení napětí, cvičení pro ženy a partnery, dynamické a listové cviky. Deuser originální pásek je nekonečný gumový pásek ve tvaru smyčky, zlepšuje sílu, vytrvalost a koordinaci.

Materiál z kaučuku, celkový obvod cca 2 m, při 100% natažení cca 12 kg tažná síla 200% – cca 24 kg, šířka cca 3, 5 cm, vnitřní strana černá rýhovaná a protiskluzová. Perfektní pro trénink na cestách, velmi odolný proti roztržení a robustní, ramenní pás, nohy, zvyk, záda, trénuje paže, zadek a nohy. Vhodné pro sportovce a výkonnostní sportovce, k zahřívání, jakož i pro fitness, pro silovou vytrvalost, pro silová a protahovací cvičení, rehabilitaci a terapii.
ZnačkaDeuser #ad
VýrobceDeuser Sports GmbH #ad
Výška1.77
Délka10.04
Hmotnost0.51
Šířka4.53
Číslo dílu4003922
Modelka4003922
Zárukažádné

6. ATHLETIC AESTHETICS

#ad

ATHLETIC AESTHETICS Prémiové látkové fitness pásy textilní fitness pásek barevný jednotlivě & jako sada + taška a video kurz minipás fitness pás tréninkový pás – sportovní pásy odporové pásy pro

#ad
ATHLETIC AESTHETICS #ad - Ať už na dovolené, do posilovny, doma nebo venku. Různé síly – pro větší rozmanitost a progresi tréninku existují různé odpory pásů. Zcela bez starostí – objednejte si své minibandy zcela pohodlně domů a vyzkoušejte je při tréninku.

Ten nabízí velmi dobrou odolnost proti roztržení a příjemný komfort na kůži! Kromě toho lze naše strečové pásky prát při 30 °C. Pokud nebudete spokojeni, můžete je do 30 dnů bez problémů vrátit. Pro celý program můžete sáhnout přímo do sady a být kompletně postaveni! bezplatný video kurz – jak jednotlivé pásky, tak i sada obsahují podrobný video kurz o možném provedení cvičení v oblasti tréninku a technik, které můžete provádět se smyčkovými pásy.

V případě dotazů je vám k dispozici také naše podpora. Always ready – trénujte vždy a všude. S našimi mini kapelami jste vždy připraveni a svůj trénink a posilovací trénink všude dovnitř! Vysoká kvalita a trvanlivost – naše fitness pásy jsou vyrobeny ze 100% latexu šetrného k pokožce s látkovým potahem.
ZnačkaATHLETIC AESTHETICS #ad
VýrobceTyson Fitness GmbH #ad

7. GYMERK

#ad

Fitness pás s dveřním kotvou, silový trénink a fyzioterapii, taška na přenášení a návod na cvičení, GYMERK Fitness pásy 3dílná sada, 1,8 m gymnastický pás se 3 stupni odporu, pilates, ideální na jógu

#ad
GYMERK #ad - 1, fyzioterapii, pilates, 8 m dlouhý fitness pásek s kotvou dveří a třemi stupni odporu: fitness pásek se dodává s dveřní kotvou, v kombinaci s kotvou dveří můžete svůj trénink zcela jednoduše upravit. Ať už jste začátečník nebo profesionální sportovec, lidé s alergií na latex je mohou bezpečně používat.

E uděláme vše pro to, jaké dotazy k produktu máte, a všechny vaše dotazy zodpovíme do 12 hodin. Nelepí, ideální pro rehabilitaci a obnovu svalů. Fitness pásy pro fyzioterapii: naše fitness pásy často doporučují fyzioterapeuti pro uživatele, kteří musí zmírnit bolesti kloubů, léčit svalové napětí, provádět pooperační rehabilitaci, zlepšit rovnováhu a stimulovat látkovou výměnu. Nabízíme plnou náhradu na 60 dní a bezplatnou službu výměny po dobu jednoho roku. Vysoce kvalitní fitness pásky: není snadné se zlomit nebo odtrhnout.

Bez ohledu na to, abychom vám nabídli nejlepší kvalitní řešení, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Gymnastické pásy gymerk mají velmi dobrou elasticitu a nabízejí správné napětí pro růst svalů, materiály bez latexu, ekologické a s dlouhou životností, bez zápachu, gymnastický pás vám může přinést lepší zážitek. Výborně se hodí na jógu, rehabilitaci, silový trénink, kulturistiku a zlepšení flexibility. Ať už doma, udržujte svůj gumový pásek organizovaný při sportu, bude vaším nejlepším tréninkovým partnerem.
ZnačkaGYMERK #ad
VýrobceGYMERK #ad
Modelkatpe03-001
Záruka1 rok záruka výrobce

8. Atemi Sports

#ad

Widerstandsbänder 3er-Set | 2m Lange Fitnessband-Set für Training & Physiotherapie | Gymnastikband für Muskelaufbau & Fitness | Resistance Bands

#ad
Atemi Sports #ad - Tragbares trainingsgerÄt – passen genau in ihre tasche und können zur durchführung von unzähligen kraft- und Fitnessübungen verwendet werden. Sie können auf den namen des Verkäufers klicken, um unser gesamtes Sortiment an Resistance Bands anzuzeigen.

Die 2m langen widerstandsbänder eignen sich ideal für das Training zu Hause oder zum Mitnehmen ins Fitnessstudio. Fügen sie ihrer calisthenics-routine widerstand hinzu oder verwenden Sie die Übungsbänder für Muskelaufbau, Yoga, Crossfit, Pilates, Aerobic und mehr. Können verwendet werden, um widerstand auf bestimmte Muskeln aus einem beliebigen Winkel auszuüben, wodurch sie äußerst effektiv für die Physiotherapie sind. BÄnder fÜr physiotherapie – ein fitnessband ist ideal für die reha und erholung nach einer Verletzung oder Operation.

FitnessbÄnder set – 3 trainingsbänder für fitness und krafttraining zu Hause. Kostenloser Trainingsanleitung. Hochwertige gummibÄnder – alle unsere bänder bestehen aus hochwertigem naturlatex, sodass sie länger halten und weniger leicht. Widerstandsband set von 3 – jedes gummiband ist 2 meter lang und 14 cm breit. Es gibt 3 widerstandsstufen: #1 gelb 035mm / 8kg; #2 Rot 045mm / 10kg; #3 Blau 0
ZnačkaAtemi Sports #ad
VýrobceAtemi Sports #ad
Hmotnost0.88

9. Gymondo

#ad

Gymondo Booty Bands | fitness pásy ve 3 barvách a tloušťkách | trénujte břicho nohy hýždě s fitness pásem | mini pásek pro cvičení | trénink zadečku na cesty

#ad
Gymondo #ad - Next level trénink břicha nohy: s gymondo booty Bands perfektně přizpůsobíte svému tělu a potřebám. Odolné proti roztržení: pásky jsou vyrobeny z 50 % polyesteru a 50 % přírodního latexu – extra stabilní a odolné proti roztržení.

3 barvy: modrá: 9 kg odpor, tyrkysová: 16 kg odpor, Coral: 23 kg odpor. Pohodlné: žádné stříhání, žádné podráždění kůže – pásky gymondo booty Bands zůstávají příjemné i po častém používání. 3 ️ 3 odpory: naše gymondo booty bands jsou dodávány ve 3 sadě se 3 různými odpory – perfektní pro každou úroveň tréninku.
ZnačkaGymondo #ad
VýrobceGymondo #ad
Hmotnost0.79

10. FLEXVIT

#ad

Protahování, FLEXVIT Mini fitness pás Prehab červený – fitness pásy pro všeobecná stabilizační cvičení, aktivaci a mobilizaci, lze prát, 6 sil, pro začátečníky i profesionály

#ad
FLEXVIT #ad - Oblast použití: minibandy jsou vhodné jak pro fyzioterapeuty, rehabilitační a osobní trenéry, tak i pro fitness trenéry a sportovce každodenního života. Pro efektivní trénink – kdekoli a kdykoli. Detaily výrobku: Červený fitness pás prehab mírný je vyroben z tkané gumy, je 32 cm dlouhý a 57 mm široký.

Pásky jsou hypoalergenní, lze prát při 60 °C a certifikováno Öko-Tex Standard 100 Výhody vašeho flexvitu: všechny naše pásky jsou vyrobeny z textilně tkaného přírodního kaučuku a jsou jedinečně dobře na kůži. Pásek je vhodný pro alergiky a použití na klinikách žádný kontakt s pokožkou s gumou/latex. Zvláštní: minipásek, žádné tahání a přitom robustní a odolné proti roztržení. Všestranné: ať už cviky pro stabilizaci a aktivaci svalů a svalových řetězů, stejně jako rozmanité použití v oblasti funkčních fitness, rehabilitačních a atletických tréninků – pro každého něco k dispozici.

Dné navíjení, ať už amatérské nebo profesionální – liší se individuálně mezi stupni intenzity od rehab po profesionální. Mini pásky jsou díky různým silám odporu vhodné pro každý trénink, který se na kůži cítí dobře. S roztažením o 170 % se odporový pásek ideálně hodí pro nad průměrnou úroveň výkonu. Nejvyšší kvalita made in Germany zaručuje mimořádnou životnost.
ZnačkaFLEXVIT #ad
VýrobceFlexible Sports GmbH #ad
Výška0.08
Délka12.6
Hmotnost0.07
Šířka2.24