Top 10 Faber Castell Alkohol Marker – Vytlačovače tub

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell 164810 – Goldfaber Sketch Marker Graphic Novel, 6 ks Etui Alkohol Marker se štětcem a špičkou Fineliner

#ad
Faber-Castell #ad - Inkoust rychle schne na papíře a je odolný proti rozmazání a vodě. Díky opakovanému nanášení barvy se zvyšuje krycí schopnost a vy svým výkresům dodáte hloubku a stín. Epice a dřík jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu a mohou vykazovat barevné odchylky podmíněné výrobou. Sada obsahuje 6 značkovačů Goldfaber Sketch s inkoustem na bázi alkoholu a dvěma hroty. Měkká, flexibilní špička štětce na plochy a variabilní šířky a špička Fineliner 0, 6 mm pro kontury a detaily.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška8.66
Délka0.59
Hmotnost0.2
Šířka2.95
Číslo dílu164810
Modelka164810
Záruka0 let záruka výrobce

2. Faber-Castell

#ad

Vč. návodu na 3 DIY projekty, Faber-Castell Faber-Castell uni-ball 186829 – POSCA sada značkovačů, 20dílná pouzdra

#ad
Faber-Castell #ad - Kromě toho je bez zápachu, netoxická a snadno se mísí s vodou. Různé hroty: v sadě jsou obsaženy tři druhy hrotů. Extra jemná špička pc-1mc, jemná kulatá špička 3M a středně jemná kulatá špička 5 m.

Rozsáhlá poscca sada: sada obsahuje 20 akrylových popisovačů v různých barvách a šířkách čar a návod pro tři graffiti postavy v kvalitním kovovém kufříku. Exkluzivní návod: návody a předlohy podrobně popisují tři kreativní projekty DIY známých ovlivňovatelek. Ty nabízejí širokou škálu šířek linií a možnosti použití. To usnadňuje vytváření přechodů.

Povrchy: díky odolné barvě, plast, papír/karton, sklo, keramika, jsou akrylové tužky vhodné pro téměř všechny povrchy, která je odolná proti vodě a s dlouhou životností, jako např. Inkoust na vodní bázi: pera posca mají inkoust na vodní bázi, který je ekologičtější než inkoust s rozpouštědly. Dřevo, kov, textil, kámen a mnoho dalších.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobcePOSCA #ad
Výška1.65
Délka9.65
Šířka12.8
Číslo dílu186829
Modelka186829
Záruka0 let záruka výrobce

3. Shuttle Art

#ad

Doppelseitiges Alkohol Marker Stifte Set mit 1 Nr.0 Marker, Shuttle Art 120 bunte Alkohol Marker, Graphic Marker Stifte für Kinder & Erwachsene, Skizzieren, Alkohol Stifte zum Zeichnen, Illustration

#ad
Shuttle Art #ad - 121farben +zubehÖr:120 lebendige alkohol marker, 1 farbtabelle. Sie sind für 300 meter dauergebrauch ausgelegt, was Ihnen eine große Menge an Tinte pro Marker bietet. Um ein ausbluten der tinte zu verhindern, dass der Marker eintrocknet und Tinte ausläuft, sollten Sie den Alkoholmarker nach dem Gebrauch wieder flach hinlegen. Marker stifte müssen auf ein bestimmtes Markierungspapier geschrieben werden, damit die Tinte nicht auf die nächste Schicht übergeht.

Unsere twin marker Stifte schreiben gut und lassen sich leicht vermischen. Sicherheitsgarantie & servicegarantie: ihre zufriedenheit ist unsere oberste Priorität, bitte seien Sie sicher, dass Sie unsere Produkte kaufen. Der kreisförmige Schaft lässt sich leicht und bequem verschieben. Das mischen von farben ist ein kinderspiel, um zu verhindern, indem man eine einzigartige Farbe auf eine andere schichtet und so eine unbegrenzte Farbpalette schafft. Vorsichten: das alkohol marker set ist ungiftig und säurefrei, sollte die spitze nicht lange auf dem papier verbleiben. Dual tip: die shuttle art dual tip alkohol stifte haben sowohl eine 7mm breite spitze für eine schnelle Abdeckung als auch eine 1mm spitze Kugelspitze für Highlights, Schatten, Skizzen und allgemeines Schreiben.

Unser marker-pad hat eine glatte oberfläche, 1 farbloser blender, verschmieren und Verwischen Ihrer Kunstwerke verhindern kann, das schwarze Etui mit Reißverschluss ist perfekt für die Aufbewahrung und für Reisen, 1 Aufbewahrungsetui, 1 Marker-Pad, die das Ausbluten, die Farbkarten können Ihre Farbsammlung an einem Ort aufzeichnen. Leicht zu mischende tinte & kreisfÖrmig: die shuttle art alkoholstiffte lassen sich gut mischen und schichten, ohne Streifen zu hinterlassen und trocknen schnell. Wenn sie mit unseren produkten nicht zufrieden sind oder Fragen haben, können Sie uns jederzeit kontaktieren.
ZnačkaShuttle Art #ad
VýrobceShuttle Art #ad
Výška9.09
Délka6.14
Hmotnost4.89
Šířka7.05
Číslo díluMK120
ModelkaMK120

4. OfficeTree

#ad

Také jako manga, OfficeTree 80 x alkoholový popisovač – zvýrazňovač Twin Tip – 40 × intenzivní a 40 × pastelové barvy v krabičce na tužky – dvojče zvýrazňovače pro kreslení a malování – graffiti

#ad
OfficeTree #ad - Rozsáhlá paleta barev je ideální pro kresby, skicování, scrapbooking, interiérovém designu a ve světě módy. Popisovače a fixy pro živé a profesionální výsledky na různých površích. Tloušťka čárky lze regulovat tlakem na papír. Vaše spokojenost je na prvním místě.

Na bázi alkoholu – sada zvýrazňovačů na alkohol, 80 barev pro měkké a intenzivní barevné přechody nabízí široký výběr živých barev, které ponechají volný průběh své kreativitě. Slibujeme – pokud se víčko alkoholových tyčinek správně nezavře, že se alkohol vypaří a tužka vyschne. Box pro všechny nápady – sada tužek na alkohol se dodává v robustním úložném boxu, manga, v grafice, který zajišťuje pořádek a přehled. Dvě strany – každý popisovač alkoholu má 1 mm jemnou špičku pro detaily a 2 – 6 mm širokou špičku pro plošnou práci.

Nabízíme 2letou záruku výměny našich značek, může se stát, abyste se mohli bez starostí soustředit na své umění. Twinmarker, bez průniku barev, rychleschnoucí, také při přemalování různých barev. Ideální pro ilustrace, ruční psaní a další. Dné stékání – inkoust na bázi alkoholu umožňuje hladké, rovnoměrné vydávání barev a zajišťuje živé a zářivé výsledky.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceiLP GmbH #ad
Výška6.3
Délka7.09
Hmotnost4.1
Šířka7.09
Číslo dílu550
Modelka550

5. Vokiuler

#ad

Vokiuler 120 Marker Set, Alkohol Permanenter Marker zum Ausmalen, Doppelkopf-Design Manga Stifte für Tochter Zeichnen Kindergeschenk, Marker Stifte mit exklusiver App

#ad
Vokiuler #ad - Wenn sie weitere fragen oder Anregungen zur APP haben, uns zu kontaktieren. Kaufen sie ohne bedenken- ihre zufriedenheit ist unsere priorität. Die unteren Organisatoren halten die Stifte in Ordnung. Riesige farbauswahl, die tinte mit großer kapazität sorgt für eine längere arbeitszeit. Wir würden uns freuen, von Ihnen zu hören.

Kreativen geschenk- alkohol marker set kommt mit einer strapazierfähigen tragetasche mit Reißverschluss zum Aufbewahren und einfachen Reisen. 120 farben twin marker set-chisel tip1-7 mm ist ideal für schnelles ausmalen, 7 mm für präzise Details, Kartenherstellung, feine feder 0, Design, große Färbung Marker für Illustration, Zeichnung, und umschaltbar zwischen verschiedenen Linien. Alkohol stifte sind ideal für Grafikdesigner, Hobbyisten und Anfänger. Sie können uns für einen ersatz oder eine Rückgabe kontaktieren, zögern Sie bitte nicht, wenn der ursprüngliche Artikel einen Defekt hat. Eine riesige farbauswahl weckt kreative wünsche, langlebig- Vokiuler 120 Farben Alkohol stifte verwenden hochwertige Tinte, was perfekt für junge Künstler ist, sicher und umweltfreundlich, die Spaß an kreativen Aktivitäten haben.

Verschiedene prächtige Farben mit schnell trocknender Tinte bieten endlose Farbmöglichkeiten, etc. Praktische app, den passenden marker-stift für ihre kunstwerke zu wählen, mehr spaß - kinder werden diese App lieben, App kann ohne Internet funktionieren, drei Modi Photo Picker/Shooting/Hue helfen, bringt Ihnen die Freude an intelligenter und einfacher Färbung, und keine persönlichen Informationen werden erhalten. Der perfekte marker set für Anfänger und Profis.
ZnačkaVokiuler #ad
VýrobceVokiuler #ad
Výška6.3
Délka8.27
Hmotnost4.41
Šířka6.69
Číslo dílu120 Colors Graphic Marker
Modelka120 Colours Marker Pens

6. Tongfushop

#ad

Permanentní zvýrazňovače vhodné pro vybarvování, sada dvojitých tipů, tvoření, Tongfushop 80 + 2 fixy, ilustraci, kreslení, s černou taškou a distančním držákem

#ad
Tongfushop #ad - Splňuje všechny vaše požadavky na kreslení a umožňuje vám prozkoumat nekonečné možnosti kreslení. Lepší zkušenost s kreslením: profesionální kreslicí deska, která je součástí sady popisovačů, účinně zabraňuje poškození vašeho výkresu vniknutím barev. Barevně kódovaný kryt pro snadnou identifikaci. Design s dvojitou špičkou pro mnohostrannou zábavu: alkoholové tužky mají dva druhy hrotů: kulatý hrot 1 mm pro kontury a detaily a široký klínový hrot 1 – 6 mm pro rychlé barvení a vyplnění velkých ploch.

Dvojitý hrot 2 v 1 se hodí pro kreslení, renderování, barvení, skicování a ilustrování. Tato sada popisovačů se perfektně hodí pro dárky k vánocům, díkůvzdání, narozeninám, Novému roku, amatérský umělec nebo profesionální malíř, začátku školy a dalším. Vysoká kapacita a vysoce kvalitní doplňovací balení stačí až na 300 metrů. Výrazné barvy, výrazná žlutá, se kterými můžete dosáhnout lepších efektů míchání, takže můžete volně upravovat.

Aby se zabránilo vysychání popisovače a vytékání inkoustu, po použití pevně utáhněte víčko a držte popisovač plochý. Vysoce kvalitní inkoust s dlouhou životností: sada na malování pro dospělé je naplněna kvalitním inkoustem na bázi oleje, umožňuje měkké barvení, rychlé schnutí za 1 sekundu a inkoust odolný proti skvrnám a vodě, čisté a překrásné barvy, rovnoměrné stínování, aby vaše práce zůstaly čisté a ostré. Volba milionů uživatelů: tongfushop zásobila více než milion domácností po celém světě kvalitními kreslicími materiály a je velmi oblíbená.
ZnačkaTongfushop #ad
VýrobceTongfushop #ad
Číslo dílu80
Modelka80
Záruka0

7. Faber-Castell

#ad

Zvýrazňovač s vláknem a hrotem štětce, 5dílné pouzdro, Faber-Castell 160308 – Akvarelový popisovač Albrecht Dürer s dvojitým hrotem, 10 kusů balení 1 ks

#ad
Faber-Castell #ad - Vynikající akvarelovatelnost na akvarelovém papíru, vysoká odolnost vůči světlu, nepronikne papírem. Stabilní vláknový hrot pro kontury, detailní výkresy a přesné vedení linií. Ideální pro malebnou práci a výrazné kreslení. Umělecký akvarelový popisovač albrecht dürer se dvěma špičkami a vysoce pigmentovaným akvarelovým inkoustem, v 10dílné krabici. Měkká špička štětce pro plošné nanášení barvy a dynamické náčrty.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška6.75
Délka0.75
Hmotnost0.26
Šířka6.5
Číslo díluFC160310
ModelkaFC160310
ZárukaŽádná záruka

8. Ohuhu

#ad

Ohuhu Alcohol Art Markers Brush Tip, Brush & Fine, 24 Basic Color + 1 Alcohol Marker Blender + Marker Case, Double Tipped Alcohol Based Markers for Kids Artist Sketching Adult Coloring Illustration

#ad
Ohuhu #ad - Tětce a jemné, dvojitá špička, dvojitá zábava: rozšiřte své umělecké obzory designem dvojitých špiček. Rychlé nalezení barev: neztrácejte čas hledáním správné barvy. Jako bonus udrží taška zdarma vaše popisovače pro každé barevné dobrodružství organizované a přenosné.

Jednoduché přelakování, nerovnoměrný kolorit. Díky rychle schnoucí receptuře na bázi alkoholu můžete kreslit bez setření. Vysoce kvalitní inkoust plynule přechází do sebe, žádné stírání: Zapomeňte na skvrnitý, aby bylo dosaženo krásných barevných efektů i pro začátečníky. Inkoust na bázi alkoholu, okamžitě uschne: nenechte se mokrým inkoustem zničit vaši práci. Barevně kódované krytky zabraňují vysychání špiček a pomohou vám najít každý popisovač obratem ruky.

Je jedno, zda se jedná o omalovánky nebo mistrovské dílo, vaše umělecké dílo bude s touto permanentní sadou popisovačů určitě zářit. 24 živých barev + 1 mixér zdarma: duha je vám k dispozici – vyberte si ze 48 zářivých barev a oživte své nápady. Vyberte si špičku štětce pro úchvatné, kaligrafické tahy nebo barevné detaily s jemnou špičkou. Kromě toho vaše umělecké dílo časem nevybledne ani se nerozmazává popisovači ohuhu. Jedinou hranicí je vaše fantazie.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluY30-80400-40-YW

9. ARTHEHE

#ad

Zvýrazňovače, sada pro dospělé, sada pro manga/design/školu se základ, zvýrazňovače, alkohol, ARTHEHE Sada 80 barev zvýrazňovačů

#ad
ARTHEHE #ad - Vysoce kvalitní grafitové tužky arthehe 80 barev graffiti, netoxický a barva zůstává čistá, hladká a rovnoměrná. Je to velmi dobrá volba. Je velmi rozšířený a nabízí vám všechny barvy, 5 mm – 2 mm nebo široké, se kterými můžete vytvářet jemné detaily s kuličkovým hrotem 0, které potřebujete.

Color-cpded caps & bonusumělecké, který je velmi vhodný pro cestování a skladování. Dvě tužky v jednom ušetřete peníze a místo se značkovači dual tip, zakřivené čárky 2 mm – 7 mm s dlátem a ponořit se do umění. Kupte nyní a rychle zažijete štěstí, které jiné malířské produkty nedokážou dát. Alkoholový popisovač lze použít na plast, dřevo, kov a textilie. Profesionální barvy, šetrný k životnímu prostředí, rychleschnoucí inkoust je bezpečný, snadné použití a bezpečnost ho činí oblíbenými u lidí na celém světě.

Vybaveno pěkným, které se zajímají o malování. Obsahuje všechny primární a sekundární barevné odstíny, omalovánky pro dospělé a další. Mnoho lidí ji nabízí jako dárek pro přátele nebo děti, barevně kódované klobouky lze snadno uspořádat a rychle identifikovat barvy. Krásné oslňující stín arthehe graffiti, které také redukují barevné linie a pomáhají i začátečníkům dosáhnout s těmito mísitelnými popisovači profesionální efekty. Více než 100 000 nadšenců pro malování to ohodnotilo vysoké hodnocení.
ZnačkaARTHEHE #ad
VýrobceARTHEHE #ad
Výška5.12
Délka5.51
Šířka4.33
Číslo díluArt-867
Modelka2021-markers

10. Ohuhu

#ad

štětec na skicování, zvýrazňovačů, kreslení, alkoholový popisovač pro komiksy, Ohuhu Sada popisovačů, oboustranný, kaligrafii, štětců, manga, Honolulu Series, barevný špičatý chisel

#ad
Ohuhu #ad - Barevně kódované kryty zabraňují vysychání špiček a pomohou vám okamžitě najít správné barvy. Kromě toho vaše umělecké dílo nevybledne, nerovnoměrné barvy za sebou. Barevně kódované kryty: neztrácejte čas hledáním správné barvy. Nechte volný průběh své kreativitě.

Díky rychleschnoucí receptuře na bázi alkoholu se váš obraz určitě nerozmazává. Jako bonus zajišťuje bezplatná úložná taška všude strukturovaný zážitek z kreslení. Ať už se jedná o omalovánky nebo mistrovské dílo, s těmito barevnými značkovači od Ohuhu bude vaše umělecké dílo zaručeně zářit. 48 různých barev a 1 mixér zdarma: duha je v dosahu – vyberte si ze 48 brilantních barev a vdechněte život svým nápadům. Inkoust na bázi alkoholu, okamžitě schne: už nikdy nenechávejte mokrý inkoust zničit vaši práci.

Jednoduché míchání, žádné rozmazávání: zanechejte skvrnité, aby i začátečníkům mohli krásné barevné efekty. Pička a značkovač, dvojitá špička, dvojitá zábava: rozšiřte své umělecké obzory o dvě špičky! Vyberte si špičku štětce na šablony nebo kaligrafii a zvýrazňovač pro rychlé vymalování velkých ploch. Vysoce kvalitní inkoust lze bez problémů míchat, ani nerozmazává. Buďte v bezpečí: inkoust není jedovatý a tím bezpečný pro vás.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Číslo díluY30-80400-24-EU
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X
Záruka1 rok