Top 10 Lösungen für kabel – Příslušenství pro robotické sekačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. lohag

#ad

Lohag® 5 kabelových spojek + 1 m ohraničovací kabel vč. sady na opravy – vodotěsné spojovací svorky s gelovou výplní – kompatibilní s Bosch, Gardena, Yard Force, Worx, Husqvarna

#ad
lohag #ad - Náš slib – 100% důvěřujeme v kvalitu našich výrobků a chceme mít vždy spokojené zákazníky – pokud byste s nákupem nebyli spokojeni, najdeme zaručeně řešení. Univerzální použití – naše vysoce kvalitně zpracované a vodotěsné kabelové spojky jsou kompatibilní se všemi běžnými značkovými výrobci, jako jsou Bosch, Gardena a Worx Landroid atd.

Snadná manipulace – oba konce kabelu se zcela jednoduše zasunou do připojovací svorky a stlačují se kombinovanými kleštěmi – vhodné pro opravu a rozšíření kabelu. Ideální příslušenství k robotickému robotu – omezovací kabely spojky lze použít jak pro sekačky, tak i robotické sekačky, s průměrem 0, 7 mm až 4, 2 mm – sada praktických kabelových vázacích kabelů.

Prvotřídní kvalita – zahradní příslušenství pro venkovní použití je díky praktické gelové výplni odolné proti vlhkosti a mrazu – díky tomu má dlouhou životnost a je robustní při větru a dešti.
Značkalohag #ad
Výrobcelohag #ad
Výška0.79
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo dílu190102
Modelka190102

2. APERTINO apertino.de

#ad

Voděodolná, 20 kusů pájecích spojek se smršťovací trubicí mimo jiné pro omezovací kabel, robotická sekačka na trávu | z BRD | bleskové zaslání | německá značka

#ad
APERTINO apertino.de #ad - Díky průhlednému pouzdru lze kabel před pájení co nejpřesněji seříznout. Pájecí spojky sestávají z průhledné smršťovací trubičky s otvorem na vnitřní straně.

Tak je spojení kabelu zcela jednoduché a bez pájení. Top zákaznický servis a rychlé zaslání včetně. Po zahřátí díky smršťovací trubičce je vodotěsná, a proto použitelná i v trávníku nebo pod zemí. Apertino gmbh je vaším kompetentním partnerem pro robotickou sekačku, zahradu a kempování. Z horgau v srdci bavorské švestky dodáváme nejlepší kvalitu za férové ceny. Kvalitní pájecí spojky jako jednoduché a rychlé řešení pro pevné, vlhké kabelové spoje. Ideální pro spojení, opravy a prodloužení obrysového kabelu pro robotické sekačky.
ZnačkaAPERTINO apertino.de #ad
VýrobceAPERTINO #ad
Výška2.28
Délka7.28
Šířka4.33

3. Gettimore

#ad

Inklusive Kabel und 8-teiligem lötfreien Nippel-Set, Praktisches Universal-Drosselklappenkupplungszug-Reparaturset, stabiles und zuverlässiges Design, kompakte Lösung für Rotovatoren

#ad
Gettimore #ad - Austausch leicht gemachtmit diesem Kit können Sie das reparierte Kabel einfach austauschen und so schnell wie möglich wieder einbauen. Kompakt und praktisch: dieses Kabelreparatur-Set ist kompakt und praktisch, sodass Sie schnell wieder auf die Straße kommen.

Universal-reparatursatz für Gashebelkupplung, Rasenmäher, Rotovator, Aufsitzen. Komplettes setdas paket enthält 1 kabel und 1 satz von 8 lötfreien Nippeln mit Hülse und Mutter, die alles bieten, was Sie für die Reparatur benötigen. Perfekte Übereinstimmungmit seiner präzisen Formgebung passt dieses Kit perfekt zum Original-Fahrrad und sorgt für eine nahtlose Passform. Stabil und zuverlässig das Kabelreparaturset ist mit stabilen Eigenschaften und hoher Zuverlässigkeit für dauerhafte Leistung konzipiert.
ZnačkaGettimore #ad
VýrobceGettimore #ad
Výška0.39
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu1223612474
Modelka1223612474

4. lohag

#ad

Worx Landroid atd. – kabel pro robotickou sekačku – ideální příslušenství pro robotickou sekačku na trávník, lohag® Univerzální omezovací kabel 250 m pro robotické sekačky – ohraničovací drát kompatibilní se sekačkou na trávu Gardena

#ad
lohag #ad - Prvotřídní kvalita – omezovací kabel robotické sekačky se skládá z 24 jednotlivých žil, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pocínovaného měděně plátovaného hliníku – s dlouhou životností a robustní.

Snadná manipulace – díky praktické pomůckě na odvíjení můžete drát jednoduše a bez problémů položit na zahradě. Náš slib – 100% důvěřujeme v kvalitu našich výrobků a chceme mít vždy spokojené zákazníky – pokud byste s nákupem nebyli spokojeni, najdeme zaručeně řešení. Pro orientaci označte plochu, kterou chcete sekat, a začněte. Univerzální použití – naše vysoce kvalitně zpracované omezovací kabely jsou kompatibilní se všemi běžnými výrobci jako Gardena, Bosch Indego, Husqvarna, Worx Landroid atd.

Ideální příslušenství k robotickému robotu – 2, 7 mm silný kabel se hodí jak pro novou instalaci, tak jako doplněk – je odolný proti povětrnostním vlivům a odolný proti vlhkosti a mrazu.
Značkalohag #ad
Výrobcelohag #ad
Číslo dílu220103
Modelka220103

5. Bengs Modellbau

#ad

Pomůcka pro pokládku omezovacího kabelu Easymole – jednoduše ohraničující drát pro robotickou sekačku pokládku kabelů

#ad
Bengs Modellbau #ad - Easymole pokládací pomůcka s teleskopickou násadou 1, 5 m. Rychlá a snadná instalace ohraničovacího kabelu pro robotickou sekačku. Stroj na pokládku kabelů Made in Germany. Stabilní držák válečků pro ohraničovací drát kabelový naviják. Vhodné pro všechny kabely do 4, 5 mm.
ZnačkaBengs Modellbau #ad
VýrobceBengs Modellbau #ad
Číslo dílu9970
Modelka9970

6. TBI

#ad

TBI Dvoudílný stropní baldachýn | snadná montáž bez nářadí | designový baldachýn bílý | stropní rozeta velká Ø 9 cm z plastu k zavěšení lampy

#ad
TBI #ad - Obě poloviny dvoudílného baldachýnu jsou umístěny na požadované poloze kabelu svítidla a zaklapnou se – hotovo. Nadčasový design scandi, vhodný ke všem lampám. Kvalitní výrobek s patentovaným uzavíracím mechanismem ve vysoce kvalitním provedení: Made in Denmark. Průměr 90 mm | výška 89 mm. Super snadná montáž během sekundy – lampa se přitom může nechat viset. U tohoto baldachýnu lampy se jedná o kryt pro připojení lampy a kabel vaší stropní lampy.
ZnačkaTBI #ad
Výrobceteknisk belysnings industri a/s #ad
Výška3.5
Délka3.54
Hmotnost0.09
Šířka3.54
Číslo dílu412C0107

7. Gardena

#ad

City a life 15021-20, Gardena ZoneProtect: řešení pro flexibilní a dočasné vyloučení žacích ploch, kompatibilní se SILENO minimo

#ad
Gardena #ad - Led indikace stavu baterie a stavu signálu smyčky s automatickým zastavením sekačky, jakmile je nutné baterii nabít. Nabíjení baterie plné nabití vydrží 31 dní přes přiložený USB kabel, není nutné připojení k elektrické síti.

Nastavuje flexibilní a dočasnou oblast, která by neměla být sekána, bez úpravy původní instalace ohraničovacího kabelu. Funguje se stávajícími komponenty instalační sady sileno jako jsou kabely, háčky a spojky, nejsou součástí dodávky u ZoneProtect a nabízí místo pro cca 15 m dlouhý kabel. Rozsah dodávky: 1 x zoneprotect, akumulátor, nabíjecí kabel USB-C.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH #ad
Výška9.45
Délka7.32
Hmotnost1.52
Šířka5.75
Číslo dílu15021-20
Modelka15021-20
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného přístroje nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující podmínky: • Přístroj byl podle doporučení a podle doporučení. Návod k použití. • Nepokoušel se přístroj opravit ani třetí osobou. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

8. Domkan

#ad

Elektrische Reparaturen, beidseitig leitende Kupferband Copper Foil Tape für Gärten Balkone, Schneckenschutz, Glasmalerei, Domkan 30mm X 25M Kupferband,Selbstklebend Abschirmband

#ad
Domkan #ad - Klebekraft kupferband es bietet einen kraftvollen halt auf fast jeder glatten Oberfläche, dank der besonders starken Klebeseite, halten Sie das Band glatt, Installieren Sie um den Umfang des Gartentopfes, dauert läng auch bei schwerem wetter.

Mit einer größe von 30mm x 25M ist das Band ganz preiswert auf dem Markt. Schutz vor schnecken wickeln sie einfach ein kupferbänder um die pflanzen und das Kupfer hält die Schnecken auf natürliche Weise von ganz allein ab. Ist das kupferfolienband eine einfache und schnelle Lösung. Hochwertiges masterial die größe des kupferband beträgt 30mm×20m, dicke beträgt 0, Sie sind elektrisch leitfähig und beständig gegen Hitze, feuchtigkeit, Korrosion, Chemikalien, 05 mm.

Emi-abschirmung schützen sie ihre geräte vor elektromagnetischen und hochfrequenten Störungen. Beseitigen sie den Buzz und Interferenz in Ihrer Gitarre. Hohe qualitÄt und extra lang unser kupferband ist resistent gegen oxidation und Verfärbungen. Mit der extra starken klebeseite lässt es sich fast überall problemlos anbringen und trotzt selbst widrigstem Wetter. Diese leitenden kupferbänder bestehen aus Kupfer, Oxidation und Verfärbung.
ZnačkaDomkan #ad
VýrobceDomkan #ad
Výška1.97
Délka4.33
Šířka4.33
Číslo díluBJTBJD

9. Fuxtec

#ad

FUXTEC Elektrická sekačka na trávu s kabelem | 12 kg | šířka sečení 380 mm | sběrný koš na trávu 40 l | výška sečení 20 mm – 70 mm | výkon 1600 W s pohonem 220 V | FX-RME38

#ad
Fuxtec #ad - Efektivní práce: se sběrným košem o objemu 40 l je minimalizováno přerušení sekání a zajišťuje efektivní práci. Lehký: Čistá hmotnost pouhých 12 kg umožňuje sekačku snadno manévrovat a slouží pro snadnou manipulaci. Jednoduše připojte kabelem k napájení. Jednoduše připojte kabelem k napájení.

Rychlá práce: výkonná sekačka na trávu s pohonem 220 v zajišťuje konstantní přísun energie během celého sekání. Výkonný a přesný: silný výkon 1600 w zajišťuje efektivní řezný výkon a umožňuje snadnou práci se 7stupňovým nastavením výšky sečení od 20 mm do 70 mm. Rychlá práce: výkonná sekačka na trávu s pohonem 220 V zajišťuje konstantní přísun energie během celého sekání. Nízká hlučnost a šetrný k životnímu prostředí: navzdory silnému výkonu je fx-rme38 tichý, s hladinou akustického výkonu pouze 96 db zajišťuje klidné prostředí sekání.

Efektivní práce: se sběrným košem na trávu o objemu 40 l je minimalizováno přerušení sekání a zajišťuje efektivní práci. Nízká hlučnost a šetrný k životnímu prostředí: navzdory silnému výkonu je FX-RME38 tichý, s hladinou akustického výkonu pouze 96 dB. Mm až 70mm. On on pro klidklidklidklidProstředí sekání. Výkonný a přesný: silný výkon 1600 w zajišťuje efektivní řezný výkon a umožňuje snadnou práci se 7stupňovým nastavením výšky sečení 20 stupňů.
ZnačkaFuxtec #ad
VýrobceFUXTEC #ad
Hmotnost26.46
Číslo díluFX-RME38

10. KSTE

#ad

Zahradní náčiní, Sada náhradních dílů pro sekačku trávy

#ad
KSTE #ad - Velikost: cca 140 cm. Materiál: slitina. Před nákupem prosím pečlivě zkontrolujte obrázky. Snadná instalace. Všechny povrchy jsou netoxické, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.
ZnačkaKSTE #ad
VýrobceKSTE #ad
Výška1.77
Délka10.83
Hmotnost0.61
Šířka7.48
Číslo díluTXM19091711
ModelkaTXM19091711