Top 10 Messspitzen für Multimeter – Multimetry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fluke

#ad

Fluke 117 Digitální multimetr, 6000 číslic CAT III 600 V, LCD

#ad
Fluke #ad - Velké bílé led podsvícení pro práci ve špatně osvětlených oblastech. Technologie voltalert pro bezkontaktní rozpoznání napětí. Nízká vstupní impedance: pomáhá zamezit nesprávným naměřeným hodnotám způsobeným napětím duchů. Automatická volba napětí WS-/GS. True-rms pro přesné měření nelineárních zatížení.
ZnačkaFluke #ad
Výrobcefluke #ad
Výška5.91
Délka12.99
Hmotnost1.21
Šířka11.02
Číslo díluFLUKE 117
ModelkaFLUKE-117
Záruka3 roky záruka výrobce.

2. BENNING

#ad

044146,, rozsah měření max. napětí DC 1000 V, Benning MM 2 Digitální multimetr s digitálním displejem, vč. gumového ochranného rámu, tašky 44028 & bezpečnostní měřicí kabely s 2mm měřicí špičkou

#ad
BENNING #ad - Výrobek 2: s 2mm měrným hrotem. Napětí kategorie měřicího obvodu 1000 V. Rozsah měření napětí DC 1000 V. Výrobek 2: Ø 4 mm bezpečnostní měřicí vedení.

Výrobek 1: vysoce kvalitní multimetr s digitálním zobrazením. Produkt 1: automatické zobrazení podnapětí baterie. Produkt 1: kategorie měřicího kruhu cat iii. Produkt 1: minimální rozlišení stejnosměrného napětí 0, 1 mV / max. Max. Produkt 2: cat iv 600 v/ cat iii 1000 V s ochrannými krytkami. Max. Napětí kategorie měřicího obvodu 600 V / kategorie měřicího obvodu Cat II. Produkt 2: 2dílný, l = 1, červená/černá, 40 m.
ZnačkaBENNING #ad

3. Hejo

#ad

4 mm 5 barev banánkové zástrčky s 10 kusy krokosvorek, 1m měřicí kabely pro multimetr měřicí kabel pro multimetr zkoušečky napětí, Hejo 5 kusů multimetrů měřicích kabelů, měřicí přístroje

#ad
Hejo #ad - Dobrá gumová izolace a banánkové zástrčky lze bez problémů používat s normálními síťovými zdroji nebo běžnými měřicími přístroji. Iroké použitínaše multimetrové měřicí kabely jsou vhodné pro proudy do 19 a a hodí se pro základní elektrické zkoušky dílů automobilů, elektrický výkon, elektrické zkoušky, testy, elektromechanický výkon, veteránů, nákladních vozidel a motocyklů a pro elektrické a elektronické aplikace jako multimetry, digitální testovací zařízení a další.

Krokodýlí svorky mají otvory pro myš a zuby, aby žebřík držel pro větší bezpečnost. Silikonová izolace je absolutně bezpečná a kvalitní měděný drát zaručuje elektrickou vodivost. Můžete jednoduše zobrazit stav zapojení a snadno identifikovat výsledky měření. Bezpečné použitíměřicí kabely pro multimetr mají izolovaná plastová pouzdra pro bezpečnou a snadnou instalaci.

Vysoká kvalita tyto banánkové zástrčky jsou měřicí kabely ze silikonu. Pevný a trvanlivýrobustní banánková zástrčka a silikonová izolace zlepšují trvanlivost a flexibilitu kabelů. S izolovaným plastovým krytem pro vysokou bezpečnost a snadnou instalaci. Barevnostpět různých barev kabelů je k dostání v jedné sadě. Jsou velmi užitečné pro spojení komponent s dráty, konektory se dobře hodí do jiných kabelů a zkušebních zdířek.
ZnačkaHejo #ad
VýrobceHejo #ad
Číslo díluJY-D009-15-EU

4. PeakTech

#ad

CAT III / IV, 10A, TKS-4, 1000 V AC/DC, PeakTech 1 pár flexibilních multimetrů měřicích kabelů 120 cm, 4 mm zkušební vodiče, šedá, 1 kus, červená, černá

#ad
PeakTech #ad - 18 mm dlouhý konektor s průměrem 4 mm jako zkušební hroty. Flexibilní pvC kabel, dvojitá izolace. Izolované 4mm banánkové zástrčky. Vhodné pro téměř všechny měřicí přístroje s 4mm zdířkami. Bezpečnost: 1000v cat iii / 600v cat iv - 10a / 18awg / 80°C.
ZnačkaPeakTech #ad
VýrobcePeakTech #ad
Výška1.38
Délka51.18
Hmotnost0.26
Šířka0.39
Číslo díluTKS-4
ModelkaTKS-4
Záruka3 roky záruka

5. Fluke

#ad

Sada měřicích kabelů pro průmyslové použití, Master

#ad
Fluke #ad - Mikro proužkové svorky a vedení pro přesnou atestu SMD. Sada obsahuje elektronické měřicí hroty s několika pružinovými ostrými hroty pro optimální kontakt na měřicích bodech SMD. Díky mnohostranné kombinaci modulárních měřicích kabelů a měřicích hrotů jsou možné kontakty téměř ze všech směrů. Miniaturní krokosvorky, úchytové svorky a měřicí čidlo pro prakticky každé elektronické použití.
ZnačkaFluke #ad
VýrobceFluke #ad
Výška4.53
Délka3.94
Hmotnost1
Šířka2.75
Číslo dílu3045646
ModelkaTLK289
Záruka1 year manufacturer

6. Fluke

#ad

Zkušební hroty TwistGuard, 2 mm

#ad
Fluke #ad - Ekologické specifikace: -20 °c až 55 °C, výška: 2. Měřicí vedení vždy ukazují přepěťovou kategorie použitých měřicích hrotů. Bezpečnostní specifikace: cat ii 1000 v, cat iii 1000 v, cat iv 600 v, maximálně 10 a, stupeň znečištění 2.000 m. Twistguard – patentované, které splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky pro zkrácení vynikající špičky, prodloužitelné opláštění hrotů, a současně nabízí všestrannost při většině měření. Odpovídá en 61010-031.
ZnačkaFluke #ad
VýrobceFluke #ad
Výška0.98
Délka3.94
Hmotnost0.13
Šířka2.95
Číslo díluTP175
ModelkaTP175
Záruka1 year manufacturer

7. KAIWEETS

#ad

Měřič, kapacitu, měří napětí, měřič proudu True RMS Auto Range 6000, KAIWEETS Digitální multimetr s LED zdířkami, odpor pro elektrikáře, teplotu

#ad
KAIWEETS #ad - Hold, max/min, automatické vypnutí po 15 minutách, kapesní světlo, podsvícení, indikace při nízkém stavu baterie. Velký displej s 6000 counts. Hodí se tak jak v oblasti profilu, dobu zapnutí, frekvenci, kapacitu, odpor, AC/DC, fatální vodiče.

Nabízíme servis 36 měsíců po prodeji. Pro začátečníky a školáky je to velká pomůcka pro zabránění chybnému ovládání. Profesionální přístroj: automatické měření efektivních hodnot true-rms. Podsvícení. Univerzální, který měří napětí ac/dc, vysoká přesnost. Dvojité zobrazení se sloupcovým grafem. Jednoduché pro přívěsek: v závislosti na zvolené měřicí funkci se rozsvítí správné měřicí zdířky zeleným světlem.

Přepěťová ochrana, vysokonapěťový obvod, 2 pojistky. Displej se změní na oranžovou, zatímco je rozpoznán vodič pod napětím. Bezpečnost: měkké silikonové pouzdro chrání před pádem. Velký rozsah měření, kontinuitu a testuje diody, teplotu, tak i v domácnosti. Multifunkční – bezkontaktní kontrola napětí a funkce live se zvukovým a světelným alarmem. Stabilní stojan, slot na pero na zadní straně.
ZnačkaKAIWEETS #ad
VýrobceKAIWEETS #ad
Výška2.44
Délka8.03
Šířka5.12
Číslo díluHT118A
ModelkaHT118A

8. KAIWEETS

#ad

KAIWEETS Sada měřicích vodičů, háček, 23dílná sada elektronických kabelů s krokosvorkami, pinzeta, vyměnitelná sada pro testovací sondu pro digitální multimetr, izolovaná piercingová jehla

#ad
KAIWEETS #ad - Kompatibilní přístroj – design pro každý multimetr, stejnosměrný síťový zdroj nebo jiné testovací nástroje. Vhodné pro různá pracovní prostředí jako průmysl, elektronika, střídavého napětí, kapacity, domácnost a automobil. Odnímatelné hroty, měřicí přístroj, banánkové zástrčky a krokosvorkové svorky mohou rozšířit schopnost testování a flexibilitu.

Díky němu jsou vedení pružnější a měkčí, tak tak mohou zůstat i v zimě. Měkký prodlužovací kabel – dvojitá izolace a kryt silikonem pro větší bezpečnost a spolehlivost. 23 kusů testovací sada obsahuje 18 kusů vyměnitelných špiček sondy, 2 * velké krokosvorky, 2 * malé krokosvorky, 2 x svorky na zkoušení pružin, 6 x jehly a 6 x tipy pro zkušební sondy.

Iroké použití – sada měřicích kabelů kaiweets poskytuje bezpečné a přesné výsledky testů střídavého proudu, odporu, autobaterie a kontinuity. Multi testování – dvojitý izolovaný pvc kryt s připojenou zástrčkou se standardním průměrem. Matný povrch nabízí uživateli pohodlné a spolehlivé uchopení měřicí sady, aby se mohl soustředit na přesné měření. Spolehlivé rukojeti – vyvinuto pro zlepšení stability držení ruky.
ZnačkaKAIWEETS #ad
VýrobceKAIWEETS #ad
Hmotnost0.96
Číslo díluKET05
ModelkaKET05

9. KAIWEETS

#ad

True RMS Auto-Range, CAT IV 600 V, misst Spannung, Digital Multimeter mit 10000 Zähler, KAIWEETS KM601 Intelligentes Strommessgerät CAT III 1000 V, Durchgang, Wiederstand, Temperatur für Elektriker.

#ad
KAIWEETS #ad - Mart-messung, indem wählt das multimeter automatisch eine von den drei Messungen: AC- oder DC-Spannung, widerstand, Durchgang aus. BeschÜtzen: Überspannungsschutz, Anti-Hochspannungs-Schaltkreis, 2 Sicherungen. Zubehör: wir bieten 36 monate nach dem verkauf service.

PrÄzise messung: ein allrounder, frequenz, kontinuität misst und dioden, hohe genauigkeit. Geeignet zur beurteilung von elektrischen problemen in den Bereichen Automobil, Temperatur, der AC/ DC-Spannung, Widerstand, AC/DC-Strom, Kapazität, Phansenleiter testet. Großes display mit 10000 counts. 1 x km601 digital multimeter, 1 x tragetasche, 6 x AAA Batterien, 2 x 4MM Messleitungen, 1 x Bedienungsanleitung.

Doppelanzeige mit balkendiagramm, Hintergrundbeleuchtung und Taschenlampe zum einfachen Ablesen auch an hellen oder dunklen Orten. Großer messbereich, Einschalterdauer, Industrie und Haushalt. Du musst nichts weiter tun. Weiche silikonhülle schützt im Herunterfall. Sicherheitsaufforderung: Sicherung durchgebrannt Erinnerung, Aufforderung zur Batterieleistung und Aufforderung zur Fehlerbuchse.
ZnačkaKAIWEETS #ad
VýrobceKAIWEETS #ad
Výška0.98
Délka6.5
Hmotnost0.58
Šířka3.35
Číslo díluKM601
ModelkaKM601

10. TESMEN

#ad

Odpor, inteligentní měření; zkoušečka napětí měří AC/DC napětí, průchod – zelená, voltmetr s automatickým rozsahem měření, 4000 počítadlo, TESMEN Digitální multimetr TM-510

#ad
TESMEN #ad - Uživatelsky přívětivýpodporuje ukládání dat, ukazatel nízkého stavu baterie, osvětlený displej a kapesní svítilnu. Můžete měřit napětí na vedení střídavého proudu, aniž byste museli zapojovat vedení, což značně usnadňuje odstraňování chyb v vedení. To je časově úsporná a bezpečná funkce.

Vnější silikonový kryt může multimetr chránit před poškozením a možným elektrickým proudem. Snadná obsluha, automatické vypnutí, užijte si nekonečnou zábavu pro kutily. Bezstarostný poprodejbalíček obsahuje digitální multimetr, 2 testovací kabely, jednu úložnou tašku, 2 aaa baterie a uživatelskou příručku. Díky tomu je měření opravdu jednoduché, včetně AC/DC napětí, rychlé a přesné. Nabízíme 3leté servisní služby a celoživotní technickou podporu. Pokud máte nějaké dotazy nebo problémy s používáním produktu, kontaktujte nás prosím bez váhání! Díky všem těmto praktickým funkcím je přístroj více než dostačující pro každodenní použití amatéry, majiteli aut a majitelů domů.

Inteligentní digitální multimetr díky chytrému automatickému režimu můžete s inteligentním digitálním multimetrem tesmen tm-510 4000 counts rychle přepínat mezi všemi měřicími úlohami, odporu a průchodu, aniž byste museli vybírat režim nebo rozsah. Bezkontaktnízcela bezpečná bezkontaktní zkouška napětí s optickým a akustickým alarmem.
ZnačkaTESMEN #ad
VýrobceTESMEN #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluTM-510