Top 10 mini Waage 0.01g – Váhy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRAM PRES

#ad

šipky a prášek, GRAM PRES Digitální kapesní váha s přesností 300 g x 0,01 g, malá mini váha zlata s vysokou přesností, digitální hmotnost v gramech a oz, s váhou 50 g Cal, na šperky

#ad
GRAM PRES #ad - Kromě toho disponuje funkcí tara pro nulovou polohu pouhým stisknutím tlačítka a kompaktní design velikosti do kapsy, šipky, ozt, drahokamy, dwt, plevel, jako jsou potraviny, gn, která z ní dělá skvělý nástroj pro měření různých předmětů, prášek, který můžete nosit vždy u sebe. Vynikající zákaznický servis – u společnosti gram pres se snažíme uspokojit naše zákazníky 100% a poskytovat jim celoživotní podporu.

Kromě toho disponuje velkým, podsvíceným LCD displejem s ochranou proti přetížení a funkcí rychlého nabíjení. Všestrannost– tato elektronická váha má vysoce kvalitní plošinu pro vážení z ušlechtilé oceli se šesti měrnými jednotkami g, byliny, diamanty, oz, ct, medicína a šperky. Vypadá ještě lépe, s krásným zlatým krytem s jedinečným způsobem ražení, když ji držíte v ruce, který kombinuje lebky, čímž se odlišuje od ostatních vah. K dispozici je funkce tara a 3minutové automatické vypnutí pro úsporu energie. Snadné nošení– tato mini váha na potraviny / šperky je dodávána v kapesním formátu, abyste ji mohli pohodlně nosit na cestách nebo na cestách.

Můžete se spolehnout na to, 01 g a maximální hmotnostní kapacitou 300 g, s vysoce přesným senzorem, že pokaždé obdržíte konzistentní a přesné naměřené hodnoty. Pokud potřebujete pomoc s vahou, je k dispozici náš tým 24/7, aby vám nabídl řešení. Stylový a jedinečný design – gramázová váha gram pres gold má silný punkový styl, ozubená kola a draky. Vysoká přesnost – přesná kapesní váha s gramy s bateriemi, s rozlišením 0, je tato digitální kapesní váha s kalibrační hmotností 50 g velmi efektivní v kalibraci a velmi přesná pro malé předměty.
ZnačkaGRAM PRES #ad
VýrobceGRAM PRES #ad
Výška0.78
Délka5
Hmotnost0.38
Šířka3
Číslo díluGP-PK300-0.01
ModelkaGP-PK300-0.01

2. Vitafit

#ad

Váha na šperky, digitální gramy váha, Vitafit Digitální kapesní váha 500 g/0,01 g, černá, váha na mince s LCD displejem, přesná váha

#ad
Vitafit #ad - Tato kapesní váha má maximální kapacitu 500 g / 16 oz s přesností až 0, 01 g pro zajištění přesného vážení. Jako například: zlato, mince, šperky, stříbro, drahokamy a jiné drobné zvonky a píšťalky.

Vybaveno 6 různými režimy pro jednotky: g, tl a dwt pro jednoduchý převod jednotek;. Po 60 sekundách bez ovládání se váha automaticky vypne, ozt, gn, ct, aby se prodloužila životnost baterie. Pro měření mnoha předmětů. Indikace nízkého stavu baterie a přetížení, provoz na 2 AAA baterie s dlouhou životností baterie. Uživatelsky přívětivá funkce zapnutí/tárování a přepínání jednotek stisknutím tlačítka; jemně stiskněte pro zapnutí nebo nulování. Velký lcd displej s modrým podsvícením, který je dobře čitelný za všech světelných podmínek.
ZnačkaVitafit #ad
VýrobceVitafit #ad
Výška0.79
Délka4.33
Hmotnost0.33
Šířka3.35
Číslo díluVT737
ModelkaVT737

3. G&G

#ad

G&G MS-B 1000 g/0,1 g kapesní váha jemná váha digitální váha váha na zlato váha na mince Scale

#ad
G&G #ad - Kapacita: 1000 g/0, 1 g. Rozměry: 128 d x 78 š x 19 v mm, vážící plocha: 76 x 66 mm. Snadno čitelný, osvětlený LCD displej s modrým pozadím. Napájení 2 bateriemi aaa jsou součástí dodávky. 6 jednotek vážení g, oz, dwt, ct, ozt, gn automatické vypínání 1 min. Velmi vysoká přesnost. Funkce "tara", barva: Černá.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceGundG #ad
Výška3.07
Délka5.04
Hmotnost0.24
Šířka0.71
Číslo díluMS1000B
ModelkaMS1000B

4. GRAM PRES

#ad

Kleine Schmuckmünzen-Pulverwaage Digital Gramm und Oz mit 50g Cal Gewichten, digitale Grammwaage, GRAM PRES Digitale Taschenwaage 300g/0,01g Genauigkeit

#ad
GRAM PRES #ad - Tara-funktion kann ihnen helfen, ein Nettogewicht von allem innerhalb von 300g zu erhalten. Und die tara-funktion kann jedes Gewicht innerhalb von 300g in der Regel sind andere 200g perfekt ausgleichen. Ablesen des gewichts in 0, 01g-schritten. Energieeinsparung durch Auto-Off-Funktion in 3 Minuten.

0, 03g-300g in der regel sind andere 200g. 6 tara-funktiones gibt 6 verschiedene wiegemodi g, oz, kräuter, dwt, münzen, ct, Lebensmittel, ozt, die verschiedene messbedürfnisse für Pulver, gn, Schmuck oder vielleicht Ihre kleinen Reptilien erfüllen. Leistungsstarke funktionlcd-display kann die einheiten, schwache batterie, gewicht, Überlast und instabil anzeigen. Kann verwendet werden, um ein gutes werkzeug für die schule Experimente sein, 01g HOCHPRÄZISIONSWAAGEBuilt in 4 hochpräzise Sensoren sorgen für die Genauigkeit dieser Schmuckwaage.

Maßeinheit gehören g, oz, ozt, ct und gn. Tragbar & nÜtzlichmit einem schutzdeckel und taschenformat ist diese kleine Waage langlebig und praktisch für viele Ihrer Wiegebedürfnisse - Küche, Pulver, Lebensmittel, Münzen, Pillen, Schmuck, Kräuter, Gold. Hintergrundbeleuchtung macht einfach zu lesen. Packliste: 1xtaschen-digitalwaage 2XAAA-Batterien, 1X50g Kalibriergewicht, 1XSilikonbehälter. Bitte kontaktieren sie uns, 1XWachsschnitzwerkzeug, 1XTPinzette, wenn irgendein Grund. Genaues und stabiles Wiegen von 0, dwt, tun einige präzise Messungen.
ZnačkaGRAM PRES #ad
VýrobceGRAM PRES #ad
Výška0.7
Délka4.7
Hmotnost0.26
Šířka2.9
Číslo dílu88455
Modelka88455

5. ACCUWEIGHT

#ad

Kapesní váha na chutě, přesná váha na koření, gramová váha, střižená vážící miska, s funkcí počítání, ACCUWEIGHT 300/0,01 g, přesná váha na dopisy

#ad
ACCUWEIGHT #ad - Hygienická a snadno čitelná: vážicí plošina z ušlechtilé oceli zajišťuje snadné čištění; s modrým podsvíceným LCD displejem je elektronická váha dobře čitelná na slunci i ve tmě. Malá, aby se vešla do každé kapsy a snadno se přepravuje; víko chrání laboratorní váhu před nečistotami a poškozením, ale jemná: miniváha je praktická a kompaktní, lze ji uvolnit bočním tlačítkem a lze ji použít jako váhu.

Multifunkční design: praktická jemná váha s funkcí vážení pro určení čisté hmotnosti, ukazatel stavu baterie a přetížení a zajímavá funkce počítání času při počítání perel, energeticky úsporné automatické vypínání při nečinnosti 90 s, pilulek nebo šroubů.6

6 hmotnostních jednotek: tlačítkem unit se jednotka rychle přepíná pod ct, aby byla malá váha vhodná jako váha zlata, oz a g, ozt, gn, dwt, dopisní váha, váha na kávu nebo mince. Přesná čitelnost: díky přesnému vážení v kroku 0, kteří se spoléhají na přesné výsledky od 0, 01 g je tato digitální váha ideální pro vážení všech, 05 g do 300 g.
ZnačkaACCUWEIGHT #ad
VýrobceACCUWEIGHT #ad
Výška0.79
Délka2.8
Hmotnost0.22
Šířka4.02
Číslo díluAccuweight-255EU

6. JOSHS

#ad

Listovní váha, váha na zlato, přesně vážící v krocích po 0,01 g až do 100 g, stolní váha s vážící plochou z ušlechtilé oceli, Jemná digitální váha od Joshs, kapesní váha

#ad
JOSHS #ad - Automatická kalibrace při zapnutí nastavení nuly. Ochranný kryt se používá jako miska pro vážení; automatickévypínání pro úsporu baterie. Značková váha mr1 od joshs mr1, dělení po 0, 01 g při celkové kapacitě 100 g. 2 ks normálních aaa baterií jsou součástí dodávky. Vážící plocha z ušlechtilé oceli, tárovací funkce; gramy; unce, dwt.
ZnačkaJOSHS #ad
VýrobceSSR Produkt GmbH & Co. KG #ad
Výška0.79
Délka3.54
Hmotnost0.2
Šířka2.36
Číslo díluMR-100

7. G&G

#ad

Přesné vážení, zlatá barva, G&G TS-WB+G 300 g / 0,01 g kapesní váha s kalibrací, váha na mince

#ad
G&G #ad - Funkce tare, funkce automatického vypnutí šetří baterii, zobrazení nadměrné váhy. 5 jednotek měření g, gn, ct, funkce „tare“, dwt, oz, funkce sčítání. Rozsah měření: 300 g, 01 g, čitelnost: 0, minimální hmotnost: 0, 2 g. Dodáváno s odpovídající kalibrací vč. Barva: bílá/černá.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceG&G GmbH #ad
Výška0.59
Délka2.8
Hmotnost0.66
Šířka4.53
Číslo díluTS300WB+G

8. Defurhome

#ad

Zlatá váha, kapesní váha, funkce počítače, digitální váha 500 g/0,01 g, kuchyňské, váha na mince, funkce tárování, kapesní váha, 6 jednotek, s osvětleným LCD displejem, Defurhome Jemná váha 0,01 g

#ad
Defurhome #ad - Chytrý displej a úspora energie: funkce tare, snadné ovládání, automatické vypnutí, životnost baterie, funkce počtu kusů, nízká výzva k uložení funkcí.

Multifunkce: měření v jednotkách; g, šperků, 01 g. Kapacita: 500 g / 0, mincí, dwt, ozt, oz, zlata, CT, léků atd. Zákaznický servis: neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaký problém, problém za vás co nejrychleji vyřešíme. Vysoká přesnost: jemná váha brifit je vybavena vysokou citlivostí gravitačním senzorem a velkým dosahem až 500 g, rozlišení: 0, 01 g. Vysoce kvalitní materiál: brifit váha na mince je vyrobena z kvalitní platformy z ušlechtilé oceli a rámu z plastu ABS, má dlouhou životnost a snadno se čistí. Vhodné pro vážení koření, gn.
ZnačkaDefurhome #ad
VýrobceDefurhome #ad
Hmotnost0.57

9. QEIHITYO

#ad

7 Einheiten 2 Batterien im Lieferumfang enthalten, Taschenwaage Feinwaage 1000g/0.1g Digitalwaage Goldwaage Präzisionswaage mit LCD-Anzeige und Tara-Funktion

#ad
QEIHITYO #ad - Eine breite palette von anwendungendiese feinwaage hat eine tara-funktion, Kaffeebohnen, um die Tara zu entfernen und kann verwendet werden, Pulver, drücken Sie "TARE", Edelsteine, um Kräuter, Schmuck, Münzen und andere kleine Objekte zu wiegen. Lcd-displaydiese präzisionswaage verfügt über ein integriertes lcd-display mit blauer Hintergrundbeleuchtung für eine klare Anzeige der Wiegewerte auch bei Nacht.

Genaue waage 0, 1 ggenaue digitalwaage mit hochpräzisem sensormesssystem für genaues Wiegen von 0, 1 g bis 1000 g. Seine stabilität garantiert präzise Gewichtsmessung. Die grammwaage ​verfügt über eine automatische Null und eine automatische Abschaltung Energiesparfunktion, die die Effizienz der Stromversorgung und der Batterien aufrechterhält. 7 verschiedene einheitendie goldwaage ​enthält alle notwendigen maßeinheiten G, DWT, CT, TL, OZT, OZ, die einfach und schnell in die entsprechende Einheit umgewandelt werden können, indem Sie die Taste "MODE" drücken.

Hohe qualität und tragbarkeitdie präzisionswaage ​ist mit einer edelstahl-wiegeplattform und einem Klappdeckel aus ABS für zusätzliche Haltbarkeit ausgestattet, 7 x 7, die Miniwaage misst 12, 5 cm und hat ein kompaktes Design, wodurch sie sehr klein und tragbar ist, nimmt keinen Platz ein und ist jederzeit einfach zu bedienen. Ideal für kleine Gegenstände.
ZnačkaQEIHITYO #ad
VýrobceQEIHITYO #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluzbc1203
Zárukano

10. JOPHEK

#ad

Kompaktní s digitální váhou, kapesní mini váha na šperky, přenosná, JOPHEK Digitální přesné stupnice, jemná váha LCD displeje Extremely Precise Digital Scales 500G/0.01G

#ad
JOPHEK #ad - Mnohostranná tato digitální váha dokáže měřit všechny druhy objektů a má širokou škálu použití. Funkce automatického vypnutí se po třech minutách nepoužívání automaticky vypne, aby se ukotvila a hodnota hmotnosti nastavila na nulu, což prodlužuje životnost baterie. Vysoce přesná digitální přesná váha, snadno čitelná i ve tmě, přesná váha s led displejem, čistá a viditelná v každém prostředí.

Umístěte nádobu na kuchyňskou váhu a stiskněte tlačítko tarátu, aby se dokončil proces tárování. Multifunkční gramová váha má funkci tárování a automatického vypnutí. Lze ji použít pro téměř všechny vaše vážené potřeby a tuto přenosnou digitální váhu lze použít také jako dárek pro přátele a rodinu. Například potraviny, mince, pilulky, prášky, drahokamy, šperky atd. Díky stabilitě a ochrannému sklápěcímu víku je tato praktická váha na potraviny extrémně odolná a odolná.

Kartáčovaná nerezová kolébka, vysoká kvalita. Můžete si je vzít s sebou, kdykoli chcete. Díky své malé velikosti a nízké hmotnosti ji lze snadno přenášet s sebou nebo zasunout do tašky a nezabírá místo. Praktická tlačítka s nápadnými čísly pro jasnější naměřené hodnoty, modrá osvětlená obrazovka, díky čemuž jsou naměřené údaje snadno vidět a na první pohled obsluhovat. Snadná přeprava přenosná kuchyňská váha má kompaktní design, kamkoli půjdete a můžete je použít, který usnadňuje čištění.
ZnačkaJOPHEK #ad
VýrobceJOPHEK #ad
Hmotnost1.1
Číslo dílu1
Modelka500G/0.01G