Top 10 Nachtlicht Mit Bewegungsmelder Akku – Dětské noční lampičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YELKO

#ad

2000mAh Batteriebetriebene Lichter, dimmbare LED-Nachtlichter für das Kinderzimmer Warmweiß, wiederaufladbar und kabellos, YELKO Bewegungsmelder Nachtlicht für den Innenbereich

#ad
YELKO #ad - Unser nachtlicht ist aus hochwertigen Materialien und UL-zertifiziert, um sicherzustellen, dass es Sicher und langlebig. Ausgestattet mit fortschrittlicher Bewegungsmelder-Technologie, schaltet sich dieses Nachtlicht automatisch ein, und bietet ein weiches und warmes Leuchten in dunklen Räumen.

Fortschrittliche bewegungsmelder-funktion: der bewegungssensor hat eine Reichweite von bis zu 3, dass das Licht eingeschaltet wird, 6 m, um sicherzustellen, wenn Sie es brauchen und sich nach dem Verlassen des Raumes ausschaltet. Verwendung es hat auch ein cooles Design, so dass es sicher für Kinder und Haustiere in der Nähe ist. International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, age ratings, labeling or instructions.

Sicher und langlebig. Betrieben und wiederaufladbar Es ist tragbar und ideal für den Einsatz in verschiedenen Räumen, Schränken und Fluren. Wiederaufladbares nachtlicht mit bewegungsmelder, wenn es bewegung erkennt, eine praktische und bessere Lösung für Ihre Beleuchtungsbedürfnisse. Tragbares und wiederaufladbares nachtlicht von YELKO ist mit Akku.
ZnačkaYELKO #ad
VýrobceShenzhen Yelko Technology Co.,Ltd #ad
Výška1.18
Délka6.02
Hmotnost0.33
Šířka2.01
Číslo díluYK0301Y
ModelkaYK0301Y

2. XRR

#ad

Ložnice, dětské stmívatelné LED noční světlo, obývacích pokojů modrá, dotyková USB nabíjecí lampa do dětského pokoje, lampa na noční stolek, XRR LED noční světlo, noční světlo s jednorožci

#ad
XRR #ad - Hodí se zejména jako dárky pro dívky. Silikonový materiál bez bisfenolu a bezpečné noční světlo pro děti je vyrobeno z netoxického silikonu bez obsahu BPA. Kromě toho jej lze darovat také jako dárek dětem, narozeniny nebo party. Nastavení světla v barvách duhy: v barevném režimu opatrně stlačte silikonové těleso nebo klikněte na produkt, časovač a dotykové ovládání barev, silikonový iluminátor opatrně stlačte nebo klepněte na výrobek, abyste změnili barvu světla.

Osvětlení je také velmi měkké a nepoškozuje oči. Barevné jednorožce se hodí také pro dekoraci kawaii, dekorace dětského pokoje a dekorace dětského pokoje. Krásné noční světlo s jednorožcem pro děti roztomilé noční světlo s jednorožcem je snem každého dítěte, doprovází ho ke spánku a přináší sladké sny. Kromě toho se noční světlo také velmi dobře hodí pro maminky, spolužákům a členům rodiny o svátcích jako Vánoce, aby uprostřed noci mohly kojit nebo měnit plenky.

Víceúčelové světlo noční osvětlení pro děti díky designu bez zástrčky lze použít jako světlo na cesty, světlo do kempu atd. Krátce stiskněte funkční tlačítko, abyste přepnuli tři stupně jasu. Dlouhá životnost světla s funkcí časování sunshine rainbow pony night light lze nastavit tlačítkem na spodní straně s funkcí časovače na 30 minut. Už se nemusíte starat o ruční vypnutí světla, když usnete, což vám ušetří spoustu problémů. Bez ostrých hran mohou děti bezpečně položit na postel nebo si hrát, perfektní pro miminka a malé děti.
ZnačkaXRR #ad
VýrobceXRR #ad
Výška1.57
Délka1.18
Šířka1.57

3. eufy

#ad

3 kusy, automatické zapínání / vypínání světelného senzoru, osvětlení na stěnu nebo skříňku, Eufy Lumi, LED noční osvětlení se snímačem pohybu, teplé bílé LED světla, úsporné, přiléhající kdekoli

#ad
eufy #ad - Energetická účinnost:tři aaa baterie nejsou součástí dodávky zajišťují asi po jeden rok příjemné světlo. Automatické osvětlení:když světelné senzory měří tmu, sepnou se pohybové senzory, aby se ve správný moment rozsvítilo světlo.

Rozpozná pohyby v úhlu 120 ° až na vzdálenost 3 metrů. Perfektní světlo:Poskytuje dostatek světla pro orientaci ve tmě. Noční světlo:zabraňuje tomu, abyste v noci museli světlo zapínat. Obdržíte:tři noční světla lumi, digitální účet, 6 x hmoždinky, 1 x šroub, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, Happy Card.
Značkaeufy #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.75
Délka72
Hmotnost0.36
Šířka72
Číslo díluT1301
ModelkaAK-T1301021

4. AUVON

#ad

Chodby 2 kusy, teplá bílá noční lampa do dětského pokoje, nabíjecí USB noční světlo pro děti se 3 režimy auto/on/off, ložnice, AUVON LED noční světlo s detektorem pohybu, koupelny

#ad
AUVON #ad - Usb nabíjecí kabel, příručka český jazyk nelze zaručit, záruka na 24 měsíců a technická podpora po celou dobu životnosti svítidla. Pět praktických nastavení. Kromě toho se tato svítidla používají v dětském pokoji, aby děti zbavily strachu ze tmy nebo na noční pohled rodičů do dětského pokoje.

Pasivní infračervená technika. Stmívatelné noční světlo má dvě nastavení jasu a tři různá nastavení osvětlení. Neustálý nákup a výměna nenabíjecích baterií aaa již není nutný. Při nastavení jasu můžete stisknutím tlačítka v horní části vybrat mezi střední a vysokou. Co obdržíte. Při nastavení automatiky ve středním stupni lze jedno svítidlo používat pouze na jedno nabití až 180 dní.

Chytré řešení. Používá se cenná, pasivní infračervená technika, aby se detektor pohybu zapnul při pohybu v okruhu šesti metrů. Auvon noční světlo. S těmito pěti možnostmi nastavení najdete pro sebe to nejlepší řešení. Mnoho zákazníků auvon je používá k osvětlení schodů nebo jiných nebezpečných míst.
ZnačkaAUVON #ad
VýrobceAUVON #ad
Výška1.1
Délka2.2
Hmotnost0.14
Šířka2.2
Číslo díluA51282221

5. Lyridz

#ad

LED noční světlo, kuchyně, Lyridz Stmívatelné noční světlo s detektorem pohybu, chodby, dobíjecí USB-C, ložnice, orientační světlo do dětského pokoje, 2 kusy, samolepicí osvětlení skříně, teplá bílá

#ad
Lyridz #ad - Jako světlo na spaní se můžete cítit uvolněně a pohodlně, neprobuďte se o půlnoci. Dotkněte se ovládacího panelu a podržte jej tak, aby byl jas plynulý od 1 lm min do 20 lm max. K úpravě. Spora energie: pokud noční světlo v automatickém režimu rozpozná pohyb ve tmě, automaticky se zapne a rozjasní vaši cestu na 20 sekund po posledním pohybu.

V zapnutém režimu svítí světlo. Dobíjení přes usb-c a aktivace pohybu – nemusíte si dělat starosti, že nerecyklovatelné AAA baterie se často kupují a mění. V posledních 20 sekundách nečinnosti se automaticky vypne a snižuje tak zbytečnou spotřebu proudu, když ji nepotřebujete. Nebo klepněte na ovládací panel a vyberte požadovaný jas.

Stmívatelné led noční světlo: lyridz led noční světla se dodávají s lumeny až 20, což je vhodné pro tmavá místa. Aktivuje se detektor pohybu, aby vám poskytl úhel snímání 120 stupňů a dosah 3–4 m. Komfortní světlo: teplé bílé světlo vás nikdy neoslní, když jdete ve tmě. Iroké použití: ideální do koupelny, dětského pokoje, garáže, chodby, schodiště, sklepa a všude tam, kuchyně, kde potřebujete trochu dalšího světla.
ZnačkaLyridz #ad
VýrobceLyridz #ad
Výška0.79
Délka1.18
Hmotnost0.26
Šířka1.57
ModelkaA5125
ZárukaZáruka 12 měsíců.

6. Lyridz

#ad

Schodiště, samolepicí osvětlení skříně, chodba 3 kusy, stmívatelné LED noční světlo, orientační světlo, šatník, dobíjecí akumulátor typu C, Lyridz Noční světlo s detektorem pohybu

#ad
Lyridz #ad - Jemné osvětlení – díky skrytým korálkům lampy oslní noční světlo i při nejvyšším stupni jasu. Noční světlo s takovými stupni jasu je skvělým pomocníkem, pokud potřebujete někde dodatečné osvětlení. Je ideální do koupelny, které lze umístit kamkoli chcete.

Snadná instalace – toto stmívatelné noční světlo obsahuje magnet a dodává se s celkem 3 lepicími podložkami, kuchyně, garáže, schodiště, chodby, sklepa a všude tam, šrouby nebo matice. Nepotřebujete žádné nářadí, dětského pokoje, kde potřebujete trochu dodatečného světla. Dobíjecí noční světlo – nedělejte si starosti s častým nákupem a výměnou nerecyklovatelných baterií AAA. Vždy se rozsvítí v zapnutém režimu. Automaticky se vypne, když ji nepotřebujete.

Spora energie v každodenním životě – pokud led noční světlo s detektorem pohybu v automatickém režimu rozpozná pohyb ve tmě, čímž se snižuje zbytečná spotřeba energie, automaticky se zapne na dobu 20 sekund, aby osvětlilo vaši cestu. Měkké světlo vás vede ve tmě, není nutné uprostřed noci zapínat oslňující světla. Nastavitelný jas – noční světlo lyridz s detektorem pohybu má lumen až 20, což je vhodné pro tmavá místa.
ZnačkaLyridz #ad
VýrobceDongguan Nuomi Innovation Technology Co., Ltd #ad
Výška0.59
Délka2.48
Hmotnost0.08
Šířka2.44
Číslo díluA5126
ModelkaA5126
Záruka12 měsíců.

7. FOMYHEARD

#ad

Ložnici, obývací pokoj, FOMYHEARD Noční světlo zásuvka se soumrakovým senzorem, chodbu, 2 kusy LED nočního světla se 3 režimy Auto/ON/OFF a 5 nastavitelnými svítidly pro dětský pokoj, kuchyň, koupelnu

#ad
FOMYHEARD #ad - Iroké použití: nejjednodušší instalace, štíhlý tvar a kompaktní velikost vhodná pro použití skříně, koupelny, schodiště, Plug and Play. Také vám pomůže rychle usnout a vytvořit měkkou a teplou atmosféru. Noční světlo vyzařuje teplé světlo 2700 k, je měkké a neoslňuje oči, což může chránit vaše oči, aby vám rozjasnilo cestu ve tmě.

Off: vypnout. Nejlepší společník ve tmě. Tato led noční zásuvka, čela, obývacího pokoje, pokoje, kuchyně, kde potřebujete trochu světla navíc. Nastavitelná svítivost: noční světlo s detektorem pohybu může být možné pro 5stupňové stmívání, aby splňovalo vaše různé požadavky na jas. Spora energie a ochrana životního prostředí: led noční lampa se automaticky skládá ze speciálního pc nehořlavého materiálu, 5 W.

Zásuvkový světelný hlásič pohybu má paměťovou funkci, takže jas nemusí být pokaždé nově nastavován. 3 režimy: auto/off/on: v režimu "auto" se toto světlo plug-in automaticky zapne, když je detekován pohyb ve tmě a po 60 sekundách se automaticky vypne, čímž se snižuje zbytečná spotřeba energie. Očekávaná životnost až 50 000 hodin. Příkon je pouze 0, 5 W. Spotřeba proudu je minimální pouze 0, je odolná vůči vysokým teplotám, dlouhá životnost a bezpečná.
ZnačkaFOMYHEARD #ad
VýrobceFOMYHEARD #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.31
Šířka3.94
ModelkaNL205EU

8. AUVON

#ad

Noční světlo s 1 – 50 lm, do ložnice, nastavitelný jas na chodbu, schodiště, AUVON Noční světlo do zásuvky se senzorem pohybu a senzorem soumraku, 2 kusy teplého bílého LED podsvícení

#ad
AUVON #ad - Toto led noční světlo lze krátce stisknout pro 8stupňové stmívání a stisknout pro plynulé stmívání v rozsahu 1 – 50 lm pro splnění vašich různých požadavků na jas. V tomto režimu dokáže senzor pohybu rozpoznat pohyby v rozmezí 3–5 metrů a 120°. Difúzní podsvícený design. Pokud je detekován pohyb ve tmě nebo pokud okolní světlo nestačí, pokud po dobu 60 sekund není rozpoznán žádný pohyb, aktivuje se LED noční světlo s detektorem pohybu a poté se automaticky vypne, což může ušetřit energii.

Je perfektní pro lidi, které odráží světlo na stěnu, kteří jsou citliví na světlo a jsou náchylní k nespavosti. Noční režim. Obdržíte 2 × noční světlo auvon zásuvku, 1× uživatelskou příručku, až 24měsíční záruku a doživotní technickou podporu. Plug-in noční světla používají promyšlené ohnivzdorné pouzdro v-0 a mají nadproudovou ochranu pro zajištění bezpečnosti.

Pokud zůstane napájení připojeno, stmívatelné noční světlo zachová poslední nastavení jasu, takže nemusíte pokaždé znovu nastavovat jas. Kompaktní design nechává 2. Podsvícené noční světlo auvon má 16 led s rovnoměrnou luminiscencí a vytváří rozptýlené světlo na pozadí, aby se zabránilo nepříjemným pocitům způsobeným přímým světlem ve vašich očích. Noční světlo se senzorem soumraku se automaticky zapne v noci nebo ve tmě a za svítání nebo za jasných podmínek se automaticky vypne, což umožňuje inteligentní osvětlení bez dodatečného provozu.
ZnačkaAUVON #ad
VýrobceAUVON #ad
Výška2.44
Délka1.57
Hmotnost0.31
Šířka2.44

9. Lyridz

#ad

Kuchyň, zářivě jasné, chytré teplé bílé LED světlo s nastavitelným jasem, Lyridz Noční světlo zásuvka s detektorem pohybu, 4 kusy, ložnice, noční světlo se stmíváním, pro děti, chodbu

#ad
Lyridz #ad - Senzor s kompaktní velikostí a citlivým pohybem: mini noční světlo se připojí ke každé standardní zásuvce, zatímco druhá zásuvka může být volně používána. Příjemné světlo: teplé bílé světlo vás ve tmě nikdy neoslní.

Ultra jasné stmívatelné led světlo: lyridz led noční světla, které je vhodné pro tmavá místa. Iroké možnosti použití: koupelna, chodba, garáž, dětský pokoj, kuchyně, schodiště, sklep a všude tam, chodba, kde potřebujete trochu více světla. V zapnutém režimu vždy rozsvítit. Podržte ovládací panel a nastavte jas podle libosti rovnoměrně min-max. Nebo klepněte na ovládací panel a vyberte požadovaný jas.

Senzor pohybu pokrývá úhel snímání 120 stupňů a rozsah 10 stop – 13 stop. Díky světlu na spaní se můžete cítit uvolněně a pohodlně a snáze spát. Spora energie každý den: pokud je v automatickém režimu detekován pohyb ve tmě, lampa se automaticky rozsvítí a usnadní vám cestu. Po 90 sekundách po detekci posledního pohybu se automaticky vypne, čímž se snižuje zbytečná spotřeba energie.
ZnačkaLyridz #ad
VýrobceLyridz #ad
Výška5.91
Délka4.33
Hmotnost0.4
Šířka2.36
Číslo díluA5118
ModelkaA5118
ZárukaZáruka 12 měsíců a celoživotní technická podpora.

10. eaaerr

#ad

Relaxaci, lampa na noční stolek s časovačem, silikonová kachna, do ložnice a dětského, noční světlo pro spánek, eaaerr Noční světlo pro děti, stmívatelná a USB dobíjení, dotyková LED dětská postel

#ad
eaaerr #ad - Přepněte na 30 minut pro přepnutí do režimu časování a po 30 minutách se automaticky vypne, nemusíte z postele odcházet a světlo se zavřít. Při plném nabití trvá asi 4–6 hodin 5 V/0, 5 A. Lampa na noční stolek uklidňující lesk vytváří relaxační zážitek ze spánku. Režim softlight je lehce světlý, což může podpořit spánek a je vhodný pro kojení.

Stmívatelné noční světlo kachna noční světlo pro miminka má 3 světelné režimy, že poklepete na tělo kachny, můžete si vybrat různé režimy tím, které preferujete. Vysoce kvalitní silikonový materiál lze přitlačit, perfektní pro odbourání stresu a zábavu. Dlouhé nohy lze použít také jako držák na mobil, ženy, teenagery. Usb dobíjecí noční světlo naše noční světla jsou nabíjecí přes usb kabel typu c. Bezpečná stolní lampa bez bparoztomilé kachní silikonové noční světlo, každé dětské noční led světlo je přísně testováno, měkký a netoxický materiál, stisknout a dotýkat se, 100% bezpečné, dlouhá životnost a snadné čištění, měkké světlo.

Dětská lampa teplá a měkká světla pro děti všech věkových skupin, aby odváděla tmu a doprovázela děti při spánku. Kromě toho jej lze použít také jako dárek pro důvěrníky nebo přátele, lampa může nejen svítit, ložnici, ale také jako perfektní dekorace pro dětský pokoj, matky, pracovnu a jiná romantická místa. Iroké použití lampa na noční stolek pro miminka zprostředkuje pocit dětství, obývací pokoj, který je malý a snadno se nosí a je vhodný pro cestování a kempování.
Značkaeaaerr #ad
Výrobceeaaerr #ad
Výška2.44
Délka3.94
Hmotnost0.46
Šířka7.87