Top 10 Natural Soy Wax Candles – Vosk na svíčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Whew

#ad

American Soy Organics – Freedom sójový voskové perly pro výrobu svíček, 2,26 kg, prémiové příslušenství pro výrobu svíček na sóji, korálky pro sójový vosk

#ad
Whew #ad - Jednoduché kroky: rozprašte své sójové perly v mikrovlnné nádobě, rozpustte je při 160 °C, rozpustte si vůni a nalijte roztavené sójové perly ve sklenicích s pokojovou teplotou. Ideální pro všechny, jak vyrábět sójové svíčky. Americké soy organics freedom perly pro výrobu svíček jsou ze sójových bobů, které se pěstují ve středním západě Ameriky.

Naše voskové perly k výrobě svíček jsou udržitelné, obnovitelné a eticky vyrobené. Voskové perly se rychle roztájí, kteří se vyrábějí svíčky. Pro začátečníky a experty: vosk ve tvaru perel je bezproblémový způsob, takže můžete svíčkový vosk a jednoduše nastartovat další šarm. Ideální pro všechny, kteří chtějí vyrábět malé množství svíček.

Nejlepší příslušenství k výrobě svíček pro nejlepší sójové svíčky. Vosk na svíčky vhodný do mikrovlnné trouby: směs sójového vosku od freedom perfektně roztaví v mikrovlnné troubě a vyžaduje minimální vybavení. Vyrobeno v usa. Vyzkoušejte korálky pro výrobu svíček bez chaosu. Perfektní výsledky: použití sójového vosku pro výrobu svíček zabraňuje nerovnoměrnému horní straně, špatné držení boční stěny a nerovnoměrné rozložení vůně.
ZnačkaWhew #ad
VýrobceWhew #ad
Hmotnost5
Číslo díluWhew
ModelkaWhew

2. Ilmkerze

#ad

Ilmkerze® Prémiový sójový vosk vločky 500 g | pro nádoby na svíčky DIY | přírodní | udržitelný | bez palmového oleje | různé velikosti

#ad
Ilmkerze #ad - Jednoduchá manipulace vločky sójového vosku lze jednoduše porcovat a roztavit při 50 – 52 °C. Naše záruka spokojenosti: Testujete 30 dní bez starostí. Všestrannost náš sójový vosk lze snadno míchat s jinými vosky.

Bez palmového oleje a jiných přísad. Pokud by něco nepadlo, dostanete své peníze jednoduše zpět! Přesvědčte se o německé značkové kvalitě. Přírodní a trvalé. 100% přírodní čistý sójový vosk ze sóji pro výrobu nádobových svíček a čajových svíček. Použijte knoty od Ilmkerze. Důvěra naše svíčky a kosmetické vosky používají více než 120 000 zákazníků. Přemístění vlastních nápadů je zábava a s naším sójovým voskem dosáhnete zaručeně nejlepších výsledků.

Pro ochranu životního prostředí jsou sáčky vyrobeny z kraftového papíru. Hotové svíčky hoří čistě a pomalu. Etrný k životnímu prostředí sójový vosk je chráněn v sáčku na zip a má dlouhou životnost. Sója je obnovitelná surovina a podporuje zdravý a udržitelný život. Vosk můžete obarvit a přidat vonné oleje.
ZnačkaIlmkerze #ad
VýrobceKeLaGe #ad
Výška1.3
Délka12.2
Šířka8.27
Číslo díluK16SW005Z-22

3. LiveMoor

#ad

KeraSoy 4120 Pillar Blend Pellets 2 kg

#ad
LiveMoor #ad - Natürliches Sojawachs. Funktioniert gut für Stumpenkerzen und Schmelzen. Niedriger Schmelzpunkt. Guter Duft.
ZnačkaLiveMoor #ad
VýrobceKerax #ad
Číslo dílu00606345004019

4. CARGILL

#ad

2 kg, CARGILL WN14 C3 Sojawachs, weiß, 2000 gramm

#ad
CARGILL #ad - Außergewöhnlicher Duft. Super sauberes Brennen, sehr geringe Schrumpfung. Produktgewicht: 2, 13 kg. 100 % sojawachs, ideal für Kerzen im Behälter.
ZnačkaCARGILL #ad
VýrobceCargill #ad
Výška2.36
Délka9.84
Hmotnost3.31
Šířka4.72
Číslo díluWN14
ModelkaWN14

5. Oputec

#ad

Oputec 2 kg svíčkový vosk pastilky z řepky: světlý krémově zbarvený vosk – udělejte si svíčky sami – svíčky odlévají z přírodního vosku – vyrobte a doplňujte vlastní svíčky – Made in Germany

#ad
Oputec #ad - Vyrobeno v německu: tento řepkový vosk se vyznačuje nejvyšší kvalitou díky německé výrobě a trvale krátkými přepravními cestami. Lze nalít všechny běžné tvary svíček.

Udržitelný: vosk z plně obnovitelných surovin středoevropských řepkových polí a německé výroby. Místo roztavení: má vysoký bod tání 62 °c – 65 °c a díky pastilkové formě se dá dobře dávkovat. Výroba svíček: hodí se zejména k odlévání svíček. Ekologická a veganská alternativa k fosilnímu parafínovému vosku nebo jihoamerickému sójovému vosku. Ideální pro zalévání, tvoření a doplňování. Vosk svíčky ze 100% raps: Čistý řepkový vosk ze středoevropského pěstování. Při zpracování rychlejší a čistší než voskové granuláty.
ZnačkaOputec #ad
VýrobceOputec #ad
Hmotnost4.41
Číslo díluOPU_RWP_2

6. LiveMoor

#ad

Verschiedene Größen 5 kg creme/elfenbein, 100% natürliches Sojawachs von LiveMoor, LiveSoy Sojawachsflocken

#ad
LiveMoor #ad - Livemoor Sojawachs. Vielseitig verwendbar, Kerzen, Balsam, Seifen etc. Hochwertige Sojawachs-Flocken. Vegan und kosmetisch. Gute verbrennung, weniger Ruß.
ZnačkaLiveMoor #ad
VýrobceLiveMoor #ad
Číslo dílu00606345002886

7. DistrEbution.com

#ad

Sójový vosk vločky 1,5 kg NatureWax® C-3 přírodní vosk na svíčky odlévání svíček, výroba svíček

#ad
DistrEbution.com #ad - Zde nabízený sójový vosk pochází z usa a dodává se v této podobě také velkým výrobcům svíček. Naturewax c-3 má teplotu tání 51 – 54 °c a dodává se v jemných, bělavých béžových vločkách.

Vysoce kvalitní sójový vosk pro vlastní výrobu svíček. Tento sójový vosk se hodí pro čajové svíčky, svíčky ve sklenici nebo podobné nádoby. Tato metoda zajišťuje rovnoměrné roztavení a zabraňuje přehřátí vosku. Svíčky ze sójového vosku jsou vhodné pro vnitřní použití. Vyrábí se ekologicky a vegansky a je 100% biologicky odbouratelný. Naturewax c-3 je kvalitní sójový vosk získávaný ze sóji. Doporučujeme pro použití nepřímé zahřátí ve vodní lázni.
ZnačkaDistrEbution.com #ad
VýrobceDistrEbution #ad
Hmotnost3.31

8. Trustleaf

#ad

Balení 2 kg ze 100% přírodního sójového vosku pro výrobu svíček – vyberte si balení z 250 g, 1 kg nebo 2 kg, 500 g, rozbité bílé, balení 2 kg

#ad
Trustleaf #ad - 100% přírodní sójový vosk. Lze přidat vůni a barvy. Vhodné pro válcové svíčky, tavný vosk atd.
ZnačkaTrustleaf #ad
VýrobceKerax #ad
Hmotnost5
Číslo díluCB-135

9. WAXIM

#ad

Bio-Sojawachs für Kerzen und Naturkosmetik 1.250g mit Perlen.

#ad
WAXIM #ad - In perlen für einfache Dosierung. Mikrowellenfest. 100 % pflanzlichen Ursprungs. Schmelzpunkt 50 °C, sauberes und langsames Brennen. Ideal für kerzen in Behältern, Balsamen, Cremes oder Seifen. Rein und biologisch abbaubar. Leicht zu färben, zu parfümieren und zu reinigen.
ZnačkaWAXIM #ad
VýrobceWAX-IMM, S.L. #ad
Výška11.81
Délka7.87
Hmotnost2.76
Šířka3.15
Číslo dílu650335101
Modelka650335101

10. LiveMoor

#ad

16 Pure Bees Wax Blocks – 100% Pure and Natural Beeswax by Live kořen

#ad
LiveMoor #ad - Vyrobeno z naší triple filtrované včelí vosk. Obvykle pro mýdla, lotiony, balm, svíčky, krémy používá. Kosmetická kvalita.
ZnačkaLiveMoor #ad
VýrobceLiveMoor #ad