Top 10 Outdoor Spielzeug ab 3 Jahre – Bumerangy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OMWay

#ad

OMWay Outdoorová hračka od 3 4 5 6 7 8 let Mladé dívky, vánoční dárky k narozeninám pro děti od 3-12 let, létající podšálek Launcher hračka, zahrada venkovní zahradní hry

#ad
OMWay #ad - Může zlepšit nejen reakční schopnost a koordinaci rukou a očí dětí, ale také podpořit interakci mezi rodiči a dětmi hraním s celou rodinou, což zajistí veselé rodinné vzpomínky. Zažijte novou úroveň zábavy s "Chyťte létající kotouč". Dobrá volba jako dárek pro děti od 3 let. Více disků, více zábavynáš launcher s létajícím slonem pojme až 4 plátky najednou a létající kotouče se mohou během hry ztratit nebo zlomit.

Dokáže snadno zachytit srdce dětí! Vybavili jsme 32 ks létajících podšálků, mnohem více než u jiných 8 ks výrobků. Bezpečná a trvanlivá zahradní hračka vyrobeno z kvalitního abs materiálu, balení se 2 ochrannými skly a 32 ks létajícího skla bez ostrého designu, která zaručuje bezpečnost a žádné škody pro děti při hraní. Outdoorová hračka bez baterie umožní dětem hrát si hry s mobilními telefony nebo televizí, děti si mohou užívat se svými přáteli a rodinou.

Perfektní pro venkovní hry na zahradě, v parku nebo na zahradě a dobré pro podporu vztahů mezi rodiči a dětmi. Interaktivní hry venku i uvnitř s touto hrou se může bavit každý, nezávisle na stanovišti. Jednoduchá obsluha, děti šlápnou na pedál na launcheru, létající kotouč vyletí nahoru a pak zachytí létající disk pomocí sítě. Tato zahradní hračka je vhodná pro chlapce a dívky ve věku 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a 12 let a hodí se výborně jako dárek k narozeninám nebo na party pro dítě, ať už na Vánoce nebo Velikonoce.
ZnačkaOMWay #ad
VýrobceGUANGDONG XIAOBEISHI MATERNAL AND INFANT PRODUCTS CO.,LTD #ad
Výška7.48
Délka8.66
Šířka4.92
Číslo dílu206Y
Modelka206Y
Záruka1 rok

2. Idena

#ad

Od 3 let, na narozeninové oslavy, Idena 40416, Házecí míč s 10 pohárky a 3 míčky, do zahrady nebo do parku

#ad
Idena #ad - Pro nejméně 2 hráče: z pohárů se postaví pyramida, která se hází míčky, kdo převrátil nejvíce hrnků, který vyhrává. Házecí hra s pohárky pro děti od 3 let. Obsahuje 10 červených kelímků z plastu s čísly od 1 do 10 a 3 pestré kuličky z látky naplněné pískem. Ideální pro dětské narozeniny nebo jiné party a jako venkovní hra na zahradě nebo v parku. Při hraní se podporuje koordinace rukou a očí, přesnost cílů, přesnost a cit pro míč dětí.
ZnačkaIdena #ad
VýrobceIden Berlin #ad
Výška2.95
Délka9.45
Hmotnost0.01
Šířka2.95
Číslo dílu40416
Modelka40416
ZárukaZákonná záruka

3. Eichhorn

#ad

Vč. látkového sáčku pro uložení, 20 hracích kotoučů s motivy, cvičení a vynechání, z lipové překližky, od 3 let, Eichhorn, Outdoorová pohybová hra, animovaná pro děti k pohybu

#ad
Eichhorn #ad - Erstvý vzduch – pohybová hra je perfektní hračka pro děti od 3 let a slibuje svěží vítr na zahradě, parku a na každé dovolené. Dobře zabaleno – pro uložení je k herní sadě přiložen látkový sáček, do kterého lze bez problémů uložit všech 20 dílů a vzít kamkoli s sebou.

Samozřejmě se zde vlastní kreativitě žádné meze nekladou. Eichhorn - dřevěné hračky s tradicí - již více než 70 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky. Eichhorn outdoorová pohybová hra – pohybová hra eichhorn se skládá z 20 barevných hracích kotoučů s veselými motivy, které děti animují k pohybu, gymnastice a vynechávání.

Naše produkty jsou pedagogicky cenné díky kombinaci pocitu, stohování, zasunování, tlačení a šroubování podporují motoriku a kreativitu od nejranějšího dětství. Hra a sport – hrací kotouče ukazují dětem určitá cvičení a pohyby, které mají hravě napodobit a realizovat.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška7.28
Délka1.57
Hmotnost0.76
Šířka7.28
Číslo dílu4003046006902
Modelka100004533
ZárukaZáruka 24 měsíců

4. moses

#ad

2 sklapovací kotouče na suchý zip a 1 házecí zvíře, Moses. Hra na suchý zip – chyť žábu, dětská hračka s plyšovým zvířetem pro učení házení a chytání, házecí hra pro děti od 3 let

#ad
moses #ad - Hračka na cesty ať už na zimní nebo letní dovolenou – hru na suchý zip lze dobře uložit v malém sáčku a vzít s sebou na cesty – děti tak mohou na dovolené cvičit házení a chytání i s ostatními dětmi.

Házecí a chytání roztomilá sada na hraní chytání žáby se 2 upínacími kotouči na suchý zip a 1 plyšová žába zajišťuje spoustu zábavy při hraní u malých dětí od 3 let – perfektní pro házení a procvičování chytání. Děti si jednoduše hodí malou plyšovou žábu a pokusí se ji chytit pomocí záchytného kotouče na ruce. Speciální design na rozdíl od běžných plážových míčů nebo catchballu na pláž, má hra se suchým zipem pro malé děti super roztomilý design v syté zelené barvě a s malou žábou jako házecím předmětem.

Pro nejmenší házecí hru lze hrát již od 3 let – malé lapací kotouče se suchým zipem mají na zadní straně nastavitelná poutka na zápěstí, pomocí kterých lze záchytný kotouč Ø 18, 5 cm upevnit na ruce. Outdoor & indoor záchytnou hru se suchým zipem lze hrát venku i uvnitř.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška7.28
Délka2.17
Hmotnost0.27
Šířka7.28
Číslo dílu16067
Modelka16067
Zárukažádné

5. moses

#ad

Dětská hra pro zahradní a venkovní zábavu, moses. 16155 házecí hra, M, roztomilá hra dovedností pro děti od 3 let a 2-3 hráče, dřevěná hra pro vnitřní i venkovní použití, design s lezounem

#ad
moses #ad - Vnitřní a venkovní zábava dovednostní hra je sice na zahradě a v přírodě nejzábavnější, lze ji při špatném počasí ale také bez problémů hrát v interiéru. Praktický přepravní box díky kvalitnímu přepravnímu boxu ze dřeva si můžete hru snadno vzít s sebou na výlety, do kempu, na dovolenou nebo jednoduše s sebou s přáteli.

Dětská hra pravidla dřevěné hry jsou rychle vysvětlena: Kdo svými 3 házecími sáčky nejchytřeji převrhne herní figurky, dosáhne nejvíce bodů a vyhraje. Kreativní nápad na dárek ať už k dětským narozeninám, velikonocům, vánocům nebo jednoduše jako suvenýr – Házecí hra na lezení je perfektní nápad na dárek pro všechny milovníky lezení a přírody.

Design vhodný pro děti roztomilé motivy na dřevěných figurkách děti okamžitě nadchnou a díky vysoce kvalitnímu a hladkému dřevu lze zabránit zraněním.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška2.6
Délka8.9
Hmotnost0.87
Šířka5.71
Číslo dílu16155
Modelka16155
Zárukabez záruky

6. Yellcetoy

#ad

Chlapce, dětská hra na šipky pro vnitřní i venkovní hry, Dinosauří hračka pro děti, dívky od 3 do 12 let, party dárky pro děti, 77 cm terč na suchý zip s 12 míčky

#ad
Yellcetoy #ad - 77 cm xxl hračka s dinosauryvšechny děti milují dinosaury. S modrými, každý dostane 4 míčky. Je bezpečný a praktický pro dětské hry. Svou dovolenou můžete strávit hraním šipky s rodinou a přáteli. Terč na šipky pro děti každá sada terčů pro venkovní hry pro děti obsahuje 12 lepivých koulí ve 3 různých barvách.

Hrajte všude dodává se s 2 lepivými háčky, které chcete. Zavěste jednoduše terč na šipky pomocí háku a můžete si užívat hru venku uvnitř. Je vyrobena z vysoce kvalitní měkké látky s dlouhou životností a lepkavá. Je to zábavná hra, hračku lze snadno namontovat na většinu míst, kterou si můžete hrát venku a přitom udržovat sociální odstup. Perfektní dárek na hračkytato venkovní hračka na šipky je ideální hračka pro chlapce a dívky každého věku a je perfektním dárkem k narozeninám, Vánocům a jiným svátkům.

Nemusíte si dělat starosti, že děti míč ztratí. Je to skvělá hračka pro moje malé děti, aby zlepšily koordinaci rukou a očí. Tento dinosaurus dart borad 77 cm a větší než ostatní, jako prapor od party Banner. Kdo vrhá nejvyšší skóre, červenými a zelenými míčky se mohou naší házecí hry zúčastnit 3 hráči, je vítězem hry. Zábavné pro batolata k procvičování cílů a procvičování matematiky přidáním bodů.
ZnačkaYellcetoy #ad
VýrobceYellcetoy #ad
Záruka1 rok záruka výrobce

7. Toyzey

#ad

Hračka od 3-8 let Chlapec Dětské hry od 8-12 let Pogo Stick Dárek Chlapec 3-12 let Dárky pro dívky Skákací kůň Hračka, Toyzey Outdoorová hračka od 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 let

#ad
Toyzey #ad - Je to hodně zábavy – skákání, skákání. Má pohodlné rukojeti a měkce polstrovanou podložku. Tato hračka může unést i hmotnost dospělého maximální zatížení 250 LBS Můžete si užívat šťastné hry se svými dětmi. Funkce tréninku– pogo tyč pro děti je skvělý způsob, jak trénovat koordinaci ruka-oko a hrubou motoriku vašeho dítěte, což může vést k větší obratnosti a rovnováze.

Podporuje zdravé aktivity a je to dobrá hračka pro děti. Vaše dítě může náš svetr pogo jumper bezpečně používat uvnitř i venku. Zajímavá hračka– je to zábavná a vzrušující hračka, skákání, která má v základně rozkošný pískání a může s každým hopem vytvořit veselý zvuk. Hračka od 3 do 12 let.

Venkovní hračka-- pogo stick skákací tyč pro děti je vyrobena z měkké pěnové hmoty. Zahradní hračka-- naši hračku s pogo stick jumperem mohou používat jak dospělí, tak i děti. Zabraňte poškrábání povrchu. Je velmi vhodný jako dárek k narozeninám, dětské hračky, dárky pro hosty pro děti od 3 do 12 let. Dárek pro děti-- pogo stick hračka není jen každodenní tréninkový přístroj, ale také zábavná hračka.
ZnačkaToyzey #ad
VýrobceToyzey #ad
Výška10.63
Délka5.12
Šířka5.12
Číslo díluQWT
ModelkaQWT
Zárukano

8. Klein

#ad

Hrábě a pracovními rukavicemi | hračka pro děti od 3 let, Klein Theo 2752 Bosch zahradní sada s kolečkem | s lopatou

#ad
Klein #ad - Odplevelení plevele a naložte lopatou do trakaře, podzimní listí hrábě a přiveďte ke hromadě kompostu. S touto sadou mohou děti na zahradě pomoci, naučit se hodně o přírodě a životním prostředí a hravě trénovat svou motoriku. Vysoce kvalitní zahradní sada v designu Bosch je ideálním vybavením pro malé fanoušky zahrady. K robustnímu trakaři patří lopata, hrábě a pracovní rukavice. Made in germany i rozměry kolečka: 31 cm x 33 cm x 72 cm I Vhodné pro děti od tří let.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška12.99
Délka27.76
Hmotnost0.44
Šířka13.39
Číslo dílu2762
Modelka2762
ZárukaZdravotně

9. GLÜCKSWOLKE

#ad

Finde es I Draußen die Natur neu entdecken I Outdoor Schatzsuche für Kinder I Entdecker Spielzeug & Kinderspiel I Spiele ab 4, 7, 8 Jahre I Geschenk für Mädchen und Junge, 6, 5, GLÜCKSWOLKE

#ad
GLÜCKSWOLKE #ad - Entdecke die natur – ob im garten, im wald oder unterwegs beim Spaziergang im Park - Dank diesem Outdoorspiel erlebst du gemeinsam mit Familie & Freunden tolle Abenteuer draussen an der frischen Luft. Coole geschenkidee – dieses kinderspiel ist das perfekte geschenk für mädchen und jungen ab 4 Jahre oder älter - 5 Jahre, 6 Jahre, 9 Jahre.

Spielen nach montessori – selbstständiges entdecken und erforschen - ein freies Lernen ganz nach Montessori. Bestens geeignet als mitbringspiel & beschäftigung für Kindergarten, Vorschule, Grundschule / Füllung der Schultüte zum Schulanfang / Schule oder als Inhalt / Einschulung. Dieses spiel regt euch dazu an, eure Umgebung genauer wahrzunehmen und auf all die kleinen Details zu achten, die man sonst so leicht übersieht.

Ob zum geburtstag, 8 jahre, 7 jahre, ostern oder Nikolaus und Weihnachten dein Kind wird sich garantiert über dieses Erlebnis Spielzeug freuen. Aktives lernspiel – neben der schnitzeljagd lernt dein kind durch die Bonusaufgaben spielerisch etwas in den Bereichen: Farben, Formen, Zahlen und Buchstaben / Kreativität und Experimente / sowie Achtsamkeit, Gefühle und Selbstwahrnehmung. Super einfache regeln – finde anhand von 50 spannenden suchaufträgen die passenden Gegenstände in der Natur.
ZnačkaGLÜCKSWOLKE #ad
VýrobceGLÜCKSWOLKE #ad
Výška0.75
Délka4.84
Hmotnost0.41
Šířka3.31
Číslo díluGW 2023-02
ModelkaGW 2023-02
ZárukaHerstellergarantie

10. Smoby

#ad

Vodní dráha modrá, se 3 čluny, 2 zámky a ruční klika pro regulaci vody, hydroplánem a 4 figurkami na hraní, od 3 let, 130 x 90 x 22 cm velká dráha, Big, Waterplay Niagara

#ad
Smoby #ad - Regulace vody – s oběma zámky lze vodní dráhu utěsnit. Děti přitom mohou sledovat, jak se čluny zvedají a pohybují se ve vodním kanálku. 3 varianty montáže – vodní hračka se dá postavit ve 3 variantách, takže to nebude nudné.

Navíc jsou možné rozšíření díky jiným pruhům řady BIG-Waterplay. Spousta příslušenství – součástí dodávky jsou 3 čluny, vodní letadlo a 4 hrací figurky. Díky ruční klice lze vytvářet proudy, aby děti mohly lodě ovládat. Figurky sady vodních cest se skládají z: kapitána Waterplay, policisty, muže a ženy. Pro zajištění bezpečnosti dětí je sada kontrolována TÜV podle nejpřísnějších směrnic. Ložný bazén – pomocí čerpadla lze regulovat hladinu vody uvnitř bazénu. Vyrobeno v německu – vodní park big waterplay se vyrábí v německu.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška8.66
Délka51.18
Hmotnost8.02
Šířka35.43
Číslo dílu800055100
Modelka800055100
Záruka2. Roky záruka výrobce