Top 10 Perforated Tart RING – Dortové ráfky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DE BUYER

#ad

Výška 2 cm, děrovaný dortový prsten z ušlechtilé oceli s okrajem, průměr 22 cm, De Buyer, 3093. 22

#ad
DE BUYER #ad - Určeno pro přípravu tartes a quiches. Vhodné do ledničky, mrazáku a mrazničky. Péče: lze mýt v myčce. Rovnoměrné 1 mm velké děrování: pomáhá odstranit vzduchové bubliny během pečení a pro lepší tepelný okruh pro křupavý výsledek. Pro snadnější manipulaci jsou horní a spodní okraje zaoblené. Kulatý, děrovaný kroužek z ušlechtilé oceli. Hladká vnitřní plocha prstenu zajišťuje bezchybný výsledek.
ZnačkaDE BUYER #ad
VýrobceDe Buyer #ad
Výška0.79
Délka8.86
Hmotnost0.13
Šířka8.86
Číslo dílu3093.22
Modelka309322
Záruka3 monate.

2. DE BUYER

#ad

Nerezová ocel, průměr 5 cm, De Buyer Kulatý kroužek z ušlechtilé oceli, 8 x 8 x 4,5 cm, stříbrná, 3989. 05, výška 4,5 cm

#ad
DE BUYER #ad - Nastavitelná tloušťka prstenu. Tyři cm vysoké destilační kroužky z ušlechtilé oceli 18/1 jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 18/1. Používá se k výrobě malých koláčů, pěn a jednotlivých krémových dortů.
ZnačkaDE BUYER #ad
VýrobceDe Buyer #ad
Výška1.77
Délka3.15
Hmotnost0.09
Šířka3.15
Číslo dílu398908
Modelka398908

3. Frcctre

#ad

Werkzeug zur, Mousse-Ringe, Back-Dessert-Ring für Zuhause, runder Kuchenring, perforierte Backkuchenringe, Frcctre 9 Stück runde Tortenringe, antihaftbeschichtet, Edelstahl, Metall-Backkuchenform

#ad
Frcctre #ad - Edelstahlmaterial macht es leicht zu lösen und zu reinigen, ofen- und spülmaschinenfest. Diese runden tortenringe sind aus hochwertigem Edelstahl, nicht leicht zu verformen oder zu korrodieren, hochtemperatur- und rostbeständig, robust und langlebig für Sie für eine lange Zeit.

Paket kommt mit 9 packungen mousse-törtchenringen, 2 cm in der Höhe, größe: 8, 9 cm im durchmesser, 2, die Ihren unterschiedlichen Bedürfnissen gerecht werden können. Diese runden ringformen aus metall haben eine breite Spplication, Mousse und Desserts ist. Genießen sie Ihre Backzeit mit Ihrer Familie. Hervorragend zum backen, kuchen, die ideal für die Herstellung von Torten, Schichten und Formen. Der tortenring hat ein entlüftungslochdesign, und die Belüftungslöcher sind gleichmäßig verteilt und belüftet, ohne zu auslaufen, sie sind einfach zu bedienen und bringen viel Komfort.
ZnačkaFrcctre #ad
VýrobceFrcctre #ad
Výška0.8
Délka3.2
Hmotnost0.1
Šířka3.2

4. STONELINE

#ad

1 zvedák, ušlechtilá ocel, kroužky na dezerty / jídelní kroužek, sada kroužků malá, STONELINE Dezertní kroužky a jídelní kroužky, dezertní kroužky 8 cm, 8dílná, lis na potraviny, 1 razítko, 6 kroužků

#ad
STONELINE #ad - Mnohostranně použitelný: tato 8dílná sada dezertních a jídelních kroužků je vhodná pro profesionální vysekávání, porcování, servírování a servírování předkrmů, dezertů a hlavních pokrmů. Rozsah dodávky: 6 x kroužky jako dezertní tvary, 4 cm; 1 x razítko, Ø 8 cm, Ø 7, výška: 5 cm; 1 x zvedací nerezová ocel, Ø 8, 5 cm; materiál: ušlechtilá ocel.

Tepelná odolnost: vyrobeno z nerezavějící, chuťově neutrální ušlechtilé oceli. Samozřejmě jsou také vhodné do myčky. Jednoduché použití: s puncem pro přitlačování a čisté uvolnění jídel a zvedákem pro bezpečné umístění jídelních výtvorů na talíř. Od malinového dortu až po masový tatar – s těmito dezertními a jídlovými kroužky vykouzlíte nejen snové noční stolky, ale můžete dát do tvaru a vkusně prezentovat hlavní a předkrmy jako rýže nebo přílohy.

Vysoce kvalitní kroužky na jídlo jsou odolné proti teplu do 200 °C a jsou vhodné také pro použití v troubě. Tak propůjčí vašim kuchyňským kreacím perfektní tvar! . Snadné čištění: dezertní a jedlé kroužky se snadno čistí. Lze použít také jako malé dortové kroužky nebo forma na hamburgery.
ZnačkaSTONELINE #ad
VýrobceSTONELINE #ad
Výška8.66
Délka12.99
Hmotnost1.06
Šířka3.94
Číslo dílu15649
Modelka15649

5. DE BUYER

#ad

De Buyer 3030.20 Tortenring

#ad
DE BUYER #ad - In der franzÖsischen kulinarischen tradition verwurzelt — wir entwickeln und produzieren hochwertige küchenaccessoires, Konditoreigeräte und Kochutensilien und entwickeln kontinuierlich Innovationen, um den Bedürfnissen von Catering-Profis und Hobbyköchen gleichermaßen gerecht zu werden.

Einfach zu bedienen und zu reinigen — das perforierte design bietet eine hervorragende Wärmeleitung für schnelles, während die Löcher Dampf entweichen lassen und eine knusprige Kruste erzeugen. Mit diesem ring können sie ganz einfach wunderschöne Torten backen, Torten und Torten zu backen? Wir haben den allerersten perforierten geriffelten Tortenring kreiert, genau wie die französischen Meister.

Runder tortenring — willst du eine bessere art, und diese version bietet die gleichen großartigen Ergebnisse. Torten rutschen direkt nach dem Backen ab und lassen sich leicht reinigen, gleichmäßiges Backen, wenn Sie fertig sind.
ZnačkaDE BUYER #ad
VýrobceDE BUYER INDUSTRIES #ad
Výška1.18
Délka8.07
Hmotnost0.31
Šířka8.07
Číslo dílu3030.20
Modelka3030.20

6. silikomart

#ad

Silikomart TARTE RING – ë190 mm Ring mikroperforiert aus Kunststoff

#ad
silikomart #ad - Der ring ist antihaftbeschichtet, hergestellt aus formbeständigem thermoplastischem Material, ofenfest, rostfrei, ermöglicht ein gleichmäßiges Kochen und hat eine große thermische Stabilität.

Tortenring Ø 190 von silikomart professional ist der ring mit einem durchmesser von 190 mm, wodurch eine Torte mit einem Durchmesser von 180 mm möglich ist. Es ist perfekt für traditionell makellose Kuchen. Der ring ist antihaftbeschichtet, hergestellt aus formbeständigem thermoplastischem Material, ofenfest, rostfrei, ermöglicht ein gleichmäßiges Kochen und hat eine große thermische Stabilität. Hohe qualität. Silikomart professional tortenring durchmesser 190 mm ist der ring mit einem durchmesser von 190 mm, wodurch eine Torte mit einem Durchmesser von 180 mm möglich ist. Es ist perfekt für traditionell makellose Kuchen. Praktisch und robust.
Značkasilikomart #ad
Výrobcesilikomart #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluTARTE RING Ø 190
ModelkaTARTE RING Ø 190

7. LACOR

#ad

Grau, 24 x 24 x 2 cm, LACOR 68544 Runder perforierter Edelstahlkreis

#ad
LACOR #ad - Hergestellt in Spanien. Perfekt für den einsatz zu Hause, im Hotel oder Restaurant. Abmessungen: 24 cm Durchmesser und 2 cm Höhe. Innovativer mikroperforierter Tortenring aus Edelstahl.
ZnačkaLACOR #ad
VýrobceLACOR #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.2
Šířka9.45
Číslo dílu68544
ModelkaLacor_68544

8. Ess-Nische

#ad

Ess-Nische® Kroužky na dezerty 8 cm kroužky na hamburgery – ideální grilovací příslušenství jako lis na hamburgery na BBQ nebo jako forma na dorty pro kulatou mini koláčovou formu – použitelné také jako pečicí forma na housky

#ad
Ess-Nische #ad - Tloušťka materiálu 1 mm činí prsteny obzvláště robustní. Ideální pro hamburgery, pečené vejce, dorty, dezerty, dortové kroužky, kroužky na vejce atd. Snadné čištění – kroužky na vaření jsou vhodné pro potraviny a lze je mýt v myčce, ale zde se doporučuje pečicí formu Burger Buns čistit ručně a následně ji osušit.

Velmi praktické – ideální jako bbq příslušenství, patty press, hamburgerových rohlíků, forma na smažené vejce, tatarů, sada dortových kroužků, vykrajovátek na chléb, malá forma na koláč nebo na rýži risotto. Mnohostranné použití – lis na hamburger pattie pomáhá při profesionálním servírování pokrmů, dezertů a dezertů jako dezertní kroužek, ať už v kuchyni nebo při grilování.

Vysoce kvalitní materiál – 8dílná sada se skládá z kartáčované ušlechtilé oceli a obsahuje pomůcku pro vysekávání, zvedáky a 6 kroužků. Ideální velikost – kroužky na jídlo mají průměr 8 cm a výšku 5 cm.
ZnačkaEss-Nische #ad
VýrobceEss-Nische #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluBR-2
ModelkaBR-0

9. HOLEMZ

#ad

HOLEMZ Miniaturní formy na koláč ušlechtilá ocel kulaté pěnové kroužky sada 8 cm průměr s lisovacím zvedákem zesílené pečení nástroj na pečivo dezert 4 kusy

#ad
HOLEMZ #ad - Skvělé dárky: vhodné pro profesionály a začínající amatéry, zapůsobit na vaši rodinu a přátele, pěkný dárek pro někoho, může pečení posunout na profesionální úroveň, kdo rád peče.

Rozmanité možnosti použití: ideální pro pečení, koláče, tvarované saláty, pěny, plochy, sušenky, vrstvení a tvarování, muffiny, jako jsou dorty, vejce atd. Vysoká kvalita: vyrobeno z potravinářské ušlechtilé oceli, nepřilnavý povrch, bezpečné použití, s lisovacím nástrojem promění vaše domácí dezerty v perfektní tvarové kreace.

Rozsah dodávky: obdržíte 4 kusy pěnových kroužků a jeden tlak, velikost 8 * 4 cm, s dlouhou životností a odolností vůči teplu, perfektní pro dezert pro jednu osobu. Snadná obsluha a čištění: zabalte se zátkou, po dokončení dezertu jednoduše použijte k vytlačování, nepřilnavý povrch, zachovává dobrý tvar a lze jej bezpečně mýt v myčce.
ZnačkaHOLEMZ #ad
VýrobceHUI-HE #ad

10. silikomart

#ad

Silikomart, TARTE RING CLASSIC, MIKROPERFORIERTER RINGS ø160 H 35 MM

#ad
silikomart #ad - Mit liebe in Italien hergestellt. Spülmaschinenfest. Im backofen verwendbar. Maße: höhe 35 mm, durchmesser 160 mm.
Značkasilikomart #ad
VýrobceSilikomart #ad
Výška9.96
Délka2.01
Hmotnost0.33
Šířka8.7
Číslo dílu52.368.20.1065
Modelka52.368.20.1065