Top 10 Ski Herren Mit Bindung – Sjezdové lyže

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Snowfeet

#ad

Snowfeet * Krátké mini lyže na sníh | 65 cm | Snowblades Skiboards Skiboards Malé lyže černé | pro snowboardové boty

#ad
Snowfeet #ad - Délka – 26 palců / 65 cm. Vyrobeno v evropě, aby byla zajištěna nejvyšší trvalá kvalita, jsou tyto lyžařské brusle ručně vyráběny v horách v srdci Evropy. K vazbám patří bezpečnostní lano pro bezpečné upevnění.

Snadné učení – velmi krátká křivka učení, velmi snadná obsluha. Lehký + přenosný – snadno se přepravují, takže je můžete vzít kamkoli s sebou. Jedna velikost se hodí pro všechny – snadno se nastavuje, 5-14, 5 us / 22, bez nářadí se hodí k lyžařským botám všech velikostí. Kovové hrany pro snadnou kontrolu. Lyže všude – nejlepší pro sjezdové lyžování na sjezdovkách a ve snowparcích a fantastické pro všechny druhy otáček, jako jsou úzké turistické stezky, kde si troufáte – umožňují vám přístup k oblastem, skoků a triků.

Rozsah velikostí: 36-49 eu / 4, 5-32, 5 mp/velikost lyžařských bot. Protiskluzový povrch pro perfektní držení. Jezděte kamkoliv, které si s dlouhými lyžemi nemůžete užít. Vysoce kvalitní technologie – konstrukce čepic + dřevěné jádro. Lyžařské vázání jednoduše přizpůsobíte vaší přesné velikosti bot.
ZnačkaSnowfeet #ad
VýrobceSnowfeet #ad
ModelkaSnowblades 65 cm
Zárukano

2. Maps International

#ad

A2-Format 59,4 h x 42 b cm, Poster als Geschenk für Ski-/Snowboard-Enthusiasten, Geschenkröhre, Maps International, Alpine Skigebiete zum Rubbeln, Alpen Gipfel

#ad
Maps International #ad - Perfekte geschenk – für skiiers/Snowboarding Enthusiasten. Größe: – a2 59, 4 h x 42 B cm. Qualität – kartographische Detail Print Design von Map Schöpfern. Aufdruck: 170 gsm silk Art Print mit Scratch-Beschichtung. Scratch off – karte von Ski Alpine Resorts wie Sie sie Ride.
ZnačkaMaps International #ad
VýrobceMaps International #ad
Číslo díluCT01662-FBA

3. sunmondo

#ad

Sunmondo 2 x lyžařské pásy – lyžařské lemy – lyžařské spojky pro ochranu lyží, abyste mohli svázat své lyže v prémiové kvalitě. černá

#ad
sunmondo #ad - Erná. Sportovní zboží. Sunmondo 2 x lyžařské pásy – lyžařské lemy – lyžařské spojky pro ochranu lyží, abyste mohli své lyže svázat dohromady, v prémiové kvalitě. Sunmondo.
Značkasunmondo #ad

4. Head

#ad

Head Razzle Dazzle Snowblade 94 cm + vázání

#ad
Head #ad - Full-fiber jacket – jako plášť leží sklolaminátová skořepina nad rámečkem lyží a zajišťuje výkon a optimální využití energie. Ochrana hran Tip & Tail. Vzniká přímá reakce lyží na řídicí impulsy. Povrch SnakeSkin. E base černá. Předmontované vázání.
ZnačkaHead #ad
VýrobceHead #ad
Číslo dílu316992-094
Modelka22-23
Záruka2 roky

5. Fischer

#ad

FISCHER Ski Fix Alpine – pro alpské/carvingové lyže, 1 pár/2 kusy

#ad
Fischer #ad - 130 mm. Rozsah dodávky: 1 pár / 2 kusy. Pro alpské/carvingové lyže – vhodné také pro široké carvingové lyže max. Značkový skiclip s měkkou ochranou povrchu. Ka: 50 mm. Silný suchý zip. Díky měkké ochraně povrchu chrání povrchy a hrany.
ZnačkaFischer #ad

6. Snowfeet

#ad

Snowblades skiboardy | brusle na sníh | nejkratší lyže bílé | lyžařské vázání, Lyžařské brusle – mini lyžařské brusle na sníh | brusle

#ad
Snowfeet #ad - Jednotná velikost. Upravte si vázání jednoduše na přesnou velikost boty. Nejkratší lyže na světě: 44 cm. Jsou to zásadně brusle pro sjezdovky. Rozsah velikostí: 38-49 eu / 6-14, 5 US. Použijte lyžařské brusle se svými snowboardovými botami.
ZnačkaSnowfeet #ad
VýrobceSnowfeet #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu9-941178SSS
ModelkaSkiskates
Záruka2 roky

7. Fischer

#ad

Dámské lyže Fischer Aspire SLR model 2022 On Piste Rocker + vázání RS9 SLR 145 cm

#ad
Fischer #ad - Fiber tech: speciální síť ze skleněného vlákna s harmonickými vlastnostmi ohýbání. Snížená hmotnost umožňuje snadnou manipulaci a energeticky úsporné lyžování. Slr – systémové řešení z dvoudílných vazebných desek o tloušťce 9 mm – pro nízkou hmotnost a perfektní přenos síly. Air power: lyžařství se sníženou hustotou. Důsledkem je dobré chování při chůzi. Air carbon: super lehký a extrémně pevný high-tech materiál. On-piste rocker: harmonické vedení švihu při 100% uchopení hran.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Hmotnost66.14
Číslo díluP30621
ModelkaP30621
Záruka2 roky

8. GPO

#ad

GPO Snowblade Snowkid | krátké lyže vč. bezpečnostního vázání Tyrolia SR-10 | délka 99 cm | Big-Foot lyže pro pány a dámy

#ad
GPO #ad - Exkluzivní a rasanní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving.

Stylové a jedinečné – freestyle lyže od gpo jsou nejen nesmírně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře. I am from austria – design a konečná výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem. Bezpečné a nekomplikované – bezpečnostní vázání tyrolia lze perfektně přizpůsobit každé noze, také na tvém místě lze nastavit v rozmezí 263 – 351 mm. Fun-ski - délka 99 cm - šířka 106-79-98 mm - poloměr 6, 5 m. Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky.
ZnačkaGPO #ad
VýrobceGASPO #ad

9. Bladefun

#ad

Snowblades Gamble Long 99 cm + Tyrolia bezpečnostní vazba

#ad
Bladefun #ad - Snowblades s dřevěným jádrem velmi vysoká kvalita. Možnost nastavení vázání bez nářadí od 262 mm do 387 mm. Nový tvar výroby 2023/2024 dorazil. Povrch odolný proti poškrábání. Poloměr 6, 4 metru. Včetně voskovaného lyžařského obložení.
ZnačkaBladefun #ad
Výška3.94
Délka38.98
Hmotnost8.82
Šířka3.15
Zárukane

10. GASPO

#ad

GPO Snowblade Woody, délka 99 cm, Big-Foot lyže pro pány a dámy, krátké lyže vč. bezpečnostního vázání Tyrolia-SR-10

#ad
GASPO #ad - Stylový a jedinečný – freestyle lyže od gPO jsou nejen enormně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře. Fun-ski - délka 99 cm - šířka 106-79-98 mm - poloměr 6, 5 m.

Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky. Explozivní a rasantní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving. Bezpečné a nekomplikované – bezpečnostní vázání tyrolia lze perfektně přizpůsobit každé noze, také na tvém místě lze nastavit v rozmezí 263 – 351 mm. I am from austria - design a finální výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem.
ZnačkaGASPO #ad
VýrobceGASPO #ad
Výška3.94
Délka38.98
Hmotnost8.82
Šířka3.15
Záruka2 roky