Top 10 Ski Service Set – Vybavení pro ladění lyží

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Swix

#ad

3 x 20 x 17 cm, Swix Mistrovství světa na lyžích 3dílný design

#ad
Swix #ad - Univerzálně použitelný pro většinu lyží. Super široké čelisti 40 mm až 100 mm nastavení. Upevnění na standardní hrany stolu. Nastavitelné svorky na všech dílech. Velmi robustní a s dlouhou životností.
ZnačkaSwix #ad
VýrobceSwix #ad
Výška4.25
Délka9.5
Hmotnost4.25
Šířka5.75
Číslo díluT0149-50
ModelkaT0149-50

2. Toko

#ad

Toko Skispanner Ski Vise Nordic

#ad
Toko #ad - Upevnění pomocí nastavitelné střední části přímo na vázání. Velmi kompaktní upínací zařízení pro běžecké lyže bruslení a klasické. Optimální také na cestách. Kompatibilní se všemi běžnými vazebnými modely.
ZnačkaToko #ad
VýrobceToko #ad
Výška3
Délka9
Hmotnost1.8
Šířka5.5
Číslo dílu5544272
Modelka4130-00240-9999

3. SOWLFE

#ad

SOWLFE Demon Complete Ski Tune Kit with Wax and Brush Kit- Snowboard Tuning Kit

#ad
SOWLFE #ad - Ne v němčině. Elezo je vysoce kvalitní a speciálně vyrobeno pro efektivitu. Vše, co potřebujete pro kompletní snowboarding/lyžařskou hudbu doma nebo na cestách, včetně návodu český jazyk nelze zaručit.

Včetně 133 gramů demonského vosku pro univerzální teploty sněhu. Ehlička má jednoduchou indikaci teploty otáčení. Tato vosková žehlička je perfektní na lyže a snowboardy. Dodává se s plochým pilníkem, voskovou škrabkou, 3 drátěnými kartáčky, lešticí podložkou, hladítkem, nastavitelnou teplotou, ladicím přístrojem na hrany, P-tex a taškou na přenášení.
ZnačkaSOWLFE #ad
VýrobceSOWLFE #ad
Výška5
Délka8
Hmotnost5
Šířka5
Číslo díluDS7700.10
Modelkatunewbrush

4. Winterial

#ad

Mit Bügeleisen, Winterial Snowboard- und Ski-Tuning-Set, PTEX Stangen und Wachsschürze, abgewinkelter Rand, All-Temp Snowboard-Wachs

#ad
Winterial #ad - Das set enthält ein hochwertiges wachseisen mit einstellbaren Einstellungen zwischen 37, 8–200 °C und ein umfangreiches Netzkabel. Ausgestattet mit einem kanten-stimmgerät für 87, 88, 89 und 90 Grad kalibriert für überlegene Schärfpräzision.

Das eisenwachs kann verwendet werden, um Snowboards und Ski zu grundieren. Kompakt und leicht. Sowohl anfänger als auch erfahrene Benutzer können das Tuning-Kit mit Leichtigkeit verwenden. Vielseitiges wachseisen. Mehrwinkel-tuner. Es wird mit einem Handbuch mit klaren, leicht verständlichen Anweisungen geliefert. Umfassendes set: enthält einen mehrwinkel-Tuner, Wachs, Wachs-Eisen und Snowboard-Stimmer, um Ihre Schneeausrüstung in Top-Zustand zu halten. Alle werkzeuge sind in einer kompakten, leichten Tragetasche für den ultimativen Reisekomfort verpackt. Benutzerfreundlich.
ZnačkaWinterial #ad
VýrobceWinterial #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluWIN-STK
ModelkaWIN-STK

5. XCMAN

#ad

Koňské vlasy, XCMAN Sada vosků na lyže a tuning, kovová škrabka, brass, škrabka na vosk, kompletní sada štětců – nylon, stěrka a PTEX Flate File

#ad
XCMAN #ad - Voskové škrabky, vosku a úhlové pomůcky, PTEX, voskových štětců atd. Iroký otvor nahoře se zipem pro snadný přístup k nástroji. Rozměry otevřeného d x š x v: 22, 5 x 6, 5 x 17, 5 cm. Ideální pro přepravu voskových a tuningových doplňků pro lyže a snowboard, vč. Sada má vyjímatelný prvek s gumovými pásky, které jsou ideální pro fixaci a ochranu cenných nástrojů, které by se při přepravě nepoškrábaly nebo neměly poškodit. Způsob použití tašky najdete na obrázcích. Svrchní materiál: oxford, dvouvrstvý, 1680 D, vodotěsný.
ZnačkaXCMAN #ad
VýrobceXCMAN #ad
Výška8.86
Délka4.88
Hmotnost2.2
Šířka3.15
Číslo díluSTK-1 Blue Color
ModelkaSTK-1

6. Holmenkol

#ad

Holmenkol ALPHAMIX Světový pohár Skiwax Yellow 1x 150 g

#ad
Holmenkol #ad - Pro teploty sněhu od 0 °C do -4 °C. Pro měkký, nový a jemnozrnný sníh. Okouzluje svou extrémní odolností proti otěru. Teplota žehlení 115 až 125 °C.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceVelobil #ad
Výška8
Délka1
Hmotnost0.43
Šířka3
Číslo dílu24101
Modelka24101
Zárukažádné

7. Dakine

#ad

Dakine Deluxe Tune Tuning Kit jednotná velikost Snow Tool, černá

#ad
Dakine #ad - Praktická přenosnost – tato tuningová sada dakine deluxe se dodává v kompaktním a přenosném kufru, díky čemuž se snadno přenáší a zajišťuje, že máte vše, co potřebujete k tuningu na sjezdovce nebo doma. Komplexní tuningová sada – dakine deluxe tune tuning kit je kompletní balíček se všemi důležitými nástroji, které potřebujete pro tuning a údržbu vašeho snowboardu nebo lyží, a udržujte je ve špičkové kvalitě.

Kompatibilita vosku: tune tuning kit dakine deluxe tune byla vyvinuta speciálně pro voskování a nabízí vám škrabky a kartáče, aby vaše prkno nebo lyže hladce klouzaly po sjezdovce a zlepšily váš celkový zážitek z jízdy.

Vysoce kvalitní materiály – vyrobeno z odolných a trvanlivých materiálů, každý nástroj v sadě Deluxe Tuning od Dakine je koncipován tak, aby odolal náročnosti zimních sportů a nabízí spolehlivý výkon. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions.
ZnačkaDakine #ad
VýrobceDAKINE #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost1.62
Šířka3.94
Číslo díluD.100.4829.001.OS
Modelka10001582

8. Toko

#ad

Toko Edge Tuner Pro

#ad
Toko #ad - Profesionální verze edge tuneru od toko. Vhodné pro všechny druhy pilníků a diamantových pilníků. S nastavením úhlu od 90° do 85°. Kuličková ložiska zajišťují obzvlášť přesnou práci šetrnou k povrchu. Včetně univerzálního pilníku World Cup 80 mm. S novou, širší dosedací plochou pro bezpečnou práci.
ZnačkaToko #ad
VýrobceToko #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost0.2
Šířka3.94
Číslo dílu230411
Modelka230411

9. SkinStar

#ad

SkinStar Ergo Sharp Profi Edger bruska na hrany boční hrany 90°- 85°

#ad
SkinStar #ad - Snadná manipulace, vysoká bezpečnost práce, snadná výměna pilníku. Skinstar prvotřídní bruska na hrany pro profesionální zpracování lyží a snwoboard hran. Vysoce kvalitní, ergonomický ostřič hran s kluznými kolečky na straně povrchu. Hel broušení nastavitelný od 90° do 85°. Lze použít také s oxidovým kamenem, křížovým pilníkem nebo diamantovým pilníkem.
ZnačkaSkinStar #ad
VýrobceSKINSTAR #ad
Výška1.97
Délka4.13
Hmotnost0.36
Šířka2.36
Číslo dílu5001N/SK

10. XCMAN

#ad

XCMAN Ski Vise Racing Lyžařský držák na lyže Plus World Cup

#ad
XCMAN #ad - Dvě koncové podpěry ve výšce 13 cm až 17 cm 130 mm až 170 mm. Koncové podpěry lze otočit až o 30 stupňů z rovné polohy pro více úhlových nastavení a jsou určeny pro ty, kteří chtějí pracovat z různých úhlů.

Dosah je 35–100 mm. Střední čelisti jsou vhodné pro lyže široké až 11 cm 110 mm. Konstrukce z celokovu a pryže. Tyto koncové podpěry mají také nezávislé svorky, pro zajištění lyží pro práci s postranními okraji. Upínací čelisti pro pracovní desky nebo stoly o tloušťce až 6 cm 60 mm. Střední svorka má gumovou podložku na horní straně čelistí, takže vaše lyže jsou při nastavování vázání nebo práci na povrchu bezpečné. 3 kusy lyžařských alpských svěráků a 2 držáky brzd v barevném boxu. Robustní a stabilní.
ZnačkaXCMAN #ad
VýrobceXCMAN #ad
Výška9.45
Délka7.87
Hmotnost1.78
Šířka2.36
Číslo díluTX-10-1
Modelka.