Top 10 Tomatenhauben Zum Mitwachsen – Fóliové tunely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Connex

#ad

Pro pěstování rostlin rajčat, Connex Kryt na rajčatovou fólii 10 x 0,65 m, 20 my, podporuje proces zrání / kryt na zrání / kryt na rajčata / FLOR80240, PE, s větracími otvory

#ad
Connex #ad - Efektivní účinek: materiál propouštějící světlo a vodu | ideální větrání a regulace tepla díky děrování | vytváří optimální mikroklima pro vaše mladé rostliny| podporuje růst a zaručuje plný výnos sklizně.

Praktické použití: ideální pro pěstování a podporu rozvoje rostlin rajčat | chrání před povětrnostními vlivy deštěm, bouřkou a větrem | slouží jako bezpečný kryt a zabraňuje ptačímu nástrahám. Jednoduchá manipulace: možnost individuálního přiřezávání délky | lze jednoduše přetáhnout přes rostlinu a prakticky zavázat | Dodatečná stabilizace zespodu díky kotvicím kotvím je možná. Detaily výrobku: rozměry: 10 x 0, 65 m | tloušťka: 20 my | Materiál: Polyetylen PE | Barva: bílá transparentní.
ZnačkaConnex #ad
VýrobceConmetall #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost0.27
Šířka7.09
Číslo díluFLOR80240
ModelkaFLOR80240

2. Euflor

#ad

UV stabilní, Euflor 90022 Kukla na rajčata, rostoucí 5 kusů

#ad
Euflor #ad - 5 kusů po 1, 25 m. Ideální ochrana před chladem, prostorovým deštěm a škodlivými látkami. Uv stabilizovaný. Přizpůsobí se růstu rostliny. Zajišťuje lepší provzdušnění.
ZnačkaEuflor #ad
VýrobceEuflor #ad
Číslo dílu90022
Modelka90022

3. Unbekannt

#ad

Kryt na rostliny, plast, Ochranný kryt na rajčata, kryt na zralé rajčata, Ø 65 cm, 3 kusy, ochrana rostlin, kryt na rajčata, ochrana rostlin, 130 cm, plastová fólie odolná proti UV záření

#ad
Unbekannt #ad - Ochranný kryt se skládá ze 3 hadic se 6 kroužky. Zdravá chutná rajčata díky ochranným čepicím na rajčata. Pod krytem na rajčata jsou nejlepší podmínky, aby rajčata dozrála.

Ochranné kryty na rajčata jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, díky tomu škůdci zůstávají venku – zcela bez použití chemie. Velmi snadná manipulace: jednoduše odřízněte požadovanou délku hadice, přetáhněte přes rostlinu, zavázat nahoře a dole – hotovo. Rozměry: Ø 65 cm, 130 cm, materiál: hadice: UV odolná fólie. Prsteny: plast. Vhodné také pro mladé vinné révy nebo rostliny lilku.
ZnačkaUnbekannt #ad
Výška51.18
Délka16.54
Šířka16.54
Číslo dílu0581020
Modelka581020

4. SIDCO

#ad

SIDCO Zralá kapota na rajčata 3 x rajčatová fólie ochranná fólie ochranná fólie

#ad
SIDCO #ad - Epice na rajčata by se měla bezpodmínečně používat společně s rozpěrkami, aby vaše rostliny rajčat mohly zdravě růst. To je nutné, aby se zabránilo hromadění vlhkosti a pro zdravý růst vašich rajčat. Zasuňte kroužky jednoduše do fóliové hadice, aby se zabránilo, že vaše rostliny přiléhají na fólii.

S obvodem cca 65, 0 cm každé kapoty můžete zcela jednoduše přetáhnout na rostliny rajčat. Díky mnoha malým otvorům v krytu budou vaše rostliny dostatečně větrány. S těmito praktickými kukly pro zralé rajčata od sidco budou vaše rostliny rajčat dokonale chráněny. Chrániče rajčat jsou vyrobeny z průhledného plastu. Díky výšce cca 130, 0 cm každá ochranná fólie se nejlépe hodí i vysoce rostoucí zeleninové plodiny. Jednoduše přetáhněte fóliové hadice přes vaše rostliny a zasuňte přiložené distanční kroužky, aby vaše zeleninové rostliny měly dostatek místa.

3 ochranné kryty obsažené v sadě navíc zajišťují ideální klima a podpoří tak vaše rajčata v jejich růstu. Současně tato rajčatová fólie přesto účinně chrání vaši zeleninu před kousnutím hmyzem a ptačím. To enormně snižuje onemocnění a napadení houbami. Pod fólií se vytvoří skleníkové klima, díky čemuž vaše rajčata porostou rychleji a lépe a produkují vydatnější úrodu.
ZnačkaSIDCO #ad
VýrobceSIDCO GmbH #ad
Číslo dílu01463

5. Prima Flora

#ad

3 kusy, Prima Flora 610001 rajče zralou digestoře s kroužky, 1.3 X 0.65 m, Průhledná

#ad
Prima Flora #ad - Prima flora je profesionální zahradní a krajina Gestaltern. Podporuje růst. Ideální k Ernteverfruehung. Tvorba jednoho Treibhaus klimatu.
ZnačkaPrima Flora #ad
VýrobcePrima Flora #ad
Číslo dílu610001
Modelka610001

6. Windhager

#ad

06762, Windhager Hadice na rajčatovou fólii Strong, 10 x 0,75 m, kryt na rajčata na ochranu rostlin

#ad
Windhager #ad - Děrovaný pro optimální výměnu tepla a perfektní ventilaci. 37µm. Ochrana před mrazem. Lepší růst rostlin díky skleníkovému efektu.
ZnačkaWindhager #ad
VýrobceWindhager #ad
Číslo dílu06762
Modelka06762

7. WENKO

#ad

WENKO Čepice na rajčata 2 kusy Přístřešek na rajčata Ochranný kryt na zeleninu

#ad
WENKO #ad - S mnoha otvory pro dostatečné větrání. Rozměry: Š/h x v: Ø 40 x 130 cm. 2dílná sada vytváří optimální předpoklad pro bohatou sklizeň. Ochrana před deštěm a škůdci. Ideální růstové klima.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceTempsL #ad
Výška51.18
Délka15.75
Hmotnost0.34
Šířka15.75
Číslo dílu58572500
Modelka58572500

8. TERRE JARDIN

#ad

TERRE JARDIN Tomaten-Gewächshaus mit Plane

#ad
TERRE JARDIN #ad - Versand aus unserem Lager in der Loire Frankreich. Wenn ihre tomatenproduktion wichtig ist, können Sie mehrere Tunnels zum Ende einsetzen. Licht, luftfeuchtigkeit und ideale Temperatur. Bewältigen sie das wachstum Ihrer Tomatenpflanzen mit diesem Gewächshaus mit Abdeckplane auf drei stabilen Stahlbögen. Dieser schuppen bietet die besten Wachstumsbedingungen für Ihre Kulturen. 180 cm hoch, 120 cm breit und 200 cm lang, dieses große gewächshaus ermöglicht es Ihnen, Ihre Tomatenstäbe ohne Probleme zu platzieren.
ZnačkaTERRE JARDIN #ad
VýrobceTERRE JARDIN #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost4.03
Šířka0
Číslo dílu3331

9. KOTARBAU

#ad

KOTARBAU® Kukla na rajčata 40 cm x 150 cm zralé digestoře rajčatový deštník ochranný kryt na zeleninu fólie bílá průhledná

#ad
KOTARBAU #ad - Jediné, co musíte udělat, je použít hrnec na rajčata a položit na ni naši fóliovou poklici. Naše víko je koncipováno tak, aby se vešlo na speciální květináč na pěstování nebo abyste ho mohli pomocí hůlky zasunout do země. Kryt pro pěstování rajčat s fóliovým potahem, ideální pro zakrytí květináče nebo k použití přímo na podlaze.

Otvor ve víku umožňuje zavádění zavlažovacích hadic, takže se fólie nemusí otevírat. Všestranný květináč s víkem, který vytváří mikroskleník pro pěstování rajčat. Tak vzniká mikroklima pro rostlinu jako v profesionálním skleníku. Krycí fólie od kotarbau pro pěstování rajčat je nepostradatelným příslušenstvím, které může úspěšně nahradit celý skleník.

Kryt je určen pro použití se sadou hrnců na rajčata s podpěrou, nebo jej můžete připevnit přímo nad rostlinu do země. Nemusíte mít ani vlastní zahradu. Mini skleník pro pěstování rajčat a jiné zeleniny – chytré zakrytí fólií. Kotarbau je značka uznávaná v celé evropě, která ručí za kvalitu, bezpečnost a především přesnost. Kotarbau již léta spolupracuje s mnoha velkými a malými podniky. Víko fólie, které se upevní na hrnec nebo přímo do země.
ZnačkaKOTARBAU #ad
VýrobceKOTARBAU #ad
Výška58.07
Délka0
Hmotnost0.8
Šířka15.75

10. planto

#ad

Planto "PRO Bio rajčatové rouno rajčatové rouno rajčata cestovní vajíčka ochrana rajčat nedochází k chybám rajčatů ochrana rajčatový klobouk ochrana rajčat ochranná střecha rajčatová fólie na rajčata, Béžová

#ad
planto #ad - Ekologické: škůdci zůstávají venku – zcela bez použití chemie. Velmi snadná manipulace: jednoduše odstřihněte požadovanou délku z hadice, natáhnout přes rostlinu, zasunout nahoře a dole – hotovo.

Příjemný lehký materiál 19 g/m², prodyšný, stabilizovaný uv záření. Silné rostliny a předchozí sklizeň přinášejí více výnosu. Vhodné také pro mladé sukně nebo lihoviny. Předchází typickým rajčatským onemocněním. Na fleecové hadici se může vytvořit ochranný tenký film na ledu. Rozměry cca 6 m × 0, propouštějící světlo a vodu, 74 m.

Plus: ideální podmínky mohou zajistit 2–3 týdny. Zdravé chutné rajče díky ochrannému rajčatovému rounu. Také pozdní noční hosty ztrácejí své pralesy. Vytváří přírodní mikroklima pro zdravý chov a účinnou ochranu proti chladu, vlhkosti nebo příliš silnému slunci.
Značkaplanto #ad
Výrobceplanto GmbH #ad
Délka6
Šířka0.74
Číslo dílu90342