Top 10 Wlan Glühbirne E27 Retro Alexa – WiFi žárovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Funkce s aplikací Google Assistant, WiFi a Bluetooth LED Smart Bulb, 16 milionů DIY barev, 6 kusů, 54 scén, Govee Chytrá žárovka Alexa E27, změna barvy s lampou pro synchronizaci hudby

#ad
Govee #ad - Inteligentní ovládání: smart žárovka govee se ovládá jednoduchými hlasovými příkazy, smart bulb. 16 milionů diy barev: chytrá žárovka govee e27 má miliony barev a 54 přednastavených scénických režimů, můžete prozkoumat své preferované, LED lampy Govee vám přinášejí skutečný fantastický světelný zážitek AC 220-240 V.

S aplikací govee home app můžete svou led žárovku e27 zapínat a vypínat, nastavit jas, žárovku alexa měnit barvy a nastavit scény. Lampa alexa funguje pouze tehdy, když mikrofon není obsazený. Skupinové ovládání: wanna manipuluje s chytrými žárovkami a jinými produkty Govee současně? Jednoduše nastavte schéma a přidejte jej, pak je můžete společně ovládat spojte se se stabilním 2, 4 GHz WiFi.

Synchronizace hudby: naše stmívatelná žárovka e27 led se mění barvu a jas současně, pokud je mikrofon na telefonu rozpoznán zvuky, chytrá žárovka. Spínací hodiny a časový plán: použití žárovek pro váš všední den je jednoduché, aby se světlo rozsvítilo, s funkcí časovače a režimem, můžete nastavit, a postupně stmívat, jako je východ a západ slunce, když se probudíte, když usnete.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška5.35
Délka4.92
Šířka4.92
Číslo díluB60083C4DE
ModelkaB60083C4DE

2. Govee

#ad

Govee Chytrá žárovka E27, 54 scén, Wi-Fi a Bluetooth Smart Bulb 75 W, 1000LM Alexa RGBWW žárovka stmívatelná, 16 milionů DIY barev, 1 kus

#ad
Govee #ad - Skupinové ovládání: vlastníte více než jednu led lampu od govee? vytvořte skupinu pro ovládání více chytrých žárovek současně odkudkoli přes stabilní 2, 4 GHz Wi-Fi. Tyto žárovky měnící barvu můžete také ovládat společně se svou rodinou, což zajišťuje větší zábavu. Můžete také využít časový plán východu a západu slunce, abyste se přizpůsobili vašemu dennímu rozvrhu.

V hudebním režimu můžete své lampy synchronizovat s hudbou. 16 milionů diy barev: vyberte si z 16 milionů barev a stmívatelného jasu 1 – 100 %, aby byl váš prostor s 1000 lumenů ještě živější. Vyšší jas: s více než 1000 lumeny mohou tyto chytré žárovky prosvětlit velké prostory ve vašem domě. Pořiďte si vysoký jas a živé barvy, zatímco ušetříte více na účtech za elektřinu. Ujistěte se, že je Bluetooth vypnutý. Spínací hodiny a časový plán: s aplikací govee home app máte přístup až k 54 scénickým režimům pro vaše wi-fi žárovky.

Jednoduché chytré ovládání: se stabilnějším wi-fi a bluetooth připojením můžete chytré žárovky ovládat na dálku přes aplikaci Govee Home nebo ovládat své chytré žárovky prostřednictvím hlasového asistenta Alexa nebo Google Assistant. Upozornění: uložení přednastavení je možné pouze tehdy, pokud jsou chytré žárovky připojeny k Wi-Fi. Chytrá žárovka govee nabízí také možnost nastavení 2700 k – 6500 K, teplé bílé až studené denní světlo pro čtení nebo relaxaci.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Číslo díluH60063C1DE
ModelkaH60063C1DE

3. HUTAKUZE

#ad

Google Home, teplé, kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa Echo, 9 W 806LM WLAN vícebarevná stmívatelná žárovka, HUTAKUZE Žárovky Alexa E27 Smart LED, není potřeba rozbočovač, ovládání přes aplikaci

#ad
HUTAKUZE #ad - To šetří až 80 % energie a vydrží až 30 000 hodin. Dálkové a skupinové ovládánímějte tuto chytrou lampu připojenou k domácí síti 2, jako by se v domě nacházeli lidé, 4 ghz wlan 5 ghz momentálně není podporováno. Není nutný rozbočovač / bridge! miliony změn barvy vyjádřete se a zpestřete svůj prostor pomocí žárovky alexa e27.

2 roky záruka lampa alexa prošla certifikací ce a rohs, garantujeme, a pokud máte dotazy do 2 let, že kvalita výrobku je velmi bezpečná, nabízíme vám nejlepší zákaznický servis a technickou podporu. Hlasové ovládáníjednoduché hlasové ovládání se všemi chytrými žárovkami díky integraci v amazon alexa nebo google home. Můžete například říci "alexa, změňte chytrou lampu na žlutou" nebo "Ok Google, zapněte světla". Jas lze nastavit od 1 % do 100 %.

Stmívatelný jas, světlo a úspora energie naše chytrá lampa používá led technologii, která vám nabízí výkon 10 w, což odpovídá běžné 90W žárovce. Vyberte si z 16 milionů barev a jemné bílé, vytvářejte vlastní scény a uvolněte svou kreativitu. Tyto ovládací prvky zahrnují zapnutí/vypnutí nebo stmívání / zesvětlení a scény pro vaše osvětlení. Tuto chytrou žárovku můžete ovládat na dálku přes svůj chytrý telefon, aby vypadala, když odjíždíte z domova přes časové plány a časovač.
ZnačkaHUTAKUZE #ad
VýrobceHUTAKUZE #ad
Výška0.46
Délka2.36
Hmotnost0.26
Šířka2.36
Číslo díluBA60H-W0080-RCB-E7
ModelkaE27
Záruka24 měsíců.

4. ANTELA

#ad

Teplá bílá 2700 K, ovládání přes aplikaci, chytrá Wi-Fi LED RGB stmívatelná žárovka, studená bílá 6500 K, 2 kusy, ANTELA Žárovka Alexa E27 9 W, není nutný rozbočovač, kompatibilní s Google Home

#ad
ANTELA #ad - Svou chytrou žárovku nebo skupinové ovládání můžete ovládat individuálně. Například žárovka se zapne nebo vypne, jas, teplota barvy nebo změna barvy barvy a podobně. Led žárovka 9 w 806 lm odpovídá tradičním 80w žárovkám, které šetří až 80 % energie, pracují asi 15 000 hodin.

Stmívatelná a vícebarevná: stmívatelná led žárovka, rgb, teplé světlo. Můžete přizpůsobit barvu, studené světlo, jas a teplotu barvy světla. Světlo lampy alexa se může s hudbou měnit. Jas inteligentní modré barvy lze nastavit z 1 % na 100 % a lze vybrat z 16 milionů barev. Nastavení časovače chytrá žárovka alexa má funkci nastavení časovače, automaticky se zapíná a vypíná podle přednastaveného času. Synchronizace hudbykdyž otevřete synchronizaci hudby E27 Smart s aplikací Smart Life.

Tím můžete lépe ušetřit náklady na elektřinu. Spora energie: wlan žárovka e27 se skládá z plastového povlaku s dobrým odváděním tepla. Hlasové ovládání: alexa nebo google home můžete připojit doma a ovládat led žárovky pomocí jednoduchých hlasových pokynů. Ovládání pomocí aplikace: i když nejste doma, můžete svou žárovku alexa s 2, 4ghz wLAN ovládat přímo pomocí aplikace.
ZnačkaANTELA #ad
VýrobceANTELA #ad
Výška4.33
Délka2.36
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo díluAN-EU-002-YK-A60-30
ModelkaAN-EU-002-YK-A60-30

5. Eleganted

#ad

10 W WiFi změna barvy, 2 ks, stmívatelná žárovka teplá bílá 2700 K, Žárovky Alexa E27 Smart LED lampa, LED RGB žárovka, studená bílá 6500 K, ovládání pomocí aplikace, 16 milionů barev

#ad
Eleganted #ad - Podporuje pouze WiFi 2, 4 GHz. Díky barevným zářičům bude váš život jasnější a inteligentnější. V porovnání s 80w žárovkou může ušetřit 85 % energie. Inteligentní wifi ovládání: stáhněte si aplikaci magic home pro na zařízeních android nebo ios a ovládejte smart led světlo z každého místa wLAN.

Vaše milé dítě může ovládat lampu alexa e27 totéž. Přizpůsobte si vlastní barvu světla a jas: Žárovky alexa e27 smart led žárovka má různé bílé světelné tóny a 16 milionů RGB barev. Kontrola samostatně nebo jako skupina. Například: "alexa, "hey google, zapni světlo do ložnice", snížit světlo v ložnici na 50 %". Práce s google assistant a alexa: hlasové ovládání alexa a google assistant používají hlasové ovládání alexa nebo google assistant pro zapnutí, vypnutí nebo přizpůsobení jasu nebo barvy žárovek Alexa. Tyto smart wifi lampy s měnícími se barvami můžete zcela jednoduše ovládat na svém iPhonu nebo iPadu.

Není nutný samostatný hub nebo placené předplatné. Ivotnost a úspora energie: led barva e27 alexa životnost až 30 000 hodin, spotřeba proudu 10 w, světelný tok 800 lumenů. Tuto žárovku alexa wlan e27 rgb žárovky lze použít na každém místě, festivaly, večírky, jako vnitřní osvětlení doma, které vyžaduje barevné osvětlení, muzea, restaurace, bary, konferenční místnosti, hotely, kavárny a svátky. Toto světlo alexa je dostatečně jasné, aby osvětlovalo celou místnost a umožňuje vám přizpůsobit osvětlení aktivitám a emocím.
ZnačkaEleganted #ad
VýrobceEleganted #ad
Výška4.84
Délka2.36
Šířka0.79
Číslo dílurgb wifi 10W
Modelkargb wifi 10W

6. Fitop

#ad

Studená bílá, kompatibilní s Alexa/Google Home, Fitop Alexa žárovka G45 E27 4,9 W 470 lm, ovládání přes aplikaci, stmívatelná vícebarevná a teplá bílá, hlasové ovládání, chytrá Wi-Fi LED lampa, 4 kusy

#ad
Fitop #ad - Teplotu barvy lze měnit od 2700 k do 6500 k, aby se vytvořilo studené bílé a teplé bílé světlo. Rovky pro dodatečné osvětlení– led žárovky alexa 4, 9 w 470 lm, což odpovídá 50w žárovce. Rychlejší a stabilnější spojení– chytrá led žárovka aktualizovala způsob připojení, celý proces je řízen během 30 sekund.

Není nutný rozbočovač. Mohou být pomocí stejných příkazů můžete ovládat několik inteligentních žárovek současně. Hlasové ovládání a dálkové ovládání pomocí aplikace přes aplikaci– alexa žárovka g45 je kompatibilní s hlasovými asistenty alexa a google assistant pro hlasové ovládání pouze 2, nemusíte vstávat, 4 GHz WiFi. Jas chytré žárovky je nastavitelný od 1 % do 100 %, aby chránila vaše oči a splnila vaše každodenní potřeby.

Chytrá žárovka může být dálkově ovládána přes mobilní aplikaci Fitop APP, abyste světlo zapínali a vypínali. Naplánujte si osvětlení doma předem, po který se má WiFi lampa zapnout nebo vypnout, abyste se nemuseli bát návratu do tmavé místnosti a ušetřete na účtu. Lampa alexa mění barvu podle hudby, kterou mikrofon rozpozná. Chytré žárovky se používají pouze jako dodatečné osvětlení ne jako hlavní osvětlení a mohou sloužit jako osvětlení nočního stolku.
ZnačkaFitop #ad
VýrobceFitop #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluEBE-BGW506-4.9WE27
ModelkaEBE-BGW506-4.9WE27

7. SSC-LUXon

#ad

Siri & Google – žárovka WLAN stmívatelná CCT 2200-5500K, SSC-LUXon Balení 2 ks smart E14 Filament Vintage svíčka LED kompatibilní s Alexou

#ad
SSC-LUXon #ad - Design led vintage filament žárovky s jantarovým skleněným tělem je nejen trendy, ale je také absolutně nadčasový. Generace. Echo, echo studio, echo show, Echo Dot, Google Nest nebo Appel Siri.

Všechny světelné zdroje eyla od ssc-luxon jsou kompatibilní s amazon Alexa Echo od 2. Led světlo smart home se snoubí s vintage designem – ovládejte ve svém domě světlo pomocí chytrého telefonu nebo hlasového příkazu přes WiFi. Rovka e14 nepotřebuje žádný bridge ani hub – jednoduše spárujte a ovládejte pomocí Wi-Fi 2, 4 Ghz a bezplatné aplikace Smart Life český jazyk nelze zaručit. Jednoduše otočte do objímky lampičky na noční stolek nebo lampu na psací stůl a díky nastavitelné barvě světla a jasu si užívejte nejkrásnější světelné atmosféry.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška4.72
Délka1.38
Hmotnost0.2
Šířka1.38
Číslo dílu2590
Modelka2590

8. Fitop

#ad

Wi-Fi žárovka LED kompatibilní s Alexa/Google Home, Fitop Chytrá žárovka Alexa E27, stmívatelná, 9 W, 2, není nutný rozbočovač, teplá bílá studená bílá a vícebarevná žárovka, ovládání pomocí aplikace

#ad
Fitop #ad - 16 milionů barev & 8 scén-e27 wifi led žárovka s 16 miliony barev. Zapnutí/vypnutí, takže světla můžete ovládat pouze hlasem, stmívání / zesvětlení nebo výběr scén pro vaše osvětlení. Existuje několik scénických režimů, které odpovídají vašim požadavkům na osvětlení míčů, her a jiných scénářů.

Biologické rytmy a skupinová kontrola e27 smart led lampa má funkce časování a biorytmie, pomocí kterých lze světlo automaticky zapnout nebo vypnout v závislosti na přednastaveném čase, jasu a teplotě barvy. Pokud narazíte na problémy, ohlaste se prosím přímo u aplikace nebo nás kontaktujte. Nebojte se spát v temné noci. S nejnovější světelnou technikou nevznikají během používání žádné zvuky. Teplotu barvy lze měnit od 2700 k do 6500 k, večeří, čímž se vytvoří studené bílé a teplé bílé světlo.

Jas a barvu nastavíte nastavením světla pomocí bezplatné aplikace "fitop". Rovka s hlasovým ovládání-fitop e27 alexa je kompatibilní s hlasovými asistenty alexa a google assistant, zapněte světlo". B. Používejte pouze síť 2, změňte chytrou lampu na žlutou" nebo "OK Google, např. Lampa e27 wlan alexa mění barvu podle hudby, filmy, učiní váš domov kreativnějším a propůjčuje mu osobnost, čtení nebo hry.
ZnačkaFitop #ad
VýrobceFitop #ad
Výška2.36
Délka4.21
Hmotnost0
Šířka2.36
Číslo díluBA60H-W0080-RCBW-E7
ModelkaBA60H-W0080-RCBW-E7

9. ANTELA

#ad

Není nutný rozbočovač, 2 ks, ANTELA Žárovka Alexa E14 LED Smart WLAN stmívatelná žárovka RGB 16 milionů barev 2700 – 6500 K, hlasové ovládání, kompatibilní s Google Home, dálkové ovládání

#ad
ANTELA #ad - Rgb & studená bílá a teplá bílá led žárovky mají 16 milionů barev a mohou být studené bílé 2700 k – teplá bílá 6500 K. Když usnete, rozsvítí se ranní světlo, 5 w odpovídá 50 W, lampa se automaticky vypne, můžete se probudit v měkkém světle.

Hlasové ovládání přes alexa Žárovka alexa funguje s amazon alexa a Google Home. Režim hudby světlo žárovky e14 se mění podle rytmu hudby. Nastavení času a úspora energie nastavuje několik plánů pro listování světla podle potřebného času. Můžete přizpůsobit světlo a vytvořit nejvhodnější barevný prostor. Dálkové ovládání přes aplikacijednoduše použijte aplikaci "smart life" nebo "tuYA Smart" pro dálkové ovládání všech chytrých žárovek.

Lze jej nainstalovat jednoduchým otočením. Perfektní pro večírky. Pomocí spínače můžete ovládat jas a barvu inteligentní WiFi žárovky pomocí hlasu. 4, ušetřete 90 % energie. Snažíme se vám nabídnout pohodlný životní styl. Snadná instalace wlan žárovka e14 je k dispozici pouze pro sítě 2, 4 GHz a nevyžaduje žádný zdvih.
ZnačkaANTELA #ad
VýrobceANTELA #ad
Výška4.33
Délka1.46
Šířka1.46
Číslo díluSmart-LB201WF5-4.5W
ModelkaSmart-LB201WF5-4.5W

10. Fitop

#ad

Hlasové ovládání,, ovládání přes aplikaci, stmívatelná žárovka 4,9 W, kompatibilní s Alexa/Google Home, 470 lm + 2700 – 6500 K+RGB, Fitop Chytré žárovky Alexa, E14 Wlan LED žárovky, 16 milionů barev

#ad
Fitop #ad - Zapnutí/vypnutí, zapněte světlo". Lampa e14 wlan alexa mění barvu podle hudby, vhodná pro rodinné oslavy, čtení nebo hry. Jas a barvu nastavíte nastavením světla pomocí bezplatné aplikace "fitop". Nebojte se spát v temné noci. Smart žárovky s funkcemi skupinového ovládání můžete ovládat několik inteligentních žárovek současně pomocí stejných příkazů.

Můžete například říci "alexa, změňte chytrou lampu na žlutou" nebo "OK Google, 4 GHz. Etří až 85 % energie. S nejnovější světelnou technikou nevznikají během používání žádné zvuky. Používejte pouze síť 2, stmívání / zesvětlení nebo výběr scén pro vaše osvětlení. Existuje několik scénických režimů, které odpovídají vašim požadavkům na osvětlení míčů, her a jiných scénářů. Teplotu barvy lze měnit od 2700 k do 6500 k, večeří, čímž se vytvoří studené bílé a teplé bílé světlo.

Ovládání biorhytem a skupinou led žárovka e14 smart led má funkce časování a biorytmie, pomocí kterých lze světlo automaticky zapnout nebo vypnout v závislosti na přednastaveném čase, jasu a teplotě barvy. B. Nastavení jasu a stmívání hudby – jas stmívatelné žárovky lze nastavit od 1 % do 100 %, filmy, kterou mikrofon rozpozná, učiní váš domov kreativnějším a propůjčuje mu osobnost, aby splňoval vaše požadavky na jas a chránil vaše oči. Pokud narazíte na problémy, ohlaste se prosím přímo u aplikace nebo nás kontaktujte.
ZnačkaFitop #ad
VýrobceFitop #ad
Výška1.7
Délka4.5
Hmotnost0.18
Šířka3.18
Číslo díluC37-PA-WIFILIC-TY-RGBCW 4.9W 230V
ModelkaE14