Top 10 WSKEN Glas S24 Ultra – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZINFANDEL

#ad

Kompatibilní se senzorem otisků prstů, pancéřová fólie ochranná fólie, ochranná fólie fotoaparátu, 3 kusy HD ochranná fólie na displej, ZINFANDEL Galaxy S24 Ultra pancéřová ochrana sklo, tvrdost 9H

#ad
ZINFANDEL #ad - Snadná instalace přesný střih a design, automatické upevnění na obrazovku, bez stresu a bez bublin. Snadná instalace jednoduchá instalace a perfektní tvar. 9h odolný proti poškrábání ultra odolný, nárazuvzdorný do 9h je dostatečně silný, aby byl váš Samsung Galaxy S24 Ultra chráněn před kapkami, prasklinami a poškrábáním.

Kompatibilní modelochranná fólie na displej je speciálně pro samsung Galaxy S24 Ultra, ochranná fólie na displej zanechává malou mezeru a je perfektně kompatibilní s pouzdrem na mobil, aby poskytovala maximální pokrytí obrazovky. Rychle rozpozná rozpoznání obličeje.

Zachovejte si dlouhou životnost a trvanlivost a zároveň zabraňte, aby se ochranná fólie na displej uvolnila. Zachovejte si dlouhou životnost a trvanlivost a zároveň zabraňte, aby se ochranná fólie na displej uvolnila. Vysoké rozlišení vysoká propustnost světla, nízký odraz, vysoké rozlišení a vysoká transparentnost, reakce na dotyk je citlivější a barva realističtější.
ZnačkaZINFANDEL #ad
VýrobceZINFANDEL #ad
Výška0.5
Délka4.72
Šířka2.36
Číslo díluZINFANDEL
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra

2. TEXRAM

#ad

Für Samsung Galaxy S24 Ultra Schutzfolie Panzer-glas 2+1 Pack Kameraschutzfolie, 9H Härte 3D transparentes HD-Glas Full Coverage Fingerabdruck entsperren Displayschutzfolie für S24 Ultra

#ad
TEXRAM #ad - Wenn sie nicht vollständig zufrieden sind, senden Sie uns eine E-Mail, wir werden sofort antworten und wir werden unser Bestes versuchen, Ihnen zu helfen. Wir bieten sowohl galaxy s24 ultra displayschutzfolie als auch Galaxy S24 Ultra Kameraschutz, um Ihr Handy vollständig zu schützen. Verwenden sie ihr handy, zögern sie nicht, um den QR-Code auf dem Paket zu scannen, um das Installationsvideo zu erhalten.

Ultra clear & high transparencydie samsung displayschutzfolie schützt ihr telefon mit hoher Transparenz und verspricht volle Kompatibilität mit Touchscreen-Empfindlichkeit. Obwohl die modelle unterschiedlich sind, einschließlich Fingerabdruck-Entriegelungsprobleme, ist die Installationsmethode die gleiche. 99 % hd-klarer displayschutz mit hochauflösender, transparenter Folie und maximaler Auflösung, die die helle und farbenfrohe Bildqualität beibehält. Anti-fingerabdruck, wird nicht durch Feuchtigkeit abfallen, sicherer als weiche Folie. Wenn sie irgendwelche Fragen haben, uns zu kontaktieren.

Lebenslange garantie: für jedes von texram verkaufte produkt werden wir ihnen eine 365-Tage-kostenlose Garantie und Rückerstattungsservice bieten. Einfache installationvor der installation sehen sie sich bitte die aufnahmen von videos anderer verwandter Produkte mit Präzisions-Montageklammern an. Ausschließlich kompatibel mit samsung galaxy s24 ultradie perfekte glas-displayschutzfolie für das Samsung Galaxy S24 Ultra, passt nicht für andere Modelle. Hohe qualität gehärtetes glas, die qualität ist besser als gewöhnliche gehärtete Folie, um die Sicherheit des Bildschirms zu gewährleisten und Stöße wie Tropfen und Treten.
ZnačkaTEXRAM #ad
VýrobceTEXRAM #ad
Výška0.5
Délka7.09
Šířka2.76

3. HidWee

#ad

HidWee Ochranná fólie kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra pro pancéřové sklo s pomůckou pro umístění rámu, tvrdost 9H proti, 3 kusy ochranné fólie na displej a 3 kusy ochrany fotoaparátu

#ad
HidWee #ad - Nerozbitná ochrana obrazovky před poškrábáním a vysokým nárazem. Snadná instalace: tato pancéřová fólie je kompatibilní se samsung galaxy s24 ultra. Kompatibilní model: 3 x ochranné sklo a 3 x ochrana kamery a polohovací pomůcka pro nastavení rámu. Tím je zajištěno, že obrazovka reaguje rychle a 100% přesně se dotýká obrazovky.

Vše, co potřebujete pro instalaci, podrobný návod k použití. Tím zapomenete na existenci ochranné fólie na displej. Byl vyvinut speciálně pro kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra a nabízí maximální ochranu fotoaparátu a obrazovky. Vysoká citlivost: tloušťka tvrzeného skla činí pouze 0, 33 mm a povrch má oleofobní vrstvu, která může během každodenního používání redukovat zbývající otisky prstů a olejové skvrny. Hydrofobní a oleofobní vrstva chrání před otisky prstů a jinými skvrnami a usnadňuje čištění ochranného skla.

Dný prach, najdete ve stávající sadě: čisticí hadříky, žádné otisky prstů, nálepky na prach, žádné bubliny. Ultra čistá průhlednost: 99, 99% hd pancéřové ochranné sklo kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra zajišťuje realistický obraz a podtrhuje stereofonní smysl. S pomůckou pro umístění je velmi snadná instalace. Tvrdost 9h a oleofobní povrchová úprava: vyrobeno z kvalitního 9h tvrzeného skla, které je odolné proti poškrábání.
ZnačkaHidWee #ad
VýrobceHidWee #ad
Výška0.5
Délka6.97
Šířka4.37
Číslo díluSG-S24 Ultra-3+3+DWK
ModelkaSG-S24 Ultra-3+3+DWK

4. UniqueMe

#ad

UniqueMe Pancéřová fólie pro Samsung Galaxy S24 Ultra ochranná fólie, instalace odolná proti bublinám, 2 kusy 7H PET Samsung S24 Ultra ochranná displej,podpora ID otisku prstu3D plné pokrytí

#ad
UniqueMe #ad - Jedinečný instalační nástroj pancéřová fólie uniqueme se dodává s jedinečným instalačním nástrojem, který umožňuje rychlou a stabilní instalaci bez bublin. Snášenlivost ochranná fólie na displej uniqueme je precizně řezána laserem a pokrývá všechny hrany a rohy samsung galaxy S24 Ultra, aby byla efektivně chráněna před prachem a nečistotami.

Upozornění: tato ochranná fólie není tvrzené sklo, nýbrž pancéřová fólie. Tento nástroj zajišťuje nejen efektivní umístění, ale také výrazně prodlužuje životnost pancéřové fólie. 7h pet materiál 3d plné krytí a vysoká přilnavost. Funkce samoléčení uniqueme vyvinula nejnovější technologii samoléčení pro samsung galaxy s24 ultra, která dokáže automaticky opravit škrábance, nárazy a promáčknutí během 24 hodin. Speciální pet materiál dodává hydrofobní a oleofobní vrstvu, která zabraňuje oleji na otisky prstů a udržuje obrazovku po mnoha dotycích čistou a svěží.

S pet materiálem 7h si užijete optimální ochranu, ale také kompletní 3D krytí, aniž byste ovlivnili trvanlivost a reakční schopnost. Naše ochranná fólie na displej nabízí nejen přesný tvar, které déle drží na obrazovce a nabízí lepší odolnost proti nárazům ve srovnání s běžnými ochrannými fóliemi. Ultra rozpoznání otisků prstů uniqueme 7h pet screen protector má jemně leštěný povrch s nano flat a protiskluzovou průhlednou vrstvou pro podporu rozpoznávání otisků prstů na Samsung Galaxy S24 Ultra.
ZnačkaUniqueMe #ad
VýrobceUniqueMe #ad
Výška0.5
Délka6.93
Šířka3.47
Číslo díluUM2SamS24UltraPETGQM084
Modelka✅Samsung Galaxy S24 Ultra

5. L K

#ad

Automatická instalace odolná proti poškrábání pro Samsung S24, 2 kusy fólie z tvrzeného skla s vysokým rozlišením + 2 kusy ochrany fotoaparátu, LK pro Samsung Galaxy S24 Ultra pro pancéřové sklo

#ad
L K #ad - Rozlučte se s nepříjemnými nedostatky a vychutnejte si křišťálově čistou obrazovku. Buďte si jisti, 2 kusy ochranných fólií na displej z tvrzeného skla, že v případě potřeby obdržíte rychlou opravu nebo výměnu. To zajišťuje bezkonkurenční odolnost proti rozbití a trvanlivost a vytváří druhou robustní obrazovku pro váš nový Galaxy.

Průmysl č. Auto-dust-instalace instalace ochranné fólie displeje na váš samsung galaxy s24 ultra 2024 5g 6, odstraňování prachu a absorpce je instalace snadná a trvá jen několik sekund, aniž by došlo k tvorbě bublin nebo prachu, 8 palců nebyla nikdy tak snadná. Hd & smooth touch ochrana displeje je vysoce transparentní a nabízí 99, 99 %. Můžete si být jisti, že váš s24 ultra je chráněn před náhodným pádem a poškrábáním. 1 ochrana 2024 nová pokroková 9h ochrana displeje z tvrzeného skla pro váš samsung galaxy s24 ultra, aby se zabránilo popraskání hran, speciálně vyvinutá, maximální pokrytí telefonu při současném zachování přívětivosti pouzdra.

Díky naší inovativní technologii automatického polohování, 100% úspěšnost. Vynikající zákaznická podpora lk se snaží nabídnout cenově výhodnou ochranu kolem dokola a nabízí zážitek z nakupování z jednoho zdroje, abychom vám nabídli neomezenou podporu a zajistili, že jsme zde, 2 kusy ochranných fólií na objektiv fotoaparátu a kompletní sadu instalačních nástrojů pro S24 Ultra 2024. Nerozbitná podle vojenského standardutato ochranná fólie na displej pro samsung galaxy s24 ultra 2024 je vyrobena z tvrzeného skla top 9h, který se díky své odolnosti proti prasknutí, poškrábání a opotřebení často používá ve vzduchu a vesmíru i ve vojenské oblasti.
ZnačkaL K #ad
VýrobceLϟK #ad
Výška0.5
Délka9.99
Šířka4.01
Číslo díluLKDE-Galaxy S Ultra 2024-screen 2+2
Modelkas24 ultra screen protector
Záruka1

6. IHEX

#ad

Podpora ID otisku prstů, IHEX Galaxy S24 Ultra pancéřová ochrana sklo, pancéřová fólie ochranná fólie pro Samsung Galaxy S24 Ultra, tvrdost 9H, 3 ochranná fólie na displej a 2 ochranná fólie na kameru

#ad
IHEX #ad - Vodu a olej lze velmi snadno setřít. Odpovíme vám e-mailem do 24 hodin, abychom vám pomohli vyřešit vaše pochybnosti. Odolnost vůči vodě a olejůmhydrofobní vrstva odolná vůči oleji může zabránit vodě.

Zajistěte příjemný zážitek ze sledování a doteku, jako kdybyste používali svou holou obrazovku. Super silná ochranaochranné sklo na displej odolné proti poškrábání a nárazům je nejsilnější, jaké jsme kdy používali – chrání váš displej před nepříjemnými škrábanci nebo prasklinami a je mnohem odolnější než jednoduchá fólie na displej. Kvalitní servispokud máte dotazy během nákupu nebo po prodeji, můžete se na nás obrátit.

Kompatibilitanaše ochranná fólie na displej a ochrana fotoaparátu jsou určeny pouze pro Samsung Galaxy S24 Ultra 5G, ne pro jiné modely. Ultra jasná a citlivá s vysokou propustností světla zachovává ochranná fólie původní kvalitu fotografií a videí. Udělejte z telefonu zcela nový.
ZnačkaIHEX #ad
VýrobceIHEX #ad
Výška0.5
Délka4.72
Šířka2.36
Číslo díluIHEX
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra

7. ESR

#ad

Ultratenké tvrzené sklo s hliníkovou hranou, 1, ESR pro Samsung Galaxy S24 Ultra ochrana fotoaparátu, odolné proti poškrábání, Galaxy S24 Ultra vhodné pro obaly, individuální ochranné fólie na čočky

#ad
ESR #ad - Jednoduchá instalace: dodávaná pomůcka pro vyrovnání a čisticí sada dělají z aplikace bez bublin hračkou, zatímco je můžete pomocí nástroje na odstranění bez problémů sundat. Křišťálově čisté fotografie: ultra vysoká transparentnost těchto ochranných fólií na fotoaparát galaxy s24 Ultra zajišťuje, protože individuální design čoček zajišťuje, že původní kvalita obrazu vašich fotografií zůstane zachována, že váš blesk zůstane nezakrytý a perfektně funguje.

Kompletní zákaznická podpora: podrobná videa o nastavení a časté dotazy, komplexní 12měsíční záruka, celoživotní podpora a personalizovaná pomoc. Kompatibilita: pouze pro Samsung Galaxy S24 Ultra.

Součástí dodávky je: 1 sada s 5 jednotlivými ochrannými fóliemi na čočky, návod na vyrovnání, čisticí sada, nástroj na odstranění a příručka český jazyk nelze zaručit. Ochrana proti vojenské normě: každá jednotlivá ochrana čočky je vyrobena z kvalitního tvrzeného skla, aby byla vaše kamera chráněna před silnými pády a současně poskytuje silnou odolnost proti poškrábání proti běžným tvrdým a ostrým předmětům.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.5
Délka27.67
Šířka17.28
Číslo díluESR

8. ivoler

#ad

černá, ivoler Ochrana fotoaparátu kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Ultra kamerovou ochrannou fólií, HD sklo hliník okraj odolný proti poškrábání čočka fotoaparátu ochrana displeje pro Samsung Galaxy S23 Ultra

#ad
ivoler #ad - Materiál výrobku vyrobeno z kvalitního kompozitního materiálu s lepidlem bez bublin, vybavené ochranou objektivu fotoaparátu z hliníkové slitiny, silná ochrana vaší čočky. Individuální a hd jas 5 kusů ochranné fólie na samsung galaxy s23 ultra 9h s tvrdostí objektivu, každý kus byl samostatný, nemá žádný vliv na blesk, originální pixely obrázků a videí zůstávají zachovány.

Není vhodné pro samsung Galaxy S23/S23 Plus. Ochrana proti poškrábání perfektní odolnost proti poškrábání, ochrana proti nárazům. Lepší odolnost proti poškrábání chrání zvednutý objektiv fotoaparátu před oděrem a poškrábáním nožů, klíčů a jiných ostrých předmětů.

Obsahuje balení obsahuje 5 kusů individuálních kroužků na zakrytí kamery, má instalační přihrádku, snadná instalace, jednoduše přitlačte a vyjměte přihrádku. Kompatibilita speciálně pro samsung galaxy S23 Ultra kamerový smartphone. Hliníková slitina aviation z tvrzeného skla.
Značkaivoler #ad
VýrobceiVoler #ad
Výška0.5
Délka2.57
Šířka1.52
Číslo díluCPA-SPWIFCA-00094

9. WSKEN

#ad

WSKEN Ochrana fotoaparátu kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra 5G kamera ochranné sklo, HD tvrzené kovové sklo kamera ochranná fólie na displej fólie, tvrdost 9H odolná proti poškrábání bez bublin

#ad
WSKEN #ad - Wsken volí 9h tvrzené sklo a 99, efektivně blokují a filtrují ultrafialové paprsky, 99% optickou propustnost světla, neovlivňují kvalitu fotografie. Vysoké rozlišení: kryt kamery byl vyvinut pouze pro telefon. Ultra hd shotting pixel, žádná mlha, žádné modré světlo není způsobeno při použití blesku.

Dlouhá životnost, účinně chrání objektiv, poškrábáním a nárazy v každodenním životě. Wsken foucus na galaxy příslušenství vážně. S24 ultra příslušenství: není vhodné pro s24 a s24+plus. Vhodné pro téměř kryt telefonu. Technologie af anti-fingerprint s oleofobním povrchem obrazovky chrání před potem a zbytky oleje z otisků prstů, s maximální ochranou před poškrábáním, nerozbitné proti otiskům prstů: WSKEN Upgrade 9H tvrdost tvrzené sklo s leteckým hliníkovým kovovým kroužkem ochrana fotoaparátu, snadno se nerozbije, zlepšuje viditelnost obrazovky.

Před nákupem potvrďte model svého telefonu. Upgrade hliníkové slitiny kov s 9h nerozbitným tvrzeným sklem, design pro Galaxy S24 Ultra 5G fotoaparát ochrana objektivu, kompatibilní s 99% pouzdrem. Jedinečný design naší ochrany čoček přesně a bezpečně zapadne na místo. Chraňte svůj objektiv a udělejte z něj personalizovanou dekoraci. Neovlivňuje fotografování ani v noci: vyrobeno z vylepšené antireflexní technologie ar a funkce nočního snímku, žádné zbytky, která zásadně řeší problém se zdrojem fotografování.
ZnačkaWSKEN #ad
VýrobceWSKEN #ad
Výška0.5
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluCA-jtgS24U01
ModelkaGalaxy S24 Ultra

10. WSKEN

#ad

Tvrdost 9H odolná proti poškrábání bez bublin, WSKEN Ochrana fotoaparátu kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra 5G kamera ochranné sklo, HD tvrzené kovové sklo kamera ochranná fólie na displej fólie

#ad
WSKEN #ad - Wsken volí 9h tvrzené sklo a 99, efektivně blokují a filtrují ultrafialové paprsky, 99% optickou propustnost světla, neovlivňují kvalitu fotografie. Wsken foucus na galaxy příslušenství vážně. Ultra hd shotting pixel, žádné modré světlo není způsobeno při použití blesku. S24 ultra příslušenství: není vhodné pro s24 a s24+plus.

Upgrade hliníkové slitiny kov s 9h nerozbitným tvrzeným sklem, design pro Galaxy S24 Ultra 5G fotoaparát ochrana objektivu, kompatibilní s 99% pouzdrem. Technologie af anti-fingerprint s oleofobním povrchem obrazovky chrání před potem a zbytky oleje z otisků prstů, účinně chrání objektiv, zlepšuje viditelnost obrazovky. Dlouhá životnost, snadno se nerozbije, s maximální ochranou před poškrábáním, nerozbitné proti otiskům prstů: wsken upgrade 9h tvrdost tvrzené sklo s leteckým hliníkovým kovovým kroužkem ochrana fotoaparátu, poškrábáním a nárazy v každodenním životě.

Vhodné pro téměř kryt telefonu. Vysoké rozlišení: kryt kamery byl vyvinut pouze pro telefon. Před nákupem potvrďte model svého telefonu. Neovlivňuje fotografování ani v noci: vyrobeno z vylepšené antireflexní technologie ar a funkce nočního snímku, žádná mlha, žádné zbytky, která zásadně řeší problém se zdrojem fotografování. Jedinečný design naší ochrany čoček přesně a bezpečně zapadne na místo. Snadná instalace bubble free alignment: snadná instalace a žádné bubliny nebo mlha.
ZnačkaWSKEN #ad
VýrobceWSKEN #ad
Výška0.5
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluCA-jtgS24U03
ModelkaGalaxy S24 Ultra