Top 10 Apple Home Kit – Rádiové nástěnné vysílače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Onvis

#ad

Stmívač a dálkové ovládání, Onvis Thread Smart Button for Apple HomeKit, 5tlačítkový rádiový spínač, bez můstku, vypínač světla, Bluetooth inteligentní tlačítko, individuálně nastavitelné scény

#ad
Onvis #ad - A každý knoflík má na svém povrchu fluorescenční body, takže i ve tmě víte, který knoflík ovládá které zařízení. Ovládání odkudkoliv – pomocí tlačítek onvis pro zapnutí a vypnutí můžete zcela jednoduše ovládat více inteligentních žárovek, ať už jste doma, inteligentních světelných spínačů a dalších zařízení Smart Home.

100% ochrana soukromí uživatelů. Zapněte a vypínejte elektronická zařízení odkudkoli přes aplikaci Apple Home nebo aplikaci Onvis Home, v kanceláři nebo na dovolené. K vašim osobním údajům nikdy nepřistupujeme, ukládáme je nebo zpracováváme. Díky magnetickému držáku nebo opakovaně použitelnému lepicí zadní straně připevněte na lednici. Snadná instalace – onvis hs2 tlačítka spínání lze použít jako bezdrátový vypínač světla a ruční dálkové ovládání.

Ovládání více zařízení – s 5 různými tlačítky, lze ovládat až 15 různých zařízení nebo je nastavit, dvojité a dlouhé kliknutí, každá s citlivostí na jedno tlačítko, abyste mohli ovládat své scény Apple HomeKit a usnadnit automatizaci Smart Home pouhým jedním kliknutím. Bezpečnost a ochrana dat – onvis smart button prošly certifikací apple. Upozornění: thread network vyžaduje HomePod mini nebo AppleTV4K 2021 jako hraniční router. Místní inteligence a přímá komunikace bez můstku nebo cloudu.
ZnačkaOnvis #ad
VýrobceOnvis #ad
Výška0.98
Délka2.36
Hmotnost0.14
Šířka2.36
Číslo díluHS2
ModelkaHS2

2. meross

#ad

Meross Mini Wi-Fi zásuvka, funguje s Apple HomeKit, 10 A, není nutný rozbočovač, chytrá zásuvka s hlasovým ovládáním a dálkovým ovládáním aplikací, WiFi chytrá zásuvka s časovačem, balení po 4 kusech

#ad
meross #ad - Hlasové ovládání chytrá zásuvka funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, zapnutí nebo vypnutí Wi-Fi zásuvky pomocí hlasu je pohodlné a rychlé a uvolní vám ruce. Pokud se používá pouze doma, není nutné žádné zařízení pro rozbočovač. Patentové číslo výrobku: 008487961-0001.

Funguje s homekitmini wifi zásuvku lze ovládat přes siri nebo jakýkoli jiný přístroj s apple homekit ios 13 nebo vyšší. Pro dálkové ovládání siri je nutný domácí rozbočovač. Spojení je stabilní. Dálkové ovládání pomocí aplikace meross pomocí aplikace meross lze Smart Home Plug ovládat kdekoli pomocí sítě není nutný rozbočovač pro aplikaci meross App. Když jste doma, můžete svá chytrá zařízení ovládat přes aplikaci meross, i když je router odpojen od internetu, pokud je chytrá zásuvka a váš mobilní telefon stále připojeny ke stejné Wi-Fi.

Podpora funkce východu a západu slunce a odpočítávání. Inteligentní zásuvka se při západu slunce a východu slunce automaticky zapne nebo vypne a dokonale se přizpůsobí vašemu časovému pásmu a ročnímu období. Mini velikost a offline ovládání mini wifi zásuvka šetří více místa a pohodlně se nosí. Asový plán a sunrise/sunsetČasový plán se nastavuje v aplikaci, zásuvka s časovým spínačem wlan se automaticky zapne nebo vypne podle plánu.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška2.13
Délka2.2
Šířka2.2
Číslo díluMSS110HKQUA(EU)
ModelkaMSS110

3. nooie

#ad

Kompatibilní s Alexa, WiFi zásuvka s časovačem, Wi-Fi zásuvka, Google Home, funguje s Apple HomeKit, 10 A, balení 4 ks, pouze 2,4 GHz, chytrá zásuvka s hlasovým ovládáním a dálkovým ovládáním

#ad
nooie #ad - Smart home" je nejen zábava, ale také užitečná. Asový plán a funkce časovače: s funkcí časového spínače chytré zásuvky můžete zabránit tomu, aby vaše zařízení nebylo zbytečně zapnuto a tím ušetříte zbytečný proud. Jednoduše je zastrčte, otevřete bluetooth a připojte je k vaší síti 2, 4 GHz WLAN a začněte ovládat svá zařízení.

Hlasové ovládání: wifi zásuvka funguje s apple home, pomocí hlasových příkazů můžete zapnout nebo vypnout zařízení, alexa a google Home, která jsou spojena s chytrou zásuvkou. Rychlé nastavení: nastavení wifi zásuvky alexa je rychlé a snadné. Ovládání smart life app: zásuvka homekit ovládejte osvětlení vašeho domu na dálku a nastavujte pravidelné časové plány pro televizory, kávovary, zvlhčovače vzduchu atd.

Monitorování spotřeby energie: chcete vědět, kolik elektřiny spotřebují jednotlivá zařízení ve vaší domácnosti? Zásuvka WLAN HomeKit zaznamenává každodenní spotřebu proudu zásuvky a optimalizuje tak vaši spotřebu energie. 12měsíční zákaznický servis: pokud narazíte na problémy, kontaktujte tým Nooie. Všechny problémy za vás kdykoli vyřešíme. Tím snížíte náklady na elektřinu a přispějete k ochraně životního prostředí.
Značkanooie #ad
Výrobcenooie #ad
Výška3.24
Délka2.17
Šířka2.17
Číslo díluNSP11Pro-4
ModelkaNSP11Pro-4

4. Refoss

#ad

Kompatibilní s Apple HomeKit, relé modul, 4 kusy, 1 rychlostní vypínač světla, Alexa a Google Home, Refoss Mini Wi-Fi relé spínač, 2,4 GHz, 250 V, 10 A

#ad
Refoss #ad - Jednoduše postupujte podle pokynů v příručce, abyste mohli svůj běžný spínač inteligentní. Hlasové ovládání: spínač můžete ovládat hlasovým ovládáním, např. C. B. Wi-fi spínací relé se snadno instaluje a ovládá.

Přes aplikaci můžete zkontrolovat, zda jsou spínače otevřené nebo zavřené. Dálkové ovládání přes aplikaci: wi-fi spínač pracuje s alexa, google home a apple homekit. Chytrý spínač vyžaduje neutrální vodič. Toto spínací relé je vhodné pro 1 kanálový spínač a může zapínat a vypínat pouze napájení jednoho vedení. Můžete například naprogramovat lampu tak, zda jste přístroj vypnuli. Hey siri, zapněte spínač v kuchyni".

Nemusíte si dělat starosti, abyste svůj domov jednoduše učinili chytřejším. Můžete jej jednoduše zkontrolovat a ovládat z kanceláře, kavárny nebo na cestách. Dvě možnosti: vaše zařízení můžete ovládat nejen přes spínač, ale také přes aplikaci. Upozornění: a. B. Plánování: můžete použít časovač a automatické nastavení, aby se zapnula ve 22:00 a vypnula se v 8:00
ZnačkaRefoss #ad
VýrobceRefoss #ad
Výška0.75
Délka1.97
Hmotnost0.3
Šířka1.81
Číslo díluMSS810HKQUA(UN)-Refoss
ModelkaMSS810

5. meross

#ad

Spínací hodiny a hlasové ovládání, spínač chytrých žaluzií vyžaduje nulový vodič, 1 ks, Google Home, kompatibilní se Siri, Alexa, Alexa, meross Wi-Fi roletový spínač funguje s roletami Homekit

#ad
meross #ad - Inteligentní roletový spínač je vyroben z PC ohnivzdorného materiálu a má bezpečnost a kvalitu. Například: wifi roletový spínač se zapne v sobotu v 10:00 hodin a vypne 18:00 hodin. Asový plán a nastavení času: spínač žaluzie můžete nastavit tak, aby se automaticky zapnul a vypnul.

Rozměry spínače jsou 8 × 8 × 3, 5 cm. Hlasové ovládání: "siri, otevři žaluzie. Roletový spínač lze používat s HomeKit, Alexa, Google Assistant. 2022 modernizovaná verze procento řízení a automatické kalibrace: funkce automatické kalibrace může z běžného motoru nap / stop vytvořit inteligentní motor s přesným řízením v procentech 1 % – 100 %.

Nutný nulový vodič: wi-fi roletový spínač potřebuje pro instalaci neutrální vodič. Bezpečnost a servis: pozor: je nutný neutrální drát. Tato funkce byla přidána v aktualizované verzi 2022. Ochrana proti přetížení. Nabízíme vám celoživotní online podporu. Můžete použít aplikaci meross pro nastavení polohy role pro pohodlnější světlo.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška1.38
Délka3.15
Šířka3.15
Číslo díluMRS100
ModelkaMRS100

6. meross

#ad

Hlásič požáru se spínačem zvuku a funkcí vlastního testu, testováno podle DIN EN 14604, vhodný do ložnice, Meross WLAN hlásič kouře / hlásič požáru s rozbočovačem, funguje s Apple HomeKit

#ad
meross #ad - Další způsoby použití čekají na to, že vás odemkne. Maximální alarm 85 dB. Navíc existuje výstraha nízkého stavu baterie. Pokud je teplota příliš vysoká 54 - 70 °c, zazní pípání, aby vám to připomnělo. VarovÁnÍ prohlÁŠenÍ kouře v reálném čase – pokud jsou zjištěny vysoké teploty nebo hustý kouř, můžete včas obdržet informace o alarmu.

Detekce kouře a přehřátí – kromě rozpoznání kouře může také rozpoznat přehřátí. Kompatibilita s apple homekit ios 13 nebo vyšším a smartthings. Podporované ovládání přístroje přes aplikaci Meros a Apple Home Apple Watch / Apple TV / HomePod. Zapněte žárovku meros v chodbě domu, když se rozezní hlásič kouře. Současně ovládat senzory, termostatické ventily.

Uživatelé android používají aplikaci Meros na Android 6. 0 nebo vyšší. Hlásič kouře je testován podle en 14604, okamžitě se oznámí aplikace Meross nebo aplikace Apple Home. Spojování vzduchu – pokud alarm waln rozpozná kouř/vysoké teploty, detektory, poplašením alarmů připojených pod stejným zdvihem vám připomenou. I když nejste doma, en 61000, en 50130, certifikován společností Intertek a SGS.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška4.72
Délka1.46
Hmotnost0.53
Šířka4.72
Číslo díluGS559A
ModelkaGS559A

7. eufy Security

#ad

Noční vidění, bezpečnostní kamera s otočným sklonem, senzor pohybu, 2K monitorovací kamera pro vnitřní prostory, nekompatibilní s HomeBase, WLAN, eufy Security Solo IndoorCam P24, rozpoznání osob

#ad
eufy Security #ad - Pokročilé propojení: vnitřní kamera eufy je ideálně kompatibilní se sadou apple homeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Zcela jasné: 2k jasnost a rozlišení 1080p 1080p se sadou HomeKit zajišťují, že je každý snímek zaznamenán co nejpodrobněji.

Při otevření sady homekit musíte přístroj nejprve přidat do aplikace eufy Security a aktivovat. Jednoduše otočte objektiv horizontálně na 360° pro přesné zobrazení rohů nebo vertikálně nakloňte na 96°, abyste vše udrželi vertikálně v zorném úhlu. Inteligentní rozpoznávání osob: senzor s integrovaným rozpoznáním osob snadno odlišuje domácí zvířata od osob a spouští alarm pouze ve správný okamžik, kdy zaznamená rizikovou událost.

Inteligentní senzor pohybu: jakmile je v zorném poli detekován pohyb, kamera objekt ihned začne sledovat. Homekit je k dostání s aktualizací. Komunikace v reálném čase: díky integrované, oboustranné audio funkci lze díky bezpečnostní kameře kdykoli pozdravit nebo i rozkazovat a varovat.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceEufy #ad
Výška4.21
Délka2.97
Hmotnost0.66
Šířka2.97
Číslo díluT8410322
ModelkaT8410X

8. Aqara

#ad

Google, Apple Home, lokální rozpoznání obličeje a automatizace, 1080p FHD HomeKit Secure kamera, Aqara Chytrý domovní video zvonek G4 vč. zvonku, šedá barva, podporuje Alexa

#ad
Aqara #ad - Alternativně lze g4 připojit také na střídavý transformátor 12–24 V nebo 8–24 V stejnosměrný transformátor pro zajištění konstantního napájení. Vyžaduje micro sd kartu není součástí dodávky v kabelovém režimu. Kromě toho je podporován nejnovější bezpečnostní standard Wi-Fi WPA3 pro ještě lepší ochranu vašich dat.

G4 by se měl instalovat na verandu nebo v jiné stinné oblasti. Je možné lokální úložiště nas prostřednictvím protokolu Samba je nutná podpora micro SD karty a software kompatibilní se SMB. Cloudové úložiště založené na událostech až 7 dní včetně micro SD karet do 512 GB jsou podporovány a nejsou externě přístupné. Homekit, aby vaše data zůstala v bezpečí. G4 je jedinečná kamera s video dveřním zvonkem s lokální umělou inteligencí, Alexa, IFTTT jsou podporovány. Dlouhá životnost baterie: lze jej provozovat jak přes 6aa 1, 5 v baterie, 14 cm x 6, tak pro konstantní napájení také přes kabel dveřního zvonku.

Součástí dodávky je opakovač zvonku a podpora wpa3 wlan: díky dodávanému opakovači zvonku s hlasitým 95db reproduktorem může g4 společně s rozbočovači aqara nejen zaznamenat, která při vloupání, otřesech, ale také může zaznít hlasitou sirénu, co se děje na vaší verandě, úniku vody nebo jiných událostech zazní alarm gg. Domácí video zvonek homekit secure a lokální rozpoznání obličeje: propojte svůj domovní zvonek aqara g4 s apple homekit secure video, kterou lze použít pro výstrahy rozpoznání obličeje, google assistant, automatizaci a mnoho dalšího. Oznámení lze zasílat na vaše zařízení Apple.
ZnačkaAqara #ad
VýrobceLumi United Technology Co., Ltd #ad
Výška1.2
Délka5.57
Hmotnost0.36
Šířka2.56
Číslo díluSVD-C01
ModelkaSVD-KIT1

9. meross

#ad

S funkcí vypnutí zvuku a autotestu, testováno podle DIN EN 14604potřeba zdvih, Smart detektor kouře připojený k síti meross funguje s Apple HomeKit Hlásič požáru vhodný do ložnice

#ad
meross #ad - Díky tomu budete včas alamizováni, i když nejste doma. Navíc varuje při nízkém stavu baterie. Senzory, detektory, pípou všechny hlásiče, termostatické ventily. Jakmile je teplota příliš vysoká 54 – 70 °C, zazní pípnutí, které vás upozorní.

Uživatelé androidu používají aplikaci Meross v systému Android 6. 0 nebo vyšší. Zapněte žárovku meross na chodbě, když zazní kouřový alarm. Detektor kouře v reálném čase varování – aplikace meross nebo aplikace apple home jsou okamžitě informovány, jakmile budou rozpoznány vysoké teploty nebo hustý kouř. Detekce kouře a přehřátí – kromě rozpoznání kouře může tento detektor kouře také rozpoznat přehřátí. Domácí automatizace – nastavte spouštěče pro ovládání jiných zařízení meross v aplikaci Meross.

Alarm – jakmile detektor kouře waln rozpozná vysoké teploty, které jsou připojeny ke stejnému zdvihu. Jeden rozbočovač může současně ovládat až 16 zařízení Meross např. Podporované ovládání zařízení přes aplikaci Meross a Apple Home Apple Watch/Apple TV/HomePod. Kouřové hlásiče jsou testovány podle en14604, en61000, EN50130 a jsou testovány společností Intertek a SGS. Další způsoby použití čekají na odemknutí.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška1.57
Délka4.72
Hmotnost0.49
Šířka4.72
Číslo díluGS559A
ModelkaGS559A

10. Refoss

#ad

Refoss Chytrá zásuvka funguje s Apple HomeKit, Wi-Fi zásuvka, dálkové ovládání, chytrá zásuvka, WiFi zásuvka s časovačem, Refoss App, funguje se Siri, bílá, balení 4 ks, Alexa, Google

#ad
Refoss #ad - Zapněte například kávovar v 10 hodin ráno, odpočítávacími a opakujícími se úkoly, po 10 minutách vypněte toustovač a zásobte akvárium jednou za 10 minut kyslíkem. K dispozici je dokonce režim východu a západu slunce, při kterém se stojací lampa při západu slunce automaticky zapne – optická pochoutka.

Kromě toho se zamezuje nadměrné spotřebě energie, šetří energii a šetří životní prostředí. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Bezpečnost a záruční servis: zásuvky smart home jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu abs. Personalizované funkce časovače: zásuvku alexa může být vybavena časově řízenými, aby splnila individuální potřeby vás a vaší rodiny. I když jste na cestách nebo na dovolené, bezpečně a chráněně. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat běžná zařízení ve vašem domě. Efektivní hlasové ovládání: chytrá wi-fi zásuvka funguje s apple homekit, abyste světlo zhasli, dobrou noc" a světla zhasnou.

008373963-0001. Pokud ležíte v posteli a nechcete vstávat, že světlo před spaním vypnete. Pohodlné dálkové ovládání: chytrá zásuvka pro homekit může ovládat vaše domácí spotřebiče jedním kliknutím přes aplikaci, můžete vypnout proud jedním kliknutím přes aplikaci, bez nepříjemného zapínání a vypínání, takže si můžete užívat pohodlí domácí inteligence i bez Hue. To je opravdu cool! už se nemusíte obávat, Alexa, stačí jen říct "Hey Siri, Google Assistant a Refoss.
ZnačkaRefoss #ad
VýrobceRefoss #ad
Výška2.33
Délka2.64
Šířka2.64
Číslo díluRSS210HKQUA(EU)-Refoss
ModelkaMSS210