Top 10 Blumentopf 22cm Durchmesser – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. D'vine Dev

#ad

Zylinder, Keramik-Pflanztopf mit Ablaufloch und Untersetzer, 20,3 cm, rund, 94-O-M-7, Schwarz/gesprenkeltes Hellbraun

#ad
D'vine Dev #ad - Einfacher, eleganter und moderner zylindrischer, gerader runder Übertopf mit Untersetzer und Ablaufloch. Pflanztopf mit drainageloch, Netz-Drainagennetz und Kratzschutz im Lieferumfang enthalten. Mittlerer Übertopf: 20, 3 cm höhe, 1 cm durchmesser x 19, Schwarz und gesprenkeltes Hellbraun/Braun. Problemloser ersatz oder rückerstattung bei Schäden oder Problemen mit dem Paket oder Pflanztopf und Untersetzern. Passender keramik-Übertopf für den Innenbereich, Keramiktablett, Untersetzer inklusive. Schnelle und zufriedenstellende Auflösung.
ZnačkaD'vine Dev #ad
VýrobceD'vine Dev #ad
Výška8
Délka8
Hmotnost7.8
Šířka8

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 21 antracitová metalická 16023

#ad
Lechuza #ad - Dlouhodobého hnojiva jako drenážní vrstva pro optimální dávkování přívodu vody a živin. 18, ordinace nebo obchodní prostory rozměry: Ø 22 x 20 cm zásobník na vodu: 0, matný lak, UV odolný květináč z plastu, foyery, 5 cm.

Dné hromadění vody: kontrola množství náplně pomocí dodaných indikátorů hladiny vody, šroub na zem pro odtok přebytečné vody v dešti, vyjímatelná vložka na rostliny se stabilními rukojeťmi pro snadné přezimování nebo výměnu výsadby. Klasický, perfektní na každé ploše v domě nebo na zahradě, kulatý květináč z kolekce premium s vyjímatelnou vsadkou na rostliny, použití v samostatném uspořádání nebo ve skupině.

Made in germany: kvalitně zpracovaný, ideální pro obytné prostory, 8 l objem rostliny: 3 l použití na rostliny:. Rozsah dodávky: 1x lechuza classico premium ls 21, 5 cm, rozměry: 22 x 20, materiál: plast, vč. Zalévání méně často: snadné plnění nádrže pro samostatné zásobování rostlin vodou, LECHUZA-PON vč. Zavlažovacího systému a rostlinné vložky, 5 cm, vložka pro rostliny: Ø 18, zásobník vody: 0, 8 l.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.27
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo díluCharcoal - Metallic
ModelkaCharcoal - Metallic

3. Decorasian

#ad

Decorasian 3dílná sada kulatých pletených květináčů z mořské trávy s plastovou vložkou k osázení – 16 cm + 20 cm + 26 cm

#ad
Decorasian #ad - Květináče mají velikosti 16 × 14 cm, 20 × 17 cm, 26 × 24 cm, resp. Květináče decorasian z mořské trávy se vyrábějí udržitelně z obnovitelných surovin. Hrnec by neměl být neustále vystaven povětrnostním vlivům.

Při použití jako okrasný květináč může zachytit vytékající vodu. Přírodní materiál má přirozenou ochranu a lze jej bez problémů setřít. Květináče se hodí zejména jako okrasný květináč, ale také jako květináč. Díky plastové vložce lze květináč přímo osázet, resp. 34 × 31 cm. Jako nádoba na květiny v domě a také na terasu nebo balkon.

Perfektní pro každodenní použití jako koš na květiny v kuchyni, v koupelně, ložnici nebo také jako dekorace v celém domě. Vodní hyacintu se tento květináč hodí k vytvoření obzvlášť útulného, teplého klimatu a hodí se také k severskému stylu. Díky přirozenému vzhledu slámy, resp.
ZnačkaDecorasian #ad
VýrobceDecorasian #ad
Hmotnost4.63
Číslo díluDA-T0006
ModelkaDA-T0006

4. elho

#ad

Elho Greenville kulatý květináč 25 pro venkovní použití – samozavlažovací nádoba – 100% recyklovaný plast – Ø 24,5 × V 23,3 cm – zelená/listově zelená

#ad
elho #ad - Příroda v domě | s produktem elho si do domu přinesete přírodu. Mix & match | tento květináč je k dostání v různých barvách a velikostech, které můžete snadno vzájemně kombinovat.

Nemusíte si proto dělat starosti. To je skvělý pocit! věděli jste, že rostliny dělají radost, že se cítíte zdravěji a že vám dodají energii? Hodně zábavy s tím! Květináč má atraktivní, štíhlý design a je opatřen podložkou. Včetně podložky | greenville je důkazem toho, že vzhled a účelnost mohou jít ruku v ruce. 3letá záruka. Dlouhá životnost | květináč je vyroben tak, že z něj budete mít radost obzvlášť dlouho.

Proto se najde vhodný květináč pro každou místnost a každou rostlinu. Jeho barva zůstává krásná jak uvnitř, tak i venku, je mrazuvzdorná a dobře snáší. Vysoce kvalitní plast | vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu – s větrnou energií a navíc 100% recyklovatelný.
Značkaelho #ad
VýrobceELHO #ad
Výška9.18
Délka9.64
Hmotnost1.15
Šířka9.64
Číslo dílu123
Modelka462262436000
Záruka3 roky záruka výrobce.

5. BigDean

#ad

BigDean 3 × květináč s podtáckem, kulatý, antracitová – květináč odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní +, ø 28 × výška 20 cm

#ad
BigDean #ad - Terase nebo balkonu. Odtok vody: na dně květináčů jsou předem vyřezané otvory pro možnost odvodnění. Střední vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností odvodnění. V závislosti na výrobě je možné, že se otvory ještě musí otevřít.

Podrobnosti: vnější průměr květináče: cca 28 cm // výška květináče: cca 20 cm // vnější průměr podložky: cca 23 cm // barva: antracitová/tmavá antracitová // Rozsah dodávky: 3x květináč + 3 x podložka // rozměry detailů najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, jak je vidět na fotografiích. Voda tak efektivně odtéká a chrání před hromaděním vody. Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a mají dlouhou životnost.

Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy poutají pozornost. Také v interiéru se postarají o skvělé barevné akcenty. Zde si doma najdou nejen květiny, ale také bylinky, rostliny a palmy, chilli, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, citróny, resp. Nabízí vám bezpočet možností, jak pěstovat květináče.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799859

6. Pageqiu

#ad

Schwarze Keramik-Übertöpfe mit mattem Finish, Pageqiu Blumentöpfe für den Innenbereich, stabile Blumentöpfe mit Ablaufloch und Untertasse, 15,2 cm

#ad
Pageqiu #ad - Es ist schwer genug, um schwere Pflanzen vor dem Umfallen zu schützen. Der untersetzer ist nicht am Topf befestigt. Glatte, matte oberflächees ist komplett außen glasiert und der Untersetzer und ein Zoll oder so nach unten, der Rest ist unlackierter Ton, der ideal für Wasseraufnahme ist.

Robuster keramik-blumentopf: ein guter, robuster und langlebiger Topf, der ein gutes Gewicht hat. Abflussloch und separate untertasse: es hat ein Drainageloch auf der Unterseite und kommt mit einer Wanne, um Wasser aufzufangen, falls es einen Überlauf gibt. Saubere linien und minimalistischer Übertopf: der Boden des Topfes ist ein wenig nach innen gebogen, wenn Sie ihn auf den Untersetzer stellen, wodurch der Topf leicht angehoben wird, wodurch ein eleganteres Aussehen entsteht.

Bildschirm der pflanztopf wird mit einem Stück Sieb, um zu verhindern, der über das Drainageloch gestülpt wird, dass der Boden heraussickert.
ZnačkaPageqiu #ad
VýrobcePageqiu #ad
Výška5.3
Délka5.9
Šířka5.9

7. Fox & Fern

#ad

Plant Pot, Fox&Fern Übertopf M, Blumentopf weiß matt, Pflanzentöpfe groß, Blumentopf 25cm Durchmesser, Blumentopf hoch 24cm, Blumentopf Gross inkl. Wasserabfluss, Übertöpfe für Zimmerpflanzen

#ad
Fox & Fern #ad - Zudem kann bei diesem blumentopf gross überschüssiges Wasser einfach abfließen dank dem Drainagestöpsel im Boden. Bertopf im minimlistischem look: dieser blumentopf 25cm Durchmesser besticht durch sein hochwertiges Design und seinem matten Finish.

Natur fÜr zuhause: verleihen sie ihren pflanzen ein upgrade mit diesem pflanztopf. Optimale kombination: dieser Übertopf/pflanzentopf passt perfekt zu unseren Fox&Fern Pflanzenständern Größe M, welche aus nachhaltigem Holz gearbeitet sind. Suchen sie einfach amazon nach "fox&fern blumenständer" und verwenden Sie Rabattcode "AGOODFIT10" an der Kasse für 10% Rabatt auf Ihr individuelles Pflanzenset. Dieser blumentopf in weiß ist dazu noch UV- und frostresistent. Lebenslange garantie: dank der hohen qualität unserer Produkte ist eine endlose Lebensdauer garantiert.

Die teile dieser blumentopf Sets passen perfekt zusammen mit minimalem Montageaufwand, ganz ohne Kleber oder Verschrauben. Sparen sie jetzt beim Kauf Ihres modernen Sets aus Blumentopf und Pflanzeständer. Handgefertigt aus fiberstone: optisch identisch, jedoch 70% leichter als Keramik, sind diese Übertöpfe für Zimmerpflanzen ebenso hevorragend geeignet, wie als Pflanzentöpfe für draußen.
ZnačkaFox & Fern #ad
VýrobceFox & Fern #ad
Výška10.1
Délka10
Hmotnost3.4
Šířka10
Číslo dílu8719327037362
Modelka8719327037362

8. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Color 21 bílá 13170

#ad
Lechuza #ad - Matný barevný povrch: hedvábně matný povrch je nenáročný na údržbu a stylově vystavuje rostlinám. Vše v jednom: 1x květináč classico color, vč. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok.

Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Zavlažovacího systému a ukazatele hladiny vody, objem rostlin: 5 l Zásobník vody: 0, substrát pro rostliny Lechuza-PON jako drenážní vrstva.

K dostání v různých barvách a velikostech. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Materiál: plast rozměry: 22x22x20 cm, 8 l. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka8.66
Číslo dílu13170
Modelka13170

9. GUGUGO

#ad

GUGUGO Blumentopf Übertöpfe Pflanztopf, Graffiti Gesicht Pflanzgefäße, Einzigartige Sukkulenten Pflanzgefäß für Home Decorations ø 14 cm, Blumentöpfe mit Entwässerungsloch, Übertopf für Innen

#ad
GUGUGO #ad - Hochwertige ÜbertopfÜbertopf mit einer wasserabweisenden oberfläche, einem größeren Ablaufloch und abnehmbarem Gummistopfen an der Unterseite. Auch gut zum Halten anderer Dinge, Pinsel. Wunderschöne geschenkeeine wunderschöne ergänzung für ihren schreibtisch, und als ästhetisches Raumdekor auf der Veranda.

Das leben braucht einige Überraschungen. Handbemalter blumentopfdie leuchtenden farben des blumentopf werden Ihnen den Tag verschönern. Sie erhalten viele Komplimente auf dieser einzigartigen Gesicht-Blumentöpfe. Perfekt als lustige pflanzenliebhaber-Geschenke zum Einzug, Muttertag, Küchenspüle, Fensterbank, Regal, Weihnachten. Bitte geben sie uns die Chance, es gemeinsam mit Ihnen noch fantastischer zu machen. Wir bemühen uns, ihr traumhaus mit der Balance zwischen Ästhetik und Praktikabilität zu gestalten.

Bunte gesicht-blumentöpfe für Topfpflanzen & Rankpflanzen. Es wird jedoch empfohlen, ihn als Deko-Topf zu verwenden und in ihn Anzuchttöpfe zu stellen, um seine Lebensdauer zu verlängern. Pflanzen sind nicht im Lieferumfang enthalten. Sobald sie ihre erfinderische pflanze ihrer Wahl hineinlegen, Sukkulenten, Farn, Kakteen, die wie Haare aussehen wie Perlen, verwandelt sich dieser niedliche Blumentopf in ein atemberaubendes Kunstwerk. Größe: 14 cm durchmesser x 13 cm Höhe.
ZnačkaGUGUGO #ad
VýrobceGUGUGO #ad
Výška6.3
Délka6.77
Šířka6.69

10. Laerjin

#ad

Keramik-Blumentöpfe für Innen- und Außenpflanzen 6 Stück, Flache Terrakotta-Töpfe mit Ablaufloch, Laergin Terrakotta-Töpfe, Terrakotta-Blumentopf mit Ablaufloch

#ad
Laerjin #ad - Bester after-sales-service: wenn sie fragen haben, wenden Sie sich bitte an unseren Laerjin Kundenservice, wir werden Ihr Problem innerhalb von 24 Stunden lösen. Saftige, kräuter oder andere pflanzen gedeihen in gut durchlässigen Tontöpfen und fügen poröse Erde hinzu, um den Boden abzulassen und zu belüften, um ultimativen Pflanzenkomfort und Wachstum zu erzielen.

Ablaufloch: der boden des tontopfs hat abflusslöcher, kakteen, was die entwässerungseffizienz erhöht. Hohe qualität: terrakotta-töpfe aus hochwertigem ton und bei hohen temperaturen gebacken, Kakteen, sammeln von sukkulenten und kleinen Pflanzen wie Sukkulenten, die fast jede Pflanze toll aussehen lässt. Perfekte größeset mit 6 kleinen: 16, 5, 3 cm Außendurchmesser Außendurchmesser, 4 cm in der Höhe H.

Terrakotta-töpfe sind klassische Pflanztöpfe, Mooskugeln und bringt so viel Positivität. Geeignet für die vermehrung von sämlingen, mit einer neutralen und warmen Farbe, Kräutern, jeder Terrakotta-Topf verfügt über eine lange Haltbarkeit und Rissfestigkeit. Großartiger verpackungsschutzhaben sie angst vor einem kaputten Blumentopf, wenn Sie das Paket erhalten? Machen Sie sich keine Sorgen, wir haben viel über die Verpackung nachgedacht, eingewickelt in Schaumstoff und Hartkartons, die zum Produkt passen.
ZnačkaLaerjin #ad
VýrobceLaerjin #ad
Výška2.12
Délka6.43
Hmotnost4.36
Šířka6.43