Top 10 Druckminderer Wasser 1/2 Zoll – Regulátory tlaku pro tlakové myčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sanitärshop Baustoffe & Sanitär

#ad

Sanitärshop Baustoffe & Sanitär Sada: Redukční ventil delphisXpert DRV s připojovacími šroubky vnější závit, vč. manometru 0-10 bar DN20-3/4 palce, kvalita řemeslníka DVGW testováno

#ad
Sanitärshop Baustoffe & Sanitär #ad - Vč. Montážní délka bez šroubu 94 mm / se šroubem 151 mm. Připojení dn20 - 3/4 palce vnější průměr trubky 26, 9 mm. Testováno DVGW. Manometru 1/4 palce axiální 0-10 bar. Rozsah nastavení výstupního tlaku 1, 5-6 bar.
ZnačkaSanitärshop Baustoffe & Sanitär #ad
VýrobceSYR #ad
Výška4.84
Délka4.84
Šířka2.28
Modelka0315 - Watts

2. 4work&home

#ad

FK06 1" redukční ventil + manometr zpětný filtr Resideo Braukmann

#ad
4work&home #ad - Díky své malé velikosti lze filtr použít tam, kde je k dispozici málo místa pro montáž. Na filtrační síti. Filtr zajišťuje kontinuální filtraci vody a zadrží nečistoty jako rez, písek, konopné řízky atd.

Redukce tlaku zpětného proplachovacího filtru manometr FK06 1'' Braukmann Resideo. Zabudovaný regulátor tlaku chrání zařízení před účinky příliš vysokého tlaku a pomáhá snižovat spotřebu vody. Vodní filtr fk06 patří k filtrům s proplachováním filtrační tkaniny. Otevřením kulového kohoutku ve spodní části krytu se nečistoty shromážděné na dně odvádějí ven z filtru.
Značka4work&home #ad
VýrobceResideo #ad
Číslo díluFK06
ModelkaFK06

3. Caleffi

#ad

Caleffi Redukce tlaku vody 1/2 palce DN15 redukce tlaku vody s vyměnitelnou kartuší a manometrem, regulátor tlaku 535041, vícebarevný, ventilem snižování tlaku

#ad
Caleffi #ad - Velikost: 1/2 palce dn15 - s jednodílnou vyměnitelnou kartuší. Přípojky ag se šroubovým spojením – max. Max. Caleffi 535040 redukční ventil vody s manometrem. Provozní tlak na vstupní straně: 25 barů. S manometrem 0-10 bar připojení dole – hustota ok 0, 51 mm. Výstupní provozní tlak: 1 až 6 bar - certifikováno podle EN 1567.
ZnačkaCaleffi #ad
VýrobceStabilo-Sanitaer #ad
Výška3.15
Délka7.87
Šířka7.87
Číslo dílu92108
ModelkaK12863-001

4. AQUA HEATING

#ad

Regulátor tlaku vody se sítovým filtrem, mosazná membrána, AQUA HEATING Redukční ventil vody s manometrem, MBR, regulátor tlaku vody 1/2", redukční ventil

#ad
AQUA HEATING #ad - Má sítkový filtr z ušlechtilé oceli. Regulátor tlaku vody 1/2 palce se sítovým filtrem – náš redukční ventil pro vodu byl vyroben z materiálu mesing a opatřen vrstvou niklu. Fungování ventilu – při otevření odběrných míst v systému přesahuje síla pružiny opačnou membránovou sílu, stoupá výstupní tlak a tlačí membránu nahoru.

Teplota média: 45 °c, rozsah výstupního tlaku: 1 ÷ 6 bar, manometr: 6 bar, přípojky: 1/2", střední: voda, sítový filtr: ušlechtilá ocel. Sada obsahuje – 1 × redukční ventil, 1× manometr. Když jsou odběrné body v systému uzavřeny, zatímco tlak je udržován na nastavené hodnotě. Kužel ventilu je uzavřený a zabraňuje průtoku zařízením, kužel ventilu se pohybuje dolů a nechává vodu protékat. Vstupní tlak: 16 bar, max.

Rozsah výstupního tlaku činí 1 ÷ 6 barů. Regulátor tlaku vody má přípojky 1/2" a manometr 0 ÷ 6 bar, zatímco maximální vstupní tlak až 16 barů a maximální teplota média je 45 °C. Technické údaje – materiál korpus: mosaz, max. Voda vstupující do filtru se dostane do filtrační komory, na jehož povrchu se zadržují nečistoty. Vyrobeno z robustního a odolného materiálu – regulátor tlaku vody s manometrem byl vyroben z materiálu mesing a je bezpečný a má dlouhou životnost.
ZnačkaAQUA HEATING #ad
VýrobceAQUA HEATING #ad

5. KNM TRADE

#ad

Regulátor tlaku WATTS Regulátor tlaku vody 1/2"

#ad
KNM TRADE #ad - S připojovacími šroubovými spoji. S rozsahem nastavení tlaku 1, 5 až 6 bar. Testováno DVGW. Tělo z mosazi, pružinový kryt z plastu zesíleného skleněnými vlákny.
ZnačkaKNM TRADE #ad
VýrobceKNM #ad

6. OemClima

#ad

Redukce tlaku vody s manometrem DN20-3/4 palce, Vyměnitelný reduktor tlaku vody s filtrem 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1/2 2 palce

#ad
OemClima #ad - Maximální teplota: 80 stupňů Celsia. Maximální vstupní tlak: 1, 6 MPa. Nastavitelný tlak: 1, 5 ~ 10 barů. Materiály: mosaz.
ZnačkaOemClima #ad
VýrobceDawa Materials #ad
Výška4.33
Délka1.57
Šířka4.33
Číslo díluDW-0101
ModelkaDW-0101

7. Keenso

#ad

Redukční ventil vody Keenso DN15 1/2" mosazný redukční ventil vody 1/2 '' nastavitelný regulátor tlaku vody se závitem a manometrem

#ad
Keenso #ad - Vnitřní struktura je jednoduchá, má silnou ekologickou snášenlivost a může vám propůjčit vynikající efekt použití. Nastavitelný: tento ventil regulace tlaku dn15 vydrží tlak 1, 6 MPa. Vynikající výkon: tento redukční ventil přebírá vynikající výrobní proces a vynikající pístovou strukturu.

Maximální rozsah: 16 kg/cm²; tlak vody: 0, 25–116 psi. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vám pomohli při řešení vašeho problému. V horním krytu se nachází tlačítko pro nastavení tlaku, který lze volně nastavit. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, neváhejte nás kontaktovat. Záruka: náš výrobek má 180denní záruku. Prémiová kvalita: tento 100% zbrusu nový regulátor tlaku dn15 používá strukturu mosazné litiny, která je odolná proti korozi a má dlouhou životnost.

Tento ventil regulace tlaku se snadno ovládá, 05 – 0, 8 MPa 7, což šetří spoustu místa a náklady na distribuci. Snadné používání: není nutná žádná obtoková trubka a rozvodná trubka je jednoduchá. Není snadné jej poškodit a rezaví, má spolehlivou kvalitu a zajišťuje vysokou pevnost pro dlouhodobé používání.
ZnačkaKeenso #ad
VýrobceKeenso #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluKeensox61gfdgphs
ModelkaKeensox61gfdgphs

8. QWORK

#ad

QWORK® DN20 Messing Wasserdruckminderer mit Druckminderer Manometer

#ad
QWORK #ad - Das standardgewinde DN20 ist für Sie bequem zu verwenden. Anwendung: der installationsort ist für die installation vor Wassergeräten geeignet, Solarenergie, wie z.

Wasserreiniger, die eine Dekompression benötigen, Gasheizung und Wasserhahn. Bequem zu bedienen: einfach mit dem Schlauch zu verbinden, einfach zu bedienen. Gute eigenschaft: dieser Druck ist eine einfache interne Struktur, eine starke Umweltbelastung und eine dauerhafte Verwendung. Hochwertiges messing: das ventil ist aus messing, verschleißfest, nicht leicht zu rosten, stark und langlebig. Dieser wasserdruckregler schützt und verlängert die Lebensdauer Ihrer Ausrüstung. B. Anwendungsbereich: 1. 6mpa, einlass-/Auslassgewindetiefe: 25mm.
ZnačkaQWORK #ad
VýrobceQWORK #ad
Číslo díluWD3044
ModelkaWD3044

9. JEEJINYAN

#ad

Regulátor tlaku pro pitnou vodu 3/4 palce, přetlakový ventil, nastavitelný redukční ventil vody, JEEJINYAN Redukční ventil vody s manometrem a sítovým filtrem, mosazný regulátor tlaku

#ad
JEEJINYAN #ad - Lze jej použít v mnoha domácnostech, budovách a továrnách. Všestranný: tento redukční ventil vody lze instalovat před většinu spotřebičů vodovodní vody. Perfektní servis: 100% kvalita a poprodejní servis.

Regulátor tlaku vody se sítovým filtrem: voda vstupující do filtru se dostane do filtrační komory, zvenku protéká filtračním sítem, na jehož povrchu se zadržují nečistoty. V případě dotazů k našemu produktu nás prosím kontaktujte. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vyřešili všechny vaše problémy. Prémiová kvalita: tento regulátor tlaku používá strukturu z mosazi, která je odolná proti korozi a má dlouhou životnost.

Vynikající výkon: tento ventil redukce tlaku přebírá vynikající výrobní proces a vynikající strukturu pístu, vnitřní struktura je jednoduchá. Nelze snadno poškodit a rezaví, má spolehlivou kvalitu a zajišťuje vysokou pevnost pro dlouhodobé používání.
ZnačkaJEEJINYAN #ad
VýrobceJEEJINYAN #ad
Výška5.71
Délka5.91
Hmotnost1.74
Šířka2.95
Číslo díluJJ093a
ModelkaJJ093a

10. oumuik

#ad

Regulátor tlaku 16 MPa z mosazi, Redukční ventil vody 1/2 palce DN15 regulátor tlaku s manometrem a 2 nastavovacími nástroji

#ad
oumuik #ad - Vstupní tlak: 1, 6 MPa max. Balíček obsahuje: 1 x dn15 1/2" redukční ventil vody, 1 x 14mm otevřený klíč, 1 x manometr, 1 x 5mm imbusový klíč.

Vysoce kvalitní materiál: nastavitelný regulátor tlaku vody je vyroben z vysoce kvalitního mosazného materiálu, který je pevný a s dlouhou životností, nedá se snadno poškodit a rezivět. Funguje bezchybně: regulátor tlaku vody lze snadno nastavit pomocí imbusového klíče lehkým otočením doleva nebo doprava. Iroké použití: redukční ventil můžete namontovat přímo mezi vnější kohoutek a hadicovou spojku a přetlakový ventil lze použít pro soukromé domácnosti, budovy, továrny.
Značkaoumuik #ad
Výrobceoumuik #ad
Číslo díluODW-1/2
ModelkaDruckminderer Wasser 1/2 Zoll