Top 10 Fußmatte 120×180 – Rohožky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wash+Dry

#ad

Lze prát, wash+dry Rohožka Sinfonia 60 x 180 cm, vnitřní a vnější použití

#ad
Wash+Dry #ad - Díky tomu jsou perfektně vhodné pro alergiky a majitele zvířat. DŮleŽitÉ detaily produktu: rohože wash+dry design jsou obzvláště ploché a husté na vlasu, tlumí kroky, protiskluzové a odolné vůči světlu.

Výroba v evropě: rohožky se vyrábějí ve vlastním závodě v evropě, mají záda ze 100% nitrilové gumy a povrch z robustního nylonového vlasu 100% polyamidu. Prémiová kvalita: čisticí rohože wash+dry jsou oceněny celosvětově renomovaným Öko-Tex Standard 100 Vnitřní prostor: rohožky jsou mnohostranně použitelné – ať už v kuchyni, obývacím pokoji, na chodbě domu, v dětském pokoji, za vchodovými dveřmi, na terasových dveřích nebo také v zavazadlovém prostoru zajišťují perfektní hygienu a módní akcenty.

Navíc existuje 5 let výrobce. Tipy pro údržbu: rohože na zachytávání nečistot wash+dry lze prát až na 60 stupňů a dokonce sušit v sušičce až na 90 stupňů.
ZnačkaWash+Dry #ad
VýrobceKleen-Tex Industries GmbH #ad
Výška0.28
Délka23.62
Hmotnost4.28
Šířka70.87
Číslo dílu061113
Modelka061113
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

2. Wash+Dry

#ad

Pratelná, Burnt Orange 120 x 180 cm, vnitřní i vnější, wash+dry rohožka

#ad
Wash+Dry #ad - Navíc existuje 5 let výrobce. Prémiová kvalita: čisticí rohože wash+dry jsou oceněny celosvětově renomovaným standardem Öko-Tex Standard 100 . Výroba v evropě: rohože jsou vyráběny ve vlastním závodě v Evropě, mají záda ze 100% nitrilové gumy a povrch z robustního nylonového vlasu 100% polyamid.

Tipy pro údržbu: mycí a suché rohože lze prát až na 60 stupňů a dokonce sušit v sušičce až na 90 stupňů. Důležité detaily výrobku: rohože wash+dry design jsou obzvláště ploché a těsné ve vlasu, tlumí šlapání a jsou protiskluzové a stálobarevné.

Díky tomu jsou perfektně vhodné pro alergiky a majitele zvířat. Vnitřní plocha: podnožky jsou mnohostranně použitelné – ať už v kuchyni, chodbě domu, obývacím pokoji, za vchodovými dveřmi, v dětském pokoji, na terasových dveřích nebo také v zavazadlovém prostoru zajišťují perfektní hygienu a módní akcenty.
ZnačkaWash+Dry #ad
VýrobceKleen-Tex Industries GmbH #ad
Výška0.28
Délka47.24
Hmotnost6.28
Šířka70.87
Číslo dílu052630
Modelka052630
Záruka5letá záruka výrobce.

3. Wash+Dry

#ad

Vnitřní a vnější použití, lze prát, wash+dry Rohožka Mikado Stripes nature 60 x 180 cm

#ad
Wash+Dry #ad - DŮleŽitÉ detaily produktu: rohože wash+dry design jsou obzvláště ploché a husté na vlasu, tlumí kroky, protiskluzové a odolné vůči světlu. Navíc existuje 5 let výrobce. Výroba v evropě: rohožky se vyrábějí ve vlastním závodě v evropě, mají záda ze 100% nitrilové gumy a povrch z robustního nylonového vlasu 100% polyamidu.

Vnitřní prostor: rohožky jsou mnohostranně použitelné – ať už v kuchyni, na chodbě domu, za vchodovými dveřmi, v dětském pokoji, obývacím pokoji, na terasových dveřích nebo také v zavazadlovém prostoru zajišťují perfektní hygienu a módní akcenty.

Díky tomu jsou perfektně vhodné pro alergiky a majitele zvířat. Tipy pro údržbu: rohože na zachytávání nečistot wash+dry lze prát až na 60 stupňů a dokonce sušit v sušičce až na 90 stupňů. Prémiová kvalita: čisticí rohože wash+dry jsou oceněny celosvětově renomovaným Öko-Tex Standard 100 .
ZnačkaWash+Dry #ad
VýrobceKleen-Tex Industries GmbH #ad
Výška0.28
Délka23.62
Hmotnost4.28
Šířka70.87
Číslo dílu075882
Modelka075882
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

4. Magic Mats

#ad

Rohožka do dveří velikost Bernu cca 90 x 250 cm, Magic Mats Rohožka na zachytávání nečistot, antracit

#ad
Magic Mats #ad - Vhodné pro soukromé obytné prostory. Erný okraj vinylu po celém obvodu. Vrstva zad: Vinyl. Struktura povrchu: velur / 100% polypropylen. Celková hmotnost: cca 2 900 g/m², celková výška: cca 7 mm, celková velikost: cca 90 x 250 cm.
ZnačkaMagic Mats #ad
Výška0
Délka98.43
Šířka35.43
Číslo dílu128-MB

5. Wash+Dry

#ad

Vnitřní a vnější použití, wash+dry Rohožka Shades of Grey 60 x 180 cm, lze prát

#ad
Wash+Dry #ad - Tipy pro údržbu: rohože na zachytávání nečistot wash+dry lze prát až na 60 stupňů a dokonce sušit v sušičce až na 90 stupňů. Vnitřní prostor: rohožky jsou mnohostranně použitelné – ať už v kuchyni, na chodbě domu, obývacím pokoji, v dětském pokoji, za vchodovými dveřmi, na terasových dveřích nebo také v zavazadlovém prostoru zajišťují perfektní hygienu a módní akcenty.

DŮleŽitÉ detaily produktu: rohože wash+dry design jsou obzvláště ploché a husté na vlasu, tlumí kroky, protiskluzové a odolné vůči světlu. Díky tomu jsou perfektně vhodné pro alergiky a majitele zvířat.

Výroba v evropě: rohožky se vyrábějí ve vlastním závodě v evropě, mají záda ze 100% nitrilové gumy a povrch z robustního nylonového vlasu 100% polyamidu. Navíc existuje 5 let výrobce. Prémiová kvalita: čisticí rohože wash+dry jsou oceněny celosvětově renomovaným Öko-Tex Standard 100 .
ZnačkaWash+Dry #ad
VýrobceKleen-Tex Industries GmbH #ad
Výška0.28
Délka70.87
Hmotnost3.57
Šířka23.62
Číslo dílu019971
Modelka19971
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

6. JONATHAN Y

#ad

Pflegeleicht, Garten, JONATHAN Y SMB108B-4 Ourika Marokkanisches Geometrisches Strukturgeflecht Innen/Außen Marine/Grau 120 cm x 180 cm Vorleger, Nicht fusselnd, Bohemian, Wohnzimmer

#ad
JONATHAN Y #ad - Die niedrigflorigen synthetikfasern sind strapazierfähig genug für stark beanspruchte Bereiche wie Küche, Abstellraum oder Eingangsbereich. Langlebig im innen und aussenbereich: verleihen sie ihrer terrasse, ihrem Deck oder Ihrer Veranda mit einem Teppich für den Innen und Außenbereich ein neues Gesicht.

Flachgewebte Konstruktion aus 100 prozent Polypropylen. Leicht zu pflegen: staubsaugen und fegen sie regelmäßig, um zu verhindern, spülen sie sie gründlich aus und tupfen Sie sie trocken, um einen Teppich für den Außenbereich zu waschen, dass sand die fasern auflöst, reinigen sie flecken sofort mit einem milden Reinigungsmittel, schalten Sie die Schlagleisten Ihres Staubsaugers immer aus, besprühen Sie die Oberfläche mit einer 5-1 Mischung aus milder Spülmittellösung und Wasser.

Helles grau und tiefes Blau mit handgewebter Mischstruktur. Fleckenresistent und haustierfreundlich: dieser teppich besteht aus synthetischen Fasern, sodass die Fasern des Teppichs an Ort und Stelle bleiben, er wurde maschinell gewebt, die haustierfreundliche Niederflor-Konstruktion verhindert Schmutzansammlungen und lässt sich leicht reinigen, die UV-beständig sind, bei richtiger Pflege fusselt dieser Teppich nicht in Ihrer Wohnung.
ZnačkaJONATHAN Y #ad
VýrobceJONATHAN Y #ad
Výška0.19
Délka72
Šířka48
Číslo díluSMB108B-4
ModelkaSMB108B-4

7. Primaflor - Ideen in Textil

#ad

černá, předložka ke dveřím pro vnitřní a venkovní použití, ochranná rohož ven před dveře | vstupní rohožka, 0,60m x 0,90m, Rohožka Clean pratelná protiskluzová snadno udržovatelná rohožka pro vstupní prostor | rohožka pro venkovní prostředí | rohožka

#ad
Primaflor - Ideen in Textil #ad - Robustní rohožka:-snadné čištění díky jednoduchému vyklepání, vysátí nebo praní | velmi nízké provedení pro otevírání dveří. Vlastnosti produktu:-potažená zadní strana s hranou po celém obvodu brání podklouznutí | důkladné zachytávání špíny a vlhkosti díky robustním, měkkým vláknům | odolná vůči UV záření.

Detaily výrobku:-materiál = 100% polyamid | celková hmotnost = 2900 g/m2 | celková výška = cca-9 mm | okraj = cca-1, 5 cm. Rohožka clean:-vytvořena v nadčasovém decentním designu v univerzální barvě | lze položit na všechny druhy podkladů | absorbuje také velké množství vlhkosti z obuvi. Mnohostranná rohožka na otírání:-použitelná v soukromých i komerčních prostorech | použitelná ve vnitřní a venkovní oblasti domu, bytu, na terasu, zahrady, pro kempování, do prodejny.
ZnačkaPrimaflor - Ideen in Textil #ad
VýrobcePrimaflor - Ideen in Textil #ad
Výška0.35
Délka35.43
Hmotnost3.31
Šířka23.62
Číslo díluVineen

8. Wash+Dry

#ad

Smokey Mount, šedá, 120x35cm, polyamid, Wash+Dry Rohožka

#ad
Wash+Dry #ad - Navíc existuje 5 let výrobce. Díky tomu jsou perfektně vhodné pro alergiky a majitele zvířat. Výroba v evropě: rohožky se vyrábějí ve vlastním závodě v evropě, mají záda ze 100% nitrilové gumy a povrch z robustního nylonového vlasu 100% polyamidu.

Tipy pro údržbu: rohože na zachytávání nečistot wash+dry lze prát až na 60 stupňů a dokonce sušit v sušičce až na 90 stupňů. Vnitřní prostor: rohožky jsou mnohostranně použitelné – ať už v kuchyni, za vchodovými dveřmi, na chodbě domu, v dětském pokoji, obývacím pokoji, na terasových dveřích nebo také v zavazadlovém prostoru zajišťují perfektní hygienu a módní akcenty.

Prémiová kvalita: čisticí rohože wash+dry jsou oceněny celosvětově renomovaným Öko-Tex Standard 100 DŮleŽitÉ detaily produktu: originální rohože wash+dry jsou obzvláště ploché a husté na vlasu, tlumí kroky, protiskluzové a stálobarevné.
ZnačkaWash+Dry #ad
VýrobceKleen-Tex Industries GmbH #ad
Výška0.35
Délka47.24
Hmotnost1.67
Šířka13.78
Číslo dílu029666
Modelka029666
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

9. Kettelservice-Metzker

#ad

Kettelservice-Metzker® rohožky

#ad
Kettelservice-Metzker #ad - Snadné čištění vysavačem na mokré vysávání nebo kartáčem. Rubová strana rohože: vinyl. Na choulostivé podlahy je vždy nahlíženo podle nejpřísnějších vizuálních hledisek. 6 aktuálních barev ve 3 velikostech 60 / 120 cm – 120 / 90 cm – 90 / 180 cm | 1 čistič skvrn na jednu objednávku!.

Tloušťka materiálu: cca 7 mm. Nečistoty z ulic, zbytky listí, štěrk a kamínky a vlhkost zanechávají nevzhledné stopy v budovách. Velice výkonné samočisticí rohože ušetří časté vytírání podlahy, čas, peníze i námahu. Odolná tkanina je velice savá a spolehlivě zachytává nečistoty.

Proto je u nich vysoce funkční samočisticí výrobek ve vstupní části objektu neodmyslitelnou součástí. Materiál: 100% polypropylen. Díky maximální absorpci vlhkosti a optimálnímu zachytávání jemných nečistot vypadá tato samočisticí rohož vždy jako čistá. Plošná hmotnost: 2600 g/m².
ZnačkaKettelservice-Metzker #ad
VýrobceKettelservice-Metzker #ad
Výška0
Délka70.87
Hmotnost5.73
Šířka47.24
Číslo dílu10120-003

10. BUAGETUP

#ad

Bavlna, lze prát v pračce, Šedobílý pruhovaný venkovní koberec, rohožka, ručně tkaný vstupní koberec na verandu/vstup/prádlo/koupelnu/ložnici, 61 x 89,9 cm

#ad
BUAGETUP #ad - Barva našich khaki bílých koberců zůstává světlá a nevybledne do jiné barvy. Snadné čištění: lze prát v pračce, není k dostání bělidlo, ruční praní nebo vysavačem. Vezměte prosím na vědomí, že rohože při praní šedého tkaného koberce v pračce vložíte do pytle na prádlo. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno ze 45% bavlny + 45% polyesteru + 10% viskózové látky, dobré zpracování, měkký a s dlouhou životností, dlouhá životnost, měkký a pohodlný.

Nesušit v sušičce. V kombinaci s uvítací rohožkou : naše vícevrstvé rohože se perfektně hodí v kombinaci s uvítací rohožkou a propůjčují vaší verandě jiný lesk. Různé příležitosti: s moderním vzorem je fantastickou volbou pro dekoraci statku nebo moderní dekor, rohož na domovní dveře, koberce do interiéru, vnitřní venkovní kobercová vlákna mají dlouhou životnost pro vítanou rohožku, koberec do předsíně, kuchyňský koberec a rohož, koberec do ložnice, venkovní koberce, koberec do obývacího pokoje, koberec do koupelny.

K dostání na obou stranách. Pečlivě tkaná konstrukce nabízí trvanlivost a její trendy vzhled vyniká, je fantastickou volbou pro dekoraci statku nebo moderní zařízení. Módní a moderní, elegantní a trendy vzhled je perfektní způsob, jak vylepšit vaši domácí dekoraci. Tento modro-bílý outdoorový koberec je ideální pro každodenní použití. Koberec pro domovní dveře perte odděleně ve studené vodě s jemným čisticím prostředkem, osušte jej nízkými sušičkami prádla nebo nechte uschnout na vzduchu.
ZnačkaBUAGETUP #ad
VýrobceBUAGETUP #ad
Hmotnost1.41
ModelkaDoormatA46