Top 10 MP3 Player Für Hörbücher Geeignet – MP3 a digitální přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gueray

#ad

E-kniha, rekordér, alarm, video, obrázky, TF karta do 128 GB, podporuje FM rádio, Gueray MP3 přehrávač Bluetooth 64 GB MP3 přehrávač s reproduktorem a sluchátky MP3 přehrávač vhodný pro audioknihy

#ad
Gueray #ad - Jednoduché vyhledání oblíbených skladeb pomocí seznamu skladeb, prohlížení fotografií, lze použít pro přehrávání hudby, módní a jednoduché ovládání. Několik funkcí: gueray mp3 přehrávač bluetooth 5. 0, přehrávání videa, e-knihu, lepší přehrávání hudby, budík, nahrávání hlasu, fm rádio, přenos souborů.

Dlouhá doba přehrávání: vestavěná 450mah baterie, přehrávání hudby až 30–40 hodin přes kabelová sluchátka s plným nabitím 2 hodiny a podporuje 4–6 hodin přehrávání videa kabelové připojení. Pokud potřebujete více místa, můžete k rozšíření použít také TF kartu s maximálně 128 GB. Dodává se s časovačem podsvícení, 4palcovou obrazovkou, 4" velká obrazovka: vybavená 2, časovačem spánku a časovačem vypnutí. S nejnovější technologií Bluetooth 5. 0 můžete připojit svá bluetooth sluchátka nebo Bluetooth reproduktor a užívat si bezdrátovou hudbu bez zpoždění.

Dokonalý zvuk z něj dělá nepostradatelné zařízení pro nadšené posluchače. 2, nastavitelný jas obrazovky, lze používat na slunci. 64 gb interní paměť a rozšířitelná až na 128 gb: integrovaná paměť 64 gb, na kterou můžete uložit až 1000 skladeb a knih. Bezdrátové bluetooth 5. 0: vestavěný vysoce výkonný bluetooth čip, rychlejší přenosová rychlost, stabilní výkon a vysoká odolnost proti rušení.
ZnačkaGueray #ad
VýrobceGueray #ad
Číslo díluNNEUMP3M3NN
Záruka1

2. Oilsky

#ad

750 mAh přenosný sportovní MP3 hudební přehrávač s reproduktorem, Oilsky MP3 přehrávač dětský se sluchátky, FM rádio, krokoměr, diktafon, 32GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.0, podpora 128 GB

#ad
Oilsky #ad - Pokud kliknete na tlačítko hudby na jakémkoli jiném povrchu, přejde MP3 přehrávač dítěte přímo na rozhraní přehrávání hudby. Upozornění: doba přehrávání hudby závisí na hlasitosti, externím reproduktoru a Bluetooth. S profesionálním audio dekódovacím čipem vám tento malý a přenosný mP3 přehrávač může přinést originální bezztrátovou hudbu při sportu, WAV, běhu a cestování.

Podívejte se prosím na skutečný čas. Oilsky m7 mp3 přehrávač pro děti s problémy s kvalitou lze do 90 dnů bezpodmínečně vrátit. Tento mp3 přehrávač může být také dárkem pro dívky nebo chlapce, aby mohli používat mobilní telefony, budík, kteří jsou příliš mladí na to, diktafon, aby mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu. Podporuje celou řadu audio formátů, včetně MP3, FLAC, WMA, APE.

Vezměte prosím na vědomí: bluetooth přenos dat a spojení s mobilními telefony a počítači není možné. Lehký a snadno se nosí. 32 gb mp3 přehrávač bluetooth 5. 0 tento dětský mp3 přehrávač m7 má integrovanou paměť 32 gb a podporuje 128gb rozšíření tf karty není součástí dodávky. Pokaždé, když je zapnutý přehrávač bluetooth mp3, vrátí se k naposledy přehrávanému uzlu písně a snadno se obsluhuje pro děti.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška4
Délka1.99
Hmotnost0.12
Šířka0.68
Číslo díluM7
ModelkaM7
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Oilsky

#ad

750 mAh přenosný sportovní MP3 hudební přehrávač s reproduktorem, dětský MP3 přehrávač Oilsky se sluchátky, 32GB MP3 přehrávač s Bluetooth 5.0, diktafon, až 128 GB černý, FM rádio, krokoměr

#ad
Oilsky #ad - Pokud kliknete na tlačítko hudby na jakémkoli jiném povrchu, když je zapnutý přehrávač Bluetooth Mp3, přejde MP3 přehrávač dítěte přímo na rozhraní přehrávání hudby. Podívejte se prosím na skutečný čas. Více než mp3 přehrávač a nejlepší dárek kromě přehrávání hudby a audioknih podporuje bezztrátový hifi hudební přehrávač také fm rádio, stopky a krokoměr.

Tento mp3 přehrávač může být také dárkem pro dívky nebo chlapce, kteří jsou příliš mladí na to, budík, aby mohli používat mobilní telefony, diktafon, aby mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu. Mp3 přehrávač s dlouhou výdrží baterie 750 mah vestavěná dobíjecí 750mah baterie, skladbě, která nabízí delší dobu přehrávání hudby, cca 90 hodin hudby s kabelovými sluchátky; bluetooth cca 39 hodin, reproduktor cca 27 hod.

Upozornění: doba přehrávání hudby závisí na hlasitosti, externím reproduktoru a Bluetooth. Co obdržíte a oilsky brand service1 x 32gb mp3 přehrávač, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. 32 gb mp3 přehrávač bluetooth 5. 0 tento dětský mp3 přehrávač m7 má integrovanou paměť 32 gb a podporuje 128gb rozšíření tf karty není součástí dodávky. S bluetooth 5. 0 můžete také navázat spojení s Bluetooth reproduktory/Bluetooth sluchátky.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška4
Délka1.99
Hmotnost0.12
Šířka0.68
Číslo díluM7
ModelkaM7
Záruka1 rok záruka výrobce

4. RUIZU

#ad

Funkce stopek, RUIZU 16GB MP3 přehrávač dětský Bluetooth 5.0 se sluchátky, nahrávání jedním tlačítkem, budík, reproduktor podporuje FM rádio

#ad
RUIZU #ad - Děti mohou své oblíbené skladby sdílet s rodinou přes Bluetooth reproduktory nebo Bluetooth auta. Dětský mp3 přehrávač s bluetooth nabízí rychlejší a stabilnější přenos. Hifi lossless mp3 přehrávač má vestavěný reproduktor a podporuje různé audio formáty jako MP3, APE, WMA, WAV, FLAC atd.

Multifunkční karikaturní mp3 přehrávač pro děti má 1, hudební přehrávač, budík, kterou potřebujete, 5palcovou TFT obrazovku a design uživatelského rozhraní s rychlým přístupem. Cartoon design mp3 přehrávač pro děti hraje hudba ve vašem životě velkou roli? pořiďte si mp3 přehrávač pro své dítě a sledujte, malý, jak se do něj zamiluje! Přenosný hudební přehrávač pro děti je roztomilý a snadno se ovládá.

Můžete si vybrat funkci, diktafon, FM rádio, krokoměr. S interní pamětí 16 gb a podporou tf karty až 128 gb není součástí dodávky nabízí MP3 přehrávač delší výdrž baterie až 100 hodin, pokud je plně nabitý. Omezení hlasitosti, nastavitelný jas, bluetooth 5. 0 chrání sluch a zrak dětí. Děti tak mohou poslouchat své oblíbené písničky i na cestách. Lehký, perfektní pro malé ruce.
ZnačkaRUIZU #ad
VýrobceRUIZU #ad
Výška1.18
Délka4.92
Hmotnost0.29
Šířka3.54
Číslo díluX31 8G
ModelkaX31 8GB
Záruka1 rok

5. PINHUI

#ad

Video, PINHUI MP3 Player mit Bluetooth 5.3, Zufallswiedergabe, 2,4 Zoll großes Display,TF-Karte bis zu 128GB, Tragbarer 64GB Musik Player mit integriertem Lautsprecher, eBook, Schrittzähler,FM-Radio

#ad
PINHUI #ad - Unterstützt auch amv/avi-videoformate, bietet der Player eine nahezu originelle HIFI-Klangqualität. Um ihren bedürfnissen gerecht zu werden, alarm, haben wir diesen kompakten und tragbaren MP3-Player mit vielen Funktionen ausgestattet, Video-Player, Recorder, E-Book-Player, AB-Wiederholung, darunter UKW-Radio, Textsynchronisierung und vieles mehr.

Neues bluetooth 5. 3 + integrierter hd-lautsprecherausgestattet mit dem neuesten bluetooth 5. 3-musik-player, können sie den eingebauten Lautsprecher verwenden, um Musik zu hören, ohne dass Sie sich um intermittierende Bluetooth-Signale kümmern müssen. Ideal als geschenk für Familie und Freunde. Hochwertiger kundenservice lieferung: 1 x mp3-player, 1 x kopfhörer, 1 x handbuch in französisch, Italienisch und Spanisch. Wir werden unser bestes tun, um Ihnen das bestmögliche Einkaufserlebnis zu bieten.

Ideal für Reisen. Verlustfreie hi-fi-klangqualität + videowiedergabemit einem leistungsstarken audio-dekodierungschip, aac und bietet ihnen ein perfektes Klangerlebnis. 64 gb großer speicher pinhui mp3-player mit erweiterbarem speicher bis zu 128 gb zum einfachen speichern von Tausenden Ihrer Lieblingslieder. Wenn sie keine kopfhörer tragen möchten, der eine bessere Störfestigkeit und eine stabilere Übertragung bietet, ohne an ein Gerät angeschlossen zu sein. Wenn sie fragen haben, 1 x Datenkabel, Deutsch, können Sie sich gerne an uns wenden.
ZnačkaPINHUI #ad
VýrobcePINHUI #ad
Číslo díluD16

6. MUZXQII

#ad

FM rádio 64G černá, 64GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.3,18 uklidňující zvuky, hlasový rekordér, bílý hlučný přístroj pro spánek dětí a dospělých, vestavěný HD reproduktor

#ad
MUZXQII #ad - Funkce pauzy, kdo chce poslouchat hudbu nezávisle na svém smartphonu. Nabíjení baterie trvá asi 2, což může prodloužit životnost přístroje. Kromě toho nabízíme 12měsíční záruku a přátelský zákaznický servis, budík, pořadač, krokoměr, nahrávání, který je k dispozici nepřetržitě. Tento mp3 přehrávač lze naprogramovat tak, vítr, déšť, hluk z moře, aby přehrával hudbu v nekonečné smyčce nebo se vypnul časovačem.

64 gb + výdrž baterie 500 mah. Stabilnější a rychlejší spojení s vašimi sluchátky a jinými zařízeními Bluetooth a rozšířená kompatibilita se systémy Bluetooth ve vozidlech. Interní paměť 64 gb je dostatečně velká na to, 5 hodiny a nabízí dobu přehrávání 45 hodin. Ložný prostor můžete rozšířit také o tf kartu až 128 gb a vychutnat si tak svá oblíbená hudební alba, audioknihy, příběhy na dobrou noc a rozhlasové pořady. Více funkcí + vysoký poměr ceny a výkonu + zákaznický servis. Nabídky jsou jasné a snadno ovladatelné, tlačítka jsou citlivá a boční tlačítka umožňují jednoduché ovládání zapnutí/vypnutí a hlasitosti.

Tento všestranný přehrávač nabízí mnoho funkcí jako hudba, více režimů přehrávání a podpora 28 jazyků z něj činí vhodnou volbu pro široké publikum. Bílý šum, zpěv ptáků a potoky dodají vašim spánkovým návykům zvukovou kulisu napodobenou přirozenému prostředí a pomáhají miminkům, letní noci, dětem a dospělým rychleji usnout a udržovat delší spánek. Hliníkové pouzdro propůjčuje přístroji elegantní a robustní vzhled, 4palcový barevný displej je plynulý a citlivý na dotyk, 2, přičemž přední strana je ze skla.
ZnačkaMUZXQII #ad
VýrobceMUZXQII #ad
Číslo díluD16
ModelkaD16
Záruka1 rok

7. HIFI WALKER

#ad

Přenosný digitální audio přehrávač s 64GB paprskem, DSD DAC Hi-Res FLAC přehrávač bezztrátový hudební přehrávač, rozšířitelná paměť až na 256 GB, HIFI WALKER H2 MP3 přehrávač s Bluetooth

#ad
HIFI WALKER #ad - Do 24 hodin odpovíme uspokojivou odpověď. Díky malé velikosti a kvalitnímu krytu ze zinkové slitiny je ideální na cesty. Hifi mp3 přehrávač s bluetooth tento bluetooth mp3 přehrávač má 2cestné bluetooth 4. 2, které podporuje bezdrátové audio s vysokým rozlišením s technologií Qualcomm aptX. Podporuje rozšířitelnou paměť až 256 gb s microsd kartami a USB OTG OTG kabel není součástí dodávky.

Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz a 1letou záruku výrobce. Systém může spravovat až 14 999 skladeb. Snadné ovládání a promyšlený design tento přenosný audio přehrávač s 2, 0palcovým hd displejem a intuitivními otočnými regulátory alps umožňuje snadnou navigaci ve vašem hudebním přehrávači. Vstup pro dac, rozšiřitelná paměť tento bezztrátový hudební přehrávač může fungovat jako digitální zdroj tím, že se spojí s USB zesilovačem se vstupem DAC, a může být také použit jako externí dekódovací zesilovač, pokud je připojen k mobilnímu telefonu nebo počítači.

Můžete si užívat až 10 hodin nepřetržitého kvalitního zvuku přes sluchátka nebo Bluetooth zařízení. Pokud máte během používání dotazy, 1 x návod k rychlému spuštění, 1 x 64GB micro SD kartu, 1 x nabíjecí kabel USB typu C, můžete se na nás obrátit. Může fungovat jako vysílač pro přenos signálů nebo jako přijímač pro bezdrátové zesílení hudby. Podporuje hifi hudbu bez zkreslení ve všech běžných formátech souborů, wav, aiff, wma, m4a, jako jsou flac, mp3, aac, ogg, ape, dff a nativní DSD až 128 bitů / 5, 6 MHz a používá renomovaný Texas Instruments Burr Brown PCM5102 DAC.
ZnačkaHIFI WALKER #ad
VýrobceHIFI WALKER #ad
Výška3.5
Délka2.2
Hmotnost0.33
Šířka0.6
Číslo díluH2
ModelkaH2
Záruka30denní právo na vrácení zboží bez udání důvodu. 1 rok náhradní servis.

8. Etacé

#ad

UKW rádio, záznam hlasu a podpora až 128 GB TF / micro SD karty, sportovní hudební přehrávač s 16GB interní pamětí, krokoměr, Etacé MP3 přehrávač Bluetooth 5.0, e-Book

#ad
Etacé #ad - S funkcí automatického otevírání a vypnutí nemusíte jej nabíjet každý den. Díky funkci krokoměru můžete zkontrolovat svůj výkon, běžecký pás ve fitness studiu, perfektní pro běhání v přírodě, kulturistice atd. 16 gb paměť pro více než 4000 hudebních skladeb tento hudební přehrávač je vybaven pamětí 16 gb a může uložit více než 4000 hudebních skladeb nebo přes 4000 e-knih a splňuje tak většinu požadavků na hudbu.

Přístroj se dodává s párem kabelových sluchátek jako dárek. Pro ty, kteří potřebují více úložiště, podporuje slot na micro SD kartu až 128 GB karty není součástí dodávky. Váš malý sportovní hudební přehrávač se speciálním designovým klipem lze tento mp3 přehrávač jednoduše připevnit na vaše oblečení a nebudete se cítit těžce nebo neskladně, protože váží pouhých 27, 5 g. Má také 3, 5mm zdířku pro vaše kabelová sluchátka méně než 32 Ω. Upozornění: doporučujeme vám zapnout/vypnout dlouhým stisknutím tlačítka pro přehrávání/pauza, protože spojení Bluetooth a pokrok při přehrávání nejsou zachovány, pokud používáte tlačítko zapínání/vypínání nahoře.

Multifunkční design tento přehrávač nejen přehrává hudbu, když se na odpočinku nebo pracujete na zahradě, ale podporuje také fm rádio, e-knihu pro čtení před spaním; záznam hlasu a může fungovat jako paměť. Bezdrátová nebo bezdrátová hudba podle volby pohon bluetooth 5. 0 představuje tento hudební přehrávač stabilní spojení s vaším sluchátky twc, reproduktorem nebo sluchátky ve formátech MP3/WAV/APE/WMA/FLAC.
ZnačkaEtacé #ad
VýrobceEtacé #ad
Číslo díluX62
ModelkaX62

9. smpl

#ad

Qualität-Sound, robuster Holz-Gehäuse, SMPL One-Touch Musik-Player, 4GB USB mit 40 nostalgischen Hits inklusive, Hörbücher + MP3, Live Technischer Support Braun, Musik-Player, Retro-Look

#ad
smpl #ad - Fördert den geist – fachkräfte im gesundheitswesen haben gezeigt, dass Musik das Bewusstsein, die Klarheit des Ausdrucks und den Gedächtnisfokus verbessern kann.

Sofort einsatzbereit - lieferung mit 40 amerikanischen Klassikern. Fügen sie ganz einfach ihre eigene Musik oder Hörbücher zu 4 GB internen Speicher hinzu. Klang in mp3-qualität – starkes Holzgehäuse mit einem vertrauten Retro-Look. Live-technischer support – sprechen Sie mit einer lebenden Person in unserem Support-Center, wenn Sie Hilfe benötigen. Der weltweit einfachste Musik-Player – einfach den Deckel anheben, um Musik zu spielen. Das wiederum hebt das Selbstbewusstsein des Benutzers und reduziert den Betreuer.
Značkasmpl #ad
Výrobcesmpl #ad
Číslo díluMusic Player
ModelkaMusic Player

10. AGPTEK

#ad

70 hodin přehrávání přenosného hudebního přehrávače se sluchátky, AGPTEK MP3 přehrávač, FM rádio, růžové, až 64GB TF karta, obrázky, nahrávky, 8GB bezztrátový MP3 s 1,8palcovou obrazovkou, e-kniha

#ad
AGPTEK #ad - Synchronizace seznamu PlayList s bezplatným MediaMonkey. Multifunkční design nabízí nejen funkci hudby, FM rádio, obrázky a tak dále. Až 70 hodin požitku hudby při plném nabití. 70 hodin přehrávání s bezztrátovou kvalitou zvuku stačí cca 2 hodiny nabíjení, wma, atd.

Vychutnejte si bezztrátovou hudbu bez starostí. Snadné použití mp3 přehrávač se skládá z 5 tlačítek a 1 nezávislého vypínače, umožňuje jednoduché ovládání stisknutím tlačítka, ovládání přehrávače jednodušší. Můžete si také užít slevy, hodiny, nahrávky, ale také funkce a e-knihu, pokud nakupujete společně. Podporuje následující formáty: MP3, WAV, OGG, 1000 kbgs. Snadný přenos dat a vytváření playlistu díky funkci otg lze data přenášet nejen mp3 přehrávač s pc přes usb kabel, ale také přenášet data pomocí mobilního telefonu s Androidem s funkcí OTG.

Už žádné problémy s itunes nebo přehrávačem Windows media player. Nechte si písničky lépe poslouchat. Karty sandisk nejsou kompatibilní s přehrávačem. Multifunkční přehrávač pouze 30 g hmotnost 30 g je velmi lehká a vyřešíte problém zátěže. Předpoklady pro ape a flac: 8khz-48 khz, nabíjí přitom až 80 % kapacity baterie. 3 – 4 hodiny kompletního nabití.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Číslo díluA02GU-DE2
ModelkaA02GU-DE2