Top 10 Radiowecker Mit Projektion Funkuhr – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TAKRINK

#ad

Duální alarm, USB přípojka 12/24 h, budík s projekcí, TAKRINK Budík, digitální radiobudík, projekční budík s teplotou, se 4 stupni jasu obrazovky

#ad
TAKRINK #ad - Ultra jasná rotační projekce o 180 ° tento digitální budík může otáčet projekcí -90 ° až 90 °. Pokud se vy a váš partner probudíte v různých časech, můžete nastavit dva samostatné časy budíku současně. Na zadní straně projekčního budíku se kromě toho nachází USB výstup, než vám to připomenete.

Vyberte si pro vás odpovídající hlasitost buzení podle tlačítka hlasitosti. Dvojité alarmy a dobré plánování času digitální budík podporuje dvojité alarmy. Usb připojení a režim snoozetento budík můžete používat tak, přes který lze nabíjet mobilní telefony a tablety. Když ležíte na posteli, můžete vidět projekci času na stropě. S funkcí odloženého buzení můžete spát dalších 5 až 60 minut standardně 5 minut, že jej připojíte přes USB k síťovému zdroji.

Vhodné pro čtení pro seniory a krátkozrakost. Konektor není součástí dodávky. Náš radiobudík má 4 nastavitelné projekční schopnosti tmavo-středně jasné, které jsou ve dne dobře čitelné a v noci nenarušují váš klid. Funkce fm rádia a časovačerádiobudík s projekcí může uložit až 30 fm rádiových stanic 76, 0 mhz -108, 0 mhz. Projekce do 5 m. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia.
ZnačkaTAKRINK #ad
VýrobceTAKRINK #ad
Výška1.89
Délka7.6
Hmotnost0.55
Šířka4.13
Číslo díluEN8827
ModelkaEN8827

2. ROCAM

#ad

Noční světlo, projekční budík do ložnice, kuchyňské rádio, digitální hodiny, typ C USB nabíječka, ROCAM Radiobudík s projekcí, datum, hlasitý budík s víkendovým/týdenním režimem, stmívač, teplota

#ad
ROCAM #ad - Projekční budík s projektorem otočným o 270° a nastavitelným zaostřovacím kroužkemzkrášlete svou ložnici nebo kancelář tímto elegantním a moderním digitálním budíkem. Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu. Po uplynutí nastavené doby 15 až 90 minut se rádio automaticky vypne.

Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, jednorázové. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia. Probuďte se tak, po-P, Sa-So, jak chcete. Všestranný a moderní design z něj dělá ideální dárek pro děti a seniory. Velký displej a teplé noční světlo digitální hodiny mají jasný 5, monitor vlhkosti a teploměr, 9" led displej s velkými čísly, které poskytují přesné měření teploty a vlhkosti. Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz. Vychutnejte si pohodlí funkce odloženého buzení pro dalších 9 minut spánku a osvěžující start do dne.

Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí. Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, které ve tmě vyzařuje jemnou záři, což vytváří klidné prostředí pro spaní. S projektorem otočným o 270° a funkcí obrácení obrazu o 180° můžete pohodlně prohlížet promítané informace z různých úhlů a číst čas, aniž byste museli otáčet hlavou.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
Modelka1024

3. LIORQUE

#ad

Rádiobudík, LIORQUE Projekční budík, víkendovým režimem, digitální budík s projekcí 180°, 2barevné číslice a 4stupňová léčivost černý, teplota, rádiem, snooze, USB, funkce nabíjení

#ad
LIORQUE #ad - Pokud nastavíte víkendový režim, pak budík o víkendu nezazvoní a můžete se dobře vyspat. Funkce snooze a víkendový režimpokud budík zazvoní a nechcete se okamžitě vstát, můžete využít funkci odloženého buzení a opět usnout dalších 9 minut. Projektor se automaticky vypne po vypnutí alarmu v automatickém režimu dlouhé stisknutí tlačítka "-".

2 barvy displeje a 4stupňový jas modro-bílý digitální va displej má 4 stupně jasu, aby děti a starší lidé mohli snadno vidět čas strávený v ložnici. Nastavení fm rádia a času vypnutí s digitálním budíkem liorque lze aktivovat 15 fm rádiových stanic 76, 0 mhz – 108, 0 mhz a uložit až 15 oblíbených stanic v "MEM". A pomocí tlačítka 12/24h můžete přizpůsobit vašim potřebám. Velká va obrazovka, ve vzdálenosti 0 – 0, aby chránila vaše oči.

Současně lze na rádiu nastavit funkci časovače spánku až na 90 minut 5 → 90 minut, rádio se automaticky vypne. Režim dst a automatický režim projekční budík má funkce dst letní čas, které umožňují automatické zvýšení pomocí tlačítka "+" za 1 hodinu. Projekční budík může na stěnu nebo strop zobrazit extrémně jasný čas v úhlu nastavení 180°, 180° projektorV porovnání s LCD a LED obrazovkou může obrazovka VA snížit závratě, 5 m. Je snadné a jednoduché vidět čas, zejména v noci.
ZnačkaLIORQUE #ad
VýrobceLIORQUE #ad
Výška3.66
Délka5.71
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo díluHM433A
ModelkaHM433A

4. TAKRINK

#ad

černý, projekční jas, 2 budicí alarmy, 180°, 15 úrovní hlasitosti, TAKRINK Projekční budík Radiobudík s projekcí USB přípojka budík s projekcí 12/24 h projekční zobrazení

#ad
TAKRINK #ad - Vkv rádionáš projekční budík je rádio a budík zároveň. Podle potřeby můžete nastavit čas mezi 5 a 60 minutami. Led digitální indikace a usb nabíjecí přípojka led displej projekčního budíku takrink může zobrazovat čas 12 nebo 24 hodin. V případě potřeby můžete vyhledávat vysílače ručně nebo automaticky.

Kromě toho je k dispozici usb nabíjecí přípojka, pomocí které můžete během spánku nabíjet další zařízení. Nastavení jasu projekční budík má čtyři druhy jasu obrazovky vysoký/střední/nízký/vypnutý. Rádio může uložit 70 kanálů, hlasitost činí 15 stupňů a standardní hlasitost je 10 stupňů. Můžete zvýšit jas přes den a v noci podle potřeby snížit. Dvojité alarmy a buzení můžete nastavit 2 alarmy pro rádiobudík, které jsou velmi vhodné pro vaše různé potřeby zdřímnutí / brzké probuzení. Otočné nastavení projekce a jasu projekční budík má design otočný o 90 ° a -90 °, aby se trochu rozjasnilo, který lze promítat na stěnu nebo strop.

Rádiový tón můžete nastavit také jako budík. Stiskněte tlačítko "▲" pro spuštění projekční funkce světlé, poté stiskněte tlačítko jednou, a stiskněte tlačítko pro vypnutí funkce projekce pořadí je světlé – tmavé – vypnuto. Když budík zazvoní, stiskněte tlačítko "snooze/stmívač" digitálního budíku, abyste se dostali do stavu odloženého buzení. Budík má manuální stmívání a automatické stmívání.
ZnačkaTAKRINK #ad
VýrobceTAKRINK #ad
Výška4.33
Délka8.07
Hmotnost0.82
Šířka2.36
Číslo díluOY-0107
ModelkaOY-0107

5. Mesqool

#ad

Duální budík pro všední dny/víkend, kancelář, Rádiobudík s projekcí do ložnice, projekční budík DST stmívač a zobrazení teploty a data, připojení typu C a USB, digitální budík na noční stolek

#ad
Mesqool #ad - S funkcí časovače spánku můžete v noci při poslechu rádia usnout. Na velké obrazovce lze plně zobrazit čas, kalendář a datum. Pro nastavení ostrosti projekce jednoduše otočte zaostřovací kroužek. Funkce fm rádia a časovače spánku: rádiobudík s projekcí může uložit až 20 fm rádiových stanic 87, 5 mhz -108, 0 mhz.

Multifunkční design se perfektně hodí k rodinnému životu. Tento digitální budík je velmi tichý, takže se můžete zbavit hluku a klidně spát. Pokud chcete zcela tmavé prostředí, můžete noční světlo vypnout. Díky modernímu designu je ideálním dárkem pro děti a starší osoby. Rádio se po nastaveném čase 15–90 minut automaticky vypne. Podle potřeby můžete také libovolně zvolit ukazatel Celsia nebo Fahrenheita. Projekční vzdálenost závisí na tom, jak tmavá je vaše místnost.

Teplé světlo zajišťuje měkkou a příjemnou atmosféru na spaní. Spravujte svůj čas zcela jednoduše, pondělí až pátek, stiskněte tlačítko odloženého buzení nahoře. Velký displej a zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu a data: tento digitální projekční budík s monitorováním vlhkosti vzduchu a teploměrem vám umožní zůstat informováni o změnách vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu. S tímto projekčním budíkem můžete pohodlně odečítat čas na stropě nebo stěně, aniž byste museli vstávat.
ZnačkaMesqool #ad
VýrobceMesqool E-commerce Co.Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.36
Hmotnost0.84
Šířka1.5

6. CSL-Computer

#ad

Digitální radiobudík CSL – projekční budík – 7 tlačítek – 2 alarmy – projekce a světlo – auto vždy – paměť rádia 15 FM – ukazatel teploty a vlhkosti vzduchu – se síťovým zdrojem

#ad
CSL-Computer #ad - 3 nastavitelné stupně jasu a lze je vypnout. Záložní baterie cr 2032 knoflíková buňka udržuje vámi provedená nastavení při výpadku proudu v paměti. Praktické: pokud je nastaven automatický režim, dobře čitelné číslice.

Pro nabíjení mobilních telefonů s 5 v, fm radiobudík s 15 paměťovými místy a přesnou nastavitelnou hlasitostí. Provoz přes 5v síťový zdroj. S volitelným časovačem spánku od 5 do 90 minut. Velké, ale dostatečně matný na spaní. Budík s vysokým leskem. Vybaveno 2 časy buzení, k tomu jsou k dispozici dva stupně jasu i vypnuto. Zobrazení lze na stěnu promítat velkými číslicemi, 2 A se na palubě nachází nabíjecí USB port.

Projekční budík s elegantním zrcadlovým efektem, který se osvědčil při každodenním používání. Dva režimy alarmu: jako alarm lze použít buď zvuk alarmu nebo váš oblíbený vysílač jedna z 15 uložitelných rozhlasových stanic. Díky dvěma hodinám alarmu lze perfektně přizpůsobit individuálním potřebám. Nejtmavší jas je perfektní pro noc: ještě čitelný, budík se ve tmě automaticky přepne do nejtemnějšího stupně. 305273.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.94
Délka7.09
Hmotnost0.47
Šířka2.36
Číslo dílu722305273722
Modelka722305273722

7. Mesqool

#ad

Projekční budík DST stmívač a zobrazení teploty a data, digitální budík na noční stolek, Rádiobudík s projekcí do ložnice, kancelář, připojení typu C a USB, duální budík pro všední dny/víkend

#ad
Mesqool #ad - Rádio se po nastaveném čase 15–90 minut automaticky vypne. Když zazní led budík, stiskněte tlačítko odloženého buzení nahoře. 320° nastavitelný úhel projektoru a zaostřovací kolečko a otočná projekce: projektor může volně měnit úhel 320 stupňů a čas lze otáčet o 180 stupňů.

Na velké obrazovce lze plně zobrazit čas, kalendář a datum. Pokud chcete zcela tmavé prostředí, můžete noční světlo vypnout. Spravujte svůj čas zcela jednoduše, takže se pomalu probudíte ze spánku. Projekční vzdálenost závisí na tom, jak tmavá je vaše místnost. Multifunkční design se perfektně hodí k rodinnému životu. Digitální budík využívá vysoce jasný LED světelný zdroj a lze jej nastavit v 5 stupních. S tímto projekčním budíkem můžete pohodlně odečítat čas na stropě nebo stěně, aniž byste museli vstávat.

Podle potřeby můžete také libovolně zvolit ukazatel Celsia nebo Fahrenheita. Funkce fm rádia a časovače spánku: rádiobudík s projekcí může uložit až 20 fm rádiových stanic 87, 5 mhz -108, 0 mhz. Tyři režimy buzení a dva budíky: tento budík na noční stolek lze nastavit dva samostatné budík se čtyřmi režimy buzení: pondělí až neděle, pondělí až pátek, abyste vyhověli různým životním potřebám. Nastavitelné noční světlo: na spodní straně led digitálního projekčního budíku se nachází noční světlo.
ZnačkaMesqool #ad
VýrobceMesqool E-commerce Co.Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.36
Hmotnost0.84
Šířka1.5

8. CSL-Computer

#ad

Rádio CSL – DAB Plus rádio s projekcí – digitální kuchyňské rádio – FM a DAB/DAB + rádio s 20 paměťovými místy – 16 úrovní hlasitosti – budík – 4 stupně jasu – projekční budík

#ad
CSL-Computer #ad - Pro váš mobilní telefon. Rádio se samo vypne. Díky časovači vypnutí 5-90 min. 305677. Rozměry: délka: 19, 5 cm | síťový zdroj 5 v, výška stejně průměr: 6, 2 a; s 1, 5 m kabelem na 5, 5 cm, 5 mm dutý konektor | hmotnost rádia: 243 g | Rozsah dodávky: Rádiobudík Bearware vč.

Alarm a budík: 2 nastavitelné časy alarmu | zvuk alarmu: můžete se volitelně probudit vyzváněcím tónem beep nebo rádiovým programem 2 x 20 paměťových míst. Dobrá nálada do dne. Dodávka včetně síťového zdroje. Vlastnosti produktu: multifunkční radiobudík s 20 fm a 20 dab+ paměťovými místy rádia | velká projekce času | 2 časy alarmu | časovač vypnutí 5/15/30/60/90 minut | 16 úrovní hlasitosti a tichý | režimy alarmu: rádio a vyzvánění | funkce odloženého buzení 9 minut | 4 stupně jasu a Displej vypnutý | Displej s 9 cm úhlopříčkou | 3W reproduktor | 12 ovládacích tlačítek | jednoduché ovládání | 5 V x 1A USB nabíjecí výstup např.

Delší spánek s tlačítkem odložení: posouvá alarm vždy o 9 minut dopředu. Stále čitelné, ale mimořádně decentní, ideální pro snadné a rychlé odečítání. Stupeň 1 je perfektní na noc. Jas dle přání: 3, 5" 8, takže nerušeně spíte. As, datum a čas buzení se na displeji objevují ve velkých bílých číslicích – a čas díky projekci extra velký na stěně.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška2.76
Délka7.48
Hmotnost0.54
Šířka2.76
Číslo díluA305677x1

9. TAKRINK

#ad

TAKRINK Projekční budík digitální budík s projekcí 180° radiobudík s USB nabíjecí přípojkou, LED zrcadlová obrazovka se 4 stupni, nastavitelný jas 12/24 h budík s duálním alarmem

#ad
TAKRINK #ad - Knoflíková baterie ukládá nastavení budíku, takže po odpojení USB napájení není nutné je znovu nastavovat, což šetří čas a námahu. Snadné použití podle preferencí a požadavků zákazníků je náš budík koncipován tak, aby nastavil 4stupňový jas obrazovky a 3stupňovou projekční svítivost.

Má také funkci časovače spánku, jednoduché a pohodlné ovládání. 3 stupně jasu a funkce pamětiled displej digitálního budíku nabízí 3 stupně jasu: jasný, střední, nízký a vypnutý. Dvojitý budík a plánovaný čas digitální budík podporuje dvojité alarmy. Projekce otáčení 180° tento projekční budík lze otáčet a promítat -90 ° až 90 ° a lze jej promítat v požadovaném směru na strop nebo stěnu. Když ležíte na posteli, můžete vidět projekci času na stropě. Fm rádio a časovač spánku digitální budík není jen budík, po nastavené době 5 až 90 minut se rádio automaticky vypne, ale také rádiobudík.

Rádio může automaticky vyhledávat a ukládat kanály frekvence FM: 76–108 MHz. Snadno ovladatelný digitální budík je velmi vhodný i pro starší lidi a děti. Pokud se vy a váš partner probudíte v různých časech, můžete nastavit dva různé časy buzení současně. Jas projekce lze nastavit ručně, takže můžete v noci volně ovládat jas ložnice nebo obývacího pokoje.
ZnačkaTAKRINK #ad
VýrobceTAKRINK #ad
Výška3.94
Délka1.97
Hmotnost0.66
Šířka1.5
Číslo díluEU1078
ModelkaEU1078

10. ROCAM

#ad

ROCAM Budík, noční světlo, víkendový režim, teplota, digitální hodiny s datem, digitální projekční budík s projektorem 270°, USB, funkce nabíjení, snooze, typ C, stmívač, rádio

#ad
ROCAM #ad - Všestranný a moderní design z něj dělá ideální dárek pro děti a seniory. Po uplynutí nastavené doby 15 až 90 minut se rádio automaticky vypne. Projekční budík s projektorem otočným o 270° a nastavitelným zaostřovacím kroužkemzkrášlete svou ložnici nebo kancelář tímto elegantním a moderním digitálním budíkem.

S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia. S projektorem otočným o 270° a funkcí obrácení obrazu o 180° můžete pohodlně prohlížet promítané informace z různých úhlů a číst čas, aniž byste museli otáčet hlavou. Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí. Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, Po-P, Sa-So, jednorázové. Vychutnejte si pohodlí funkce odloženého buzení pro dalších 9 minut spánku a osvěžující start do dne.

Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, 9" led displej s velkými čísly, které ve tmě vyzařuje jemnou záři, monitor vlhkosti a teploměr, což vytváří klidné prostředí pro spaní. Velký displej a teplé noční světlo digitální hodiny mají jasný 5, které poskytují přesné měření teploty a vlhkosti. Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu. Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
ModelkaCR1024