Top 10 Rattenköder extra Stark – Deratizační prostředky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardigo

#ad

Pasti, v balení po 5 kusech | likvidace krys s profesionální plastovou pastí | snadná manipulace a hygienická | boj proti krysám uvnitř i venku, GARDIGO® Past na krysy

#ad
Gardigo #ad - Použití: jak odhánět krysy? vybavte pasti návnadou na krysy a umístěte ji v blízkosti zdi, do dráhy myší. Německý servis a německý výrobce: nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu.

V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně. I spouštěcí mechanismus zůstává i přes měnící se teploty spolehlivý. Výběr správné návnady: doporučujeme jako návnadu na krysy na oříškovo-nugátový krém, arašídové máslo nebo játrové klobásy, které se natírají na povrch návnady. Lze je také zcela jednoduše omýt.

K čištění noste rukavice. Hygienické a znovu použitelné: kvalitní umělá hmota pasti na krysy se snadno čistí a za mokra nenaptná. Kvalitní plast: past na krysy gardigo z kvalitního plastu a s citlivým spouštěcím mechanismem kovového třmenu vám přináší efektivní a efektivní způsob boje proti krysám. To zvyšuje šance na úspěch při chytání.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad

2. VMUTGA

#ad

Ihned připravená k použití a opakovaně použitelná past na myši, 6 kusů – hygienické odstranění myší, ideální pro domácnost i venku, VMUTGA Past na myši

#ad
VMUTGA #ad - Tím je zajištěno, že se past uvolní s minimální hmotností a zároveň zabraňuje nechtěnému poranění. Pokud máte během procesu nákupu dotazy, játrové klobásy, slaninu, abychom Vám nabídli uspokojivé řešení. Past na myši můžete umístit kdekoliv v garáži, ve staré stodole, na půdě, ve sklepě, zahradní chatě atd.

Vysoce citlivý a vysoce účinný: vysoce citlivá past na myši, aby bylo zajištěno, hmotnost 10 gramů je zapotřebí pouze pro spuštění pasti. Malá velikost myši se dotýká pasti okamžitě uvolní mechanismus, že chytíte myš a účinnost pasti na myši. Estidílná sada na upgrade: nabízíme k prodeji kombinaci 6 pastí na myši pro vaši potřebu pastí na hlodavce doma. Upřímný servis: přátelské připomenutí: jako návnadu můžete použít sýr, co bude v našich silách, můžete nás včas kontaktovat a my uděláme, krémový nugát a arašídové máslo.

Použití & bezpečné: patentovaný design horního dutého otvoru vám usnadní vložení návnady do pasti, takže si při postavení pasti nepřipnete ruku. Snažíme se našim zákazníkům nabízet uspokojivé produkty a služby. Robustní a znovu použitelná: past na myši je vyrobena z kvalitního abs + ps/pp se žraločím zoubkem pro silné kousnutí. Jediným nákupem můžete myši vyhladit ve svém domě! Nemusíte se ani dotýkat myši, zatímco ji odstraňujete z pasti.
ZnačkaVMUTGA #ad
VýrobceVMUTGA #ad
Výška2.56
Délka4.33
Šířka1.97
Číslo dílubsq-6g
ModelkaPiège à Souris-6pcs

3. Atello

#ad

Atello® Fixa na myši – živá past na myši sada 2 ks – velmi spolehlivý spouštěcí mechanismus – past na živou past s extra mnoha otvory vč. tipů a triků

#ad
Atello #ad - Opakovaně použitelná a hygienická – past na myši živá se dá díky robustnímu ABS plastu velmi snadno čistit vodou. Nebezpečný pro člověka a zvířata – žádné použití toxických látek, lepidel nebo mechanismů zabíjení a žádné ostré hrany nebo nebezpečí stlačení, které by mohlo dítě nebo domácí zvíře poškodit.

Ocas se díky velmi velké vzdálenosti od pádové klapky až po spoušť neupne ocas. 60denní záruka vrácení peněz – pro usnadnění rozhodnutí o koupi vám slibujeme: Pokud nejste s naším produktem 100% spokojeni, dostanete peníze zpět.

Rychle a jednoduše k úspěchu – vylepšený a velmi spolehlivý spouštěcí mechanismus s citlivostí až 7 gramů a 8krokový návod na zadní straně balení zajišťuje velmi rychlé úspěchy. Myš lze zachytit a uvolnit bez dotyku. Dné nebezpečí poranění myši – díky extra mnoha otvorům získá myš více kyslíku.
ZnačkaAtello #ad
VýrobceAtello #ad
Výška2.91
Délka12.36
Šířka3.07
Číslo dílu3
Modelka2

4. Kerbl

#ad

40 cm, Kerbl 299633 Stanice na návnady Blocbox kov

#ad
Kerbl #ad - Hlodavci upřednostňují příjem potravy v zatemněných, chráněných oblastech. Stanice na návnady pro krysy, odklápěcí. Galvanicky pozinkováno. Kov. Uzamykatelný, aby návnady byly bezpečně mimo dosah dětí a domácích zvířat.
ZnačkaKerbl #ad
VýrobceKerbl #ad
Výška3.15
Délka15.75
Hmotnost1.59
Šířka3.15
Číslo dílu299633
Modelka299633

5. SWISSINNO

#ad

Neškodná pro děti a domácí zvířata, Náhradní návnada pro past na myši SuperCat: Nejedovatý přírodní produkt, 2x 6dílná sada

#ad
SWISSINNO #ad - Velmi účinné – ukončete frustraci pastí na živý nebo jinými neúčinnými pasti na myši. Proto je kontakt s dětmi nebo domácími zvířaty neškodný. ". Nebezpečný pro děti a domácí zvířata – výměnná návnada je přírodní produkt, který je 100% bez jedu nebo jiných chemikálií.

". Tato návnada silně přitahuje myši a zajišťuje tak největší množství zachycení během krátké doby. Vyměňte tak jednoduše kazetu – hotovo! ". Past je okamžitě znovu připravena k použití. ". Výcarský design a kvalita – 20 let zkušeností na ochranu před škůdci.

Náhradní návnada pro výměnu nástražních kartuší. ". Istá manipulace – praktická kartuše umožňuje čistou manipulaci bez drobností, díky které je doplňování hračka. Připraveno k okamžitému použití – návnada pro úderovou pasti supercat se dodává v praktické výměnné kazetě a po výměně a odstranění víka návnady je okamžitě připravena k použití.
ZnačkaSWISSINNO #ad
VýrobceSwissinno #ad
Výška0.24
Délka2.76
Šířka2.44

6. Petigi

#ad

Petigi 6 x stanice na návnady kompaktní box box na návnady box na myši box na krysy past na návnady pro hlodavce

#ad
Petigi #ad - Kompaktní box návnadová stanice - efektivní boj proti potkanům a myším. Jako návnadu lze použít čerstvou, pastovou a pevnou návnadu. Materiál: umělá toff / velikost: 240 x 200 x 70 mm. Uzávěr je zajištěn klíčem – není možné spolknout děti nebo domácí zvířata. Box je vhodný pro venkovní a vnitřní použití, jakož i pro mokřady. Neprodáváme žádné návnady online! ! Rozsah dodávky: 6 x kompaktní box na návnady, 6 x klíč, 6 x nástěnný držák! ! vezměte prosím na vědomí: Návnadu obdržíte v železářství na místě.
ZnačkaPetigi #ad
VýrobcePetigi #ad

7. K DERDISCOUNT

#ad

Sleva na návnadu: profesionální past na krysy | profesionální nářadí místo komorních lovců | box na návnady proti myším a potkanům | stanice na návnady, box na krysy dům, zahrada, průmysl

#ad
K DERDISCOUNT #ad - Profesionální: s vysoce kvalitní stanicí na návnady ze stabilního plastu jsou problémy s krysami vyřešeny obratem ruky. Rozsah dodávky: 2 stanice na návnady na krysy, pasty na návnady, 2 klíče.

Praktický kabel: jednoduše vytáhněte návnadu na pojistnou tyč, která je součástí dodávky, a krysy se nalákají. Bezpečné: stanici návnady lze uzamknout klíčem a chrání před neoprávněným přístupem. Všestranný: ať už uvnitř nebo venku: past na krysy se hodí pro trvalou i krátkodobou likvidaci škodlivých hlodavců a lze ji použít s bloky na návnady, 2 výstražné nálepky, porcovou návnadu, jedovatou pšenici nebo návnadou na pšenici a hotovou návnadu.

Efektivní: ze zkušenosti berou krysy návnadu po 2 až 4 dnech. Rozměry v x Š x h: 22 x 14 x 8 cm. Příjemný efekt: kvůli časově zpožděnému účinku se v boxu na návnady nenacházejí žádné mrtvé krysy.
ZnačkaK DERDISCOUNT #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka5.51
Číslo díluSB.328923
Modelkajioe3

8. Roshield

#ad

ROSHIELD Pro Box | 2 extra große Ratten & Mäuse Vergiftungs- & Schnappfallen Köderbox | Killerbox | Rattenvergiftungsblöcke für drinnen und draußen | Ratten-/Mausvergiftung & Schnappfallen |

#ad
Roshield #ad - Für eine vielzahl von rattenvergiftungen einschließlich Rattenvergiftungsblöcken stark Bait ist nicht im Lieferumfang enthalten. Für ratten- und mausefallen – boxen können eine vielzahl von beliebten Ratten- und Mausefallen halten.

Verwenden sie keine rodentizide oder fallen ohne Verwendung dieser Box! Für nagergiftköder – extra große boxen mit köderstange, die doppelt mehr hält als andere Köderstationen. Schützen sie kinder und haustiere: abschließbare köderstationen für professionelle und Amateuranwender, um Rodentizidköder und Rattenfallen sicher anzuwenden. Fallen sind nicht im Lieferumfang enthalten. Bei verwendung für Fallen können sie extern mit einem Kabelbinder aktiviert werden.

Entspricht den britischen vorschriften – roshield Köderstationen entsprechen den kürzlich geänderten Anforderungen für die sichere Verwendung von Amateur-Rodentiziden in manipulationssicheren Köderstationen. Hergestellt aus recyceltem kunststoff – unsere Köderboxen sind einzigartig, da sie ausschließlich in Großbritannien aus recycelten Kunststoffen aus Armaturenbrettern und Stoßstangen hergestellt werden.
ZnačkaRoshield #ad
VýrobceFort Products Limited #ad
Výška12.72
Délka9.29
Šířka9.41
Číslo díluSXBOX2-78
ModelkaRBBK2

9. Köder-Discount

#ad

Deratizační stanička na krysy Köder-Discount, 2

#ad
Köder-Discount #ad - S bezpečnostní tyčkou na návnadu jed a systémem zamykání na klíč. Rozměry vxšxh: 120 x 270 x 180 mm, hmotnost: 460 g. Stejně tak sklapovací past na krysy. Materiál: plast. Pro otevření zasuňte do zámku klíč obdélníkovým koncem a otočte o 45°. Do deratizační staničky lze vložit návnadu v podobě pevných bloků, měkké pasty či pšenice / hotové návnady. Profesionální deratizační stanička na krysy z pevného plastu pro vnější i venkovní použití. Následně klíčem lehce pootočte a box otevřete.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška4.72
Délka10.63
Šířka7.01
Číslo díluKD-1a
ModelkaKD-1a

10. CS Light

#ad

Extrémně efektivní, Past na myši 8dílná sada – kompletní sada, bez jedovatých látek, profesionální past na myši vhodná pro ochranu zvířat – ihned připravená k použití & opakovaně použitelná past na

#ad
CS Light #ad - Past se snadno čistí. Jednoduché a srozumitelné – perfektní návod v němčině je přiložen. Tím se past bleskově spustí. To je jedinečné.

Držák na návnadu lze mýt v myčce. Díky tomu neztratíte čas a můžete okamžitě začít. Myš zabije rychle a bezpečně. Okamžitě začněte – balení obsahuje návnadu zvláště atraktivní pro myši a dávkovací stěrku. Hygienický – ulovené myši se nemusí při likvidaci dotýkat. Nejvyšší kvalita – každá past na myši je testována v německu a mechanismus je opatřen speciální povrchovou úpravou. Další tipy a triky najdete na vlastní webové stránce! Rychle, bezpečně, silně – past se uvolní rychleji než stavební pasti.
ZnačkaCS Light #ad
VýrobceFairfield GmbH #ad
Výška2.2
Délka4.33
Hmotnost0.1
Šířka1.89