Top 8 pistole mit Schalldämpfer – Pěnové pistole na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AGDLLYD

#ad

Vzhled pravé pistole, 1:1, AGDLLYD Hračka pistole,pouštní orla, 40 šipek, pěnový blaster, dětská pistole s tlumičem, pro bezpečnostní trénink nebo hru zlatá

#ad
AGDLLYD #ad - Omylem vystřelíte šipku špatným směrem, nikomu neublíží. Dosahují metrů. Design pro děti tyto měkké pěnové šipky jsou vystřeleny jako zvuk hračkových pistolí, ale ve skutečnosti jsou šipky měkké a neškodné.

Dlouhý dosah střelbyměkká pistole pro děti může dosáhnout max. Perfektní design a vhodné pro děti od 5 let na hraní. Perfektní pro chlapce a dívky ve věku od 5 let a připraví dětem spoustu zábavy. 10 . Pistole na hraní má stejnou velikost jako pravá, takže se vejde do každého držáku pistole. Tyto náhradní pěnové šipky jsou měkké a neškodné. Realistická akce: vyjímatelný zásobník, 2 x zásobník, obsahuje 1 pistoli na hraní s hlavní, odpružená posuvná akce se skvělým zvukem a tlačítkem pro uvolnění zásobníku, 40 x špičková střela.

Dárek pro chlapce dětská zbraň je skvělým dárkem k narozeninám, dni dětí, k Vánocům, Novému roku atd. Velikost : velikost pistole: cca 30 cm – 1: 1 dětská pistole s pouštním orlem, dodává vám autentický pocit.
ZnačkaAGDLLYD #ad
VýrobceAGDLLYD #ad
Hmotnost0.75

2. TK Gruppe Timo Klingler

#ad

Kostým held® pistole příslušenství atrapa pro kostým dospělí a děti na masopust a karneval pistole jako tajný agent výběr množství

#ad
TK Gruppe Timo Klingler #ad - Kostým hrdinou pistole příslušenství atrapa pro kostým Dospělí a děti na masopust & karneval Pistole jako tajný agent výběr množství.
ZnačkaTK Gruppe Timo Klingler #ad
VýrobceTK Gruppe Timo Klingler #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.37
Šířka3.94
Číslo díluTK-94754
ModelkaTK-94754

3. SOHNI-WICKE

#ad

Weco 801.402.4 Sohni 472 Karta – rychlostřelná pistole s tlumičem hluku

#ad
SOHNI-WICKE #ad - Velikost balení: 30, 8 v x 21, 8 d x 3, 8 W centimetrů. Number of items: 1. 00 Obsah balení: 1. Pohlaví: Chlapecké.
ZnačkaSOHNI-WICKE #ad
VýrobceSohni-Wicke Amorces-und Spiel- #ad
Výška1.18
Délka12.2
Šířka8.11
Číslo dílu801.402.4
Modelka0472 Karte

4. GUBOOM

#ad

Pistole pro děti s tlumičem, dětská pistole, pěnová pistole, pistole na hraní s měkkým bulletem, Hračka pistole

#ad
GUBOOM #ad - Vše dává dětem lepší pocit z bojové zkušenosti! balení obsahuje 1× hračka s pistolí, měkké bullety × 40, 1× 1 × zásobník × 2, 16 × kuličky. Bezpečný designtato pistole na hraní má chladivý a realistický zážitek, obsahuje ale také bezpečnost.

Je to ideální dárek pro děti, vhodné pro chlapce ve věku 6 – 12 let. Tyto náhradní pěnové šipky jsou měkké a neškodné. Vynikající pohyblivost a skvělý pocit při střelbě. Dětská pistole s orlem z pouštního orla hračka má stejnou velikost jako pravá. Vyjímatelný zásobník, odpružená posuvná akce se skvělým zvukem a tlačítkem pro sdílení zásobníku, dává vám autentický pocit.

10 metrů. Ergonomický design a pohodlná rukojeť. Kulička je měkká z materiálu EVA. Omylem vystřelíte šipku špatným směrem, nikomu neublíží. Ideální dárek pro chlapce ovládání je jednoduché, děti mohou rychle začít a odvézt je kamkoli, na které si chtějí hrát. Dlouhý dosah střelby tato pistole na hraní pro děti má dosah až max.
ZnačkaGUBOOM #ad
VýrobceGUBOOM #ad
Hmotnost0.6

5. ZHIXUN

#ad

2 plastový zásobník, Hračka z pouštního orla, pro bezpečnostní trénink nebo hry, 24 nábojnic a 30 kuliček, dárky pro děti zlatá, hračka pistole s tlumičem

#ad
ZHIXUN #ad - Vyvinuto pro děti hračka je vyrobena z plastu, měkká kulička z kvalitní houby, koule je měkká a neškodná, nikomu neublíží. Děti budou mít spoustu zábavy a zároveň se více naučí.

Dárky pro chlapcehračky desert eagle kids toy guns jsou skvělé narozeninové dárky, dárky ke dni dětí a vánoční dárky. Zážitek ze střelbypěnový blaster používá k nabíjení pružinový zásobník. Ideální dárek pro chlapce od 5 let. Vzdělávací hračka tato výuková hračka zahrnuje fyzickou aktivitu, schopnost cíle, schopnost pozorování a vytrvalost. Skvělá hračka se skvělým zvukem a funkcí odpružení, skvělý zvuk, bezpečnostní trénink. Balicí seznam obsahuje 1 hračku desert eagle s plastovým tlumičem, 2 odnímatelné zásobníky, 30 pěnových nábojnic a 24 nábojnic.
ZnačkaZHIXUN #ad
VýrobceZHIXUN #ad
Hmotnost0.77

6. Generic

#ad

Spielzeugpistole für Kinder Spielzeugpistole Lichter und Sounds Pistole Spiel Kinder mit Licht Sound Sucher und Schalldämpfer zerlegbar Pistole Polizei Team spezielle Pistole Lichteffekte Sound

#ad
Generic #ad - 34 cm in der länge, wenn der Schalldämpfer montiert ist. Aufladen, Abzug ziehen und schießen. Mit abnehmbarem Schalldämpfer. Die spielzeugpistole misst ca. Seien sie bereit zum Handeln mit dieser super Pistole mit Licht und Sound. Lichteffekte von der unter der Pistole montierten Taschenlampe.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceGenerico #ad

7. DAZZTIME

#ad

Soft Foam Bullet Blaster Toy, dětská pistole, pěnový blaster, pro 12+ dětských dárků, pěnový blaster Toy Gun, Hračka pistole

#ad
DAZZTIME #ad - Tato pistole na hraní vyžaduje fyzické cvičení, měkká kulma x40, pozorování a vytrvalost. Ideální dárek pro děti: s přenosnou velikostí mohou děti vzít kamkoli, novému roku, vánocům, na které si chtějí hrát. Zážitek ze střelby: hračka používá pružinový zásobník pro dobíjení kuliček.

Omylem vystřelíte šipku špatným směrem, nikomu neublíží. Ergonomický design a pohodlná rukojeť, vhodné pro děti od 8 ~ 12 let. Dosahují metrů. Design pro děti: tyto měkké pěnové šipky jsou vystřeleny jako zvuk hračkových pistolí, ale ve skutečnosti jsou šipky měkké a neškodné. Posuvná akce se skvělým zvukem a tlačítkem pro uvolnění zásobníku, bezpečné měkké střely, automatické vyhození pouzdra, manuální dobíjení, zatímco pro děti je pro své ne tak silné ruce mnohem lehčí a hladší.

Tyto náhradní pěnové šipky jsou měkké a neškodné. Dlouhý dosah střelby: dětská pistole je lehká, super vynikající rychlá palba a výkon mobility, ale pevná a trvanlivá, může dosahovat až max. Vyjímatelný zásobník, perfektní sada příslušenství pro nekonečné hry. S jednoduchým provozem mohou děti tuto hru se zbraněmi rychle spustit. 10
ZnačkaDAZZTIME #ad
VýrobceToouse #ad
Hmotnost0.66

8. SK MISS

#ad

Hračka pistole pro děti, vybavená dětská pistole hračka s 30 měkkými pěnovými hlavami, hračky zbraně pro děti od 7 let upgrade, hračka se sadami příslušenství

#ad
SK MISS #ad - Velmi nápadná pistole na hraní vylepšená verze sestavené pistole na hraní se dodává se 4 díly příslušenství a 2 těly pistole, kterými se může jednat o malou pistoli nebo samopal. Probuďte zájem svého dítěte skvělým dárkem, který podněcuje jeho fantazii! Pedagogické pistole na hraní jsou perfektním dárkem probouzejte fantazii svého dítěte k životu veselou sadou hraček, která se postará o vzrušení uvnitř i venku.

Díky ergonomickému zážitku při uchopení lze příslušenství jednotlivě rozložit. Hračka s dosahem více než 10 metrůmaximální dosah hraček se zbraněmi může dosáhnout více než 10 metrů. Současně lze spotřební materiál rychle vyměnit.

Návod je součástí balení podle pokynů můžete snadno sestavit a demontovat, vhodné nejen pro procvičování bojových her, vůbec ne obtížné, ale také ke zlepšení vašich schopností soustředit se a cílit. Bezpečnostní pistole na hraní hračka je vybavena 30 měkkými pěnovými hlavami a 24 kuličkami, z kvalitního ABS plastu, hračka je vybavena měkkou pěnovou pěnou EVA, můžete ji používat s důvěrou.
ZnačkaSK MISS #ad
VýrobceSK MISS #ad
Výška8.27
Délka22.83
Hmotnost1.9
Šířka2.36
Číslo díluSK-14
ModelkaSK-14